1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Vanda, Veneranda, Venija

Donoru diena Baltinavā

Jau vairākus gadus, ar nelielu pārtraukumu, Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar novadu rīko donoru dienu Baltinavā, dodot iespēju arī baltinaviešiem ziedot asinis cilvēku veselībai un dzīvībai. Donoru diena Baltinavā notika arī šonedēļ.

Iekļūst nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā

6.aprīlī pirmo reizi pasniegti apliecinājumi par nemateriālā kultūras mantojuma vērtību iekļaušanu Latvijas Nacionālajā nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Divus apliecinājumus saņēmusi arī Balvu novada pašvaldība.

Latvijas Nacionālajā nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā 2017.gadā iekļautās vērtības no Balvu novada ir dziedāšana ar pusbalsu un psalmu dziedāšana Ziemeļlatgalē.

 

Dāvanā Latvijai - 100 darba stundas

5.aprīlī Viļakas Valsts ģimnāzijā (VVĢ), Balvu Valsts ģimnāzijā (BVĢ) un Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā (BPVV) viesojās Latvijas Sarkanā Krusta jaunatnes vadītāja Līva Kozlovska un LSK Starptautisko un sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Solvita Bespalova, aicinot jauniešus iesaistīties šajā organizācijā, kā arī dāvināt Latvijai simtgadē 100 labus darbus.

Satiec savu darba devēju!

Vienlaikus ar nemateriālās kultūras mantojuma pasākumiem “Satiec savu meistaru!”, uzņēmējdarbības  centrā Balvos notika akcija - seminārs “Satiec savu darba devēju!”, ko organizēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiāle, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs un Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs. Darba meklētājiem un darba devējiem šajā pasākumā bija iespējams aci pret aci izrunāt sev interesējošus jautājumus.

Kad solis kļūst īsāks

Vēl šī gada novembrī ģimenes ārste Lauma Purviņa, kura medicīnai veltījusi gandrīz 40 dzīves gadus, saņēma Viļakas novada pašvaldības Atzinības rakstu par apzinīgu, pašaizliedzīgu un profesionālu darbu novada iedzīvotāju veselības saglabāšanā, bet jau Lieldienu priekšvakarā, nostrādājusi pēdējo darba dienu, viņa teica ardievas savai profesijai, lai dotos pelnītā atpūtā. Kāpēc šāds lēmums? Izrādās, zināma loma bijusi izdegšanas sindromam un pārslodzei.

Laika prognoze

7.1°C

Balvi

Humidity: 96%
Wind: DDA at 9.7 kmh
Pirmdiena4°C/12°C
Otrdiena4°C/11°C
Trešdiena8°C/12°C
Ceturtdiena7°C/14°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Laba svētdiena labiem cilvēkiem, kad var gan labi pastrādāt, gan labi atpūsties. Sevišķi aktīvi šodien varētu būt Lauvas, Svari un Skorpioni. Nu tad viņu enerģiju, mīļie līdzcilvēki, ievirziet pareizā gultnē: darbā, atpūtā vai mācībās. Un, ja Jūsu viņus vēl paslavēsiet, tad viņi vispār skries klupdami krizdami. Tomēr visus gribu brīdināt, ka pret šodienas komplimentiem jāizturas diezgan skeptiski, jo zem tiem var slēpties kāds pašlabuma tīkotājs un glaimotājs. Tāpēc komplimentus uzņemsim ar smaidu, turklāt neuzskatīsim tos par baltu patiesību. Diena piemērota arī jaunu darbu veikšanai.