1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-06-2019
Vārdadienas šodien: Nils, Viktors

Dievkalpojumi jūnijā (2019.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.jūnijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 Svētdienas skolas bērniem Pirmā Svētā Komūnija; 3.jūnijā plkst. 19.00; 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 16.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība (draudzes svētki), Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 pēc Sv.Mises Euharistiskās procesijas; 20.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 19.00; 23.jūnijā – Liturģiskā laikposma XII svētdiena, Euharistijas svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 pēc Sv.Mises Euharistiskās procesijas ar četriem evaņģēlijiem, bērnu un lauku ziedu, zāļu svētīšana; 24.jūnijā – Sv. Jāņa Kristītāja dzimšana, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (Sv.Misi vadīs jauniesvētītais priesteris Mārtiņš Kārklis); 29.jūnijā – Svētie apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības, draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 7.30, Sv.Mise plkst. 11.00 Euharistiskā procesija un Sv.Mise plkst. 19.00; 30.jūnijā – Liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 14.00; 23.jūnijā – Liturģiskā laikposma XII svētdiena – plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 2.jūnijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 16.jūnijā plkst. 14.00; 30.jūnijā – Liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 2.jūnijā – mēneša pirmā svētdiena – plkst. 9.00; 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki, Vasarsvētki – plkst. 9.00; 16.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 9.00; 20.jūnijā – Kristus Vissvētās Miesas un Asins svētki – plkst. 9.00; 23.jūnijā plkst. 9.00; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšanai – plkst. 9.00; 28.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 9.00; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 9.00.
Baltinavā – 2.jūnijā – mēneša pirmā svētdiena – plkst.11.30; 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki, Vasarsvētki – plkst. 11.30; 16.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 11.30; 20.jūnijā – Kristus Vissvētās Miesas un Asins svētki – plkst. 11.30; 23.jūnijā plkst. 11.30; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšanai – plkst. 11.30; 28.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 11.30; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 11.30.
Tilžā - 2.jūnijā – mēneša pirmā svētdiena – plkst.14.30; 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšanas svētki, Vasarsvētki – plkst. 14.30; 16.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 14.30; 20.jūnijā – Kristus Vissvētās Miesas un Asins svētki – plkst. 14.30; 23.jūnijā plkst. 14.30; 24.jūnijā – Sv.Jāņa Kristītāja piedzimšanai – plkst. 14.30; 28.jūnijā – Vissvētās Jēzus Sirds svētki – plkst. 14.30; 29.jūnijā – Sv.Apustuļi Pēteris un Pāvils – plkst. 14.30.
Bēržos – 2.jūnijā - I mēneša svētdiena – plkst. 9.30; 9.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 9.30; 16.jūnijā plkst. 9.30; 20.jūnijā plkst. 10.00; 23.jūnijā plkst. 9.30; 30.jūnijā plkst. 10.00.
Skujetniekos – 7.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 13.00.
Augustovā – 2.jūnijā - I mēneša svētdiena – plkst. 12.00; 9.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 12.00; 16.jūnijā plkst. 12.00; 20.jūnijā plkst. 12.00; 27.jūnijā plkst. 19.00 kopā ar vairākiem priesteriem aicinām svinēt Nemitīgās Palīdzības Dievmātes godināšanas svētkus. Lūgsimies, lai Dievmāte aizlūdz un ņem savā patvērumā mūs un mūsu mīļos. Pēc Mises svētku procesija. Jauniesvētītais priesteris Mārtiņš Kārklis dos svētību svētku apmeklētājiem.
Rugājos – 2.jūnijā - I mēneša svētdiena – plkst. 14.00; 16.jūnijā plkst. 14.00; 20.jūnijā plkst. 14.00.
Krišjāņos - 9.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 15.00; 23.jūnijā - Jāņa Kristītāja svētki, draudzes svētki – plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2.jūnijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 (pirmā Svētā Komūnija bērniem); 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Euharistiskā procesija, Sv.Mise plkst. 11.00; 16.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība, Sv.Mise - plkst. 11.00; 20.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), procesija ar četriem evaņģēlijiem, bērnu un lauku ziedu, zāļu svētīšana, Sv.Mise - plkst. 11.00; 23.jūnijā – liturģiskā laikposma XII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 (pēc Mises lauku ziedu, zāļu svētīšana); 24.jūnijā – Sv. Jāņa Kristītāja dzimšana, Sv.Mise - plkst. 11.00; 28. jūnijā – Jēzus Sirds svētki (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 11.00 (Sv.Misi vadīs jauniesvētītais priesteris Mārtiņš Kārklis); 29.jūnijā – Svētie apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības, draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 11.00; 30.jūnijā – liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Euharistiskā procesija, Sv.Mise - plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 2.jūnijā - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 9.jūnijā - Vasarsvētku iesvētību dievkalpojums (ar sadraudzību) - plkst. 10.00; 16.jūnijā - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 23.jūnijā - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 30.jūnijā - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00.
Tilžā - 9.jūnijā – Vasarsvētku dievkalpojums un Permindera ievešana amatā - plkst. 15.00; 30.jūnijā - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 13.00.
Viļakā - 2.jūnijā - Iesvētību dievkalpojums - plkst. 13.00.
Kārsavā - 16.jūnijā - Vasarsvētku dievkalpojums - plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00. 6.jūnijā plkst. 8.00; 15.jūnijā plkst. 7.00.
Šķilbēnos – 8.jūnijā plkst. 10.00; 15.jūnijā plkst. 15.00.
Baltinavā – 1.jūnijā plkst. 10.00; 16.jūnijā plkst. 14.00.
Rugājos – 15.jūnijā plkst. 19.00.
Tilžā – 1.jūnijā plkst. 8.00; 6.jūnijā – Baznīcas svētki – plkst. 10.00; 16.jūnijā plkst. 18.00.

Kapusvētki Romas katoļu draudzēs (2019.g.)

 

Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās
Miezāju – 8.jūnijā plkst. 15.00, Čāgu – 8.jūnijā plkst. 16.00, Tutinavas – 22.jūnijā plkst. 15.00, Derdziņu – 22.jūnijā plkst. 16.30, Dampadruvas – 23.jūnijā plkst.15.00, Kačupes – 23.jūnijā plkst. 16.00, Lācupes – 30.jūnijā plkst. 16.00, Začu – 6.jūlijā plkst. 12.00, Balvu Rozu – 6.jūlijā plkst. 15.00, Mežarijas – 13.jūlijā plkst. 15.00, Priedaines – 13.jūlijā plkst. 16.30, Pilskalna – 20.jūlijā plkst. 15.00, Naudaskalna – 20.jūlijā plkst. 16.00, Salmaņu – 27.jūlijā plkst. 15.00, Dūrupes – 27.jūlijā plkst. 16.00, Pansionāta – 3.augustā plkst. 15.00, Silaciema-Kurnas – 3.augustā plkst. 16.00, Pērkonu – 10.augustā plkst. 15.00, Egļukalna – 10.augustā plkst. 16.00, Sebežu – 11.augustā plkst. 14.00, Romūkstu – 11.augustā plkst. 15.00.

Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
1.jūnijā plkst. 12.00 Golvoru kapos, plkst. 13.30 Līdumnieku kapos, plkst. 15.30 Stāmeru kapos; 8.jūnijā plkst. 11.30 Vilkavas kapos, plkst. 15.00 Saksmales kapos; 15.jūnijā plkst. 11.30 Kraukļevas kapos, plkst. 12.30 Auškas kapos, plkst. 14.00 Sudarbes kapos; 22.jūnijā plkst. 12.00 Čušļu kapos, plkst. 14.00 Vārnienes kapos, plkst. 15.30 Cepurnieku kapos; 29.jūnijā plkst. 12.00 Dubļukalna kapos, plkst. 14.00 Silenieku kapos, plkst. 16.00 Dekšņu kapos; 6.jūlijā plkst. 13.00 Bēržu kapos, plkst. 15.00 Mastarīgas kapos; 13.jūlijā plkst. 13.30 Kaupiņu kapos, plkst. 15.00 Ķeiseļovas kapos; 20.jūlijā plkst. 12.00 Cūkusalas kapos, plkst. 16.30 Lieparu kapos; 27.jūlijā plkst. 12.00 Slavītu kapos, plkst. 14.00 Putrānu kapos, plkst. 14.00 Reibānu kapos; 17.augustā plkst. 11.30 Upatnieku kapos, plkst. 13.00 Grūzīšu kapos, plkst. 14.00 Bolupes kapos.

Tilžas draudžu kapsētās
2.jūnijā plkst. 16.30 Kāpessila kapos; 9.jūnijā plkst. 16.30 Ūdrenes kapos; 16.jūnijā plkst. 16.30 Rangaču kapos; 14.jūlijā plkst. 16.30 Lutanānu kapos; 21.jūlijā plkst. 16.30 Runcenes kapos; 28.jūlijā plkst. 16.30 Tilžas kapos; 4.augustā plkst. 16.30 Purviņu kapos.

Baltinavas un Šķilbēnu draudžu kapsētās
18.maijā plkst. 13.00 Čilipīnes kapos; 25.maijā plkst. 13.00 Gubas kapos un plkst. 15.00 Dansku kapos; 1.jūnijā plkst. 13.00 Gusakovas kapos un plkst. 15.00 Merkuzīnes kapos; 8.jūnijā plkst. 13.00 Ostraleiduma kapos un plkst. 15.00 Bēliņu kapos; 15.jūnijā plkst. 13.00 Dagunovas kapos un plkst. 15.00 Breksenes kapos; 22.jūnijā plkst. 13.00 Loginu kapos un plkst. 15.00 Slobodas kapos; 29.jūnijā plkst. 13.00 Buku-Zelču kapos un plkst. 15.00 Vilkovas kapos; 6.jūlijā plkst. 12.00 Ančepovas kapos un plkst. 15.00 Plieševas kapos; 13.jūlijā plkst. 13.00 Kozlovas kapos un plkst. 15.00 Pleševas kapos; 20.jūlijā plkst. 13.00 Bakarevas kapos un plkst. 15.00 Ploskīnes kapos; 27.jūlijā plkst. 13.00 Lotušu kapos un plkst. 15.00 Dukuļevas kapos; 3.augustā plkst. 13.00 Svičevas kapos un plkst. 15.00 Augstasila kapos.

Viļakas, Liepnas un Kupravas draudžu kapsētās
6.jūlijā Viduču kapos plkst. 14.00 un Olutovas kapos plkst. 16.00; 13.jūlijā Slotukalna kapos plkst. 14.00 un Lašku kapos plkst. 16.00; 20.jūlijā Skandines kapos plkst. 14.00 un Aizgalīnes kapos plkst. 16.00; 28.jūlijā Kupravas baznīcā sv. Mise plkst. 12.00, pēc tam uz kapiem plkst. 14.00, Liepnas Saidu kapos plkst. 15.00; 4.augustā Viļakas Sv. Mateja kapos, pēc Sv. Mises baznīcā (ap plkst. 12.30);10.augustā Vēdeniešu kapos plkst. 13.00; 17.augustā Rejevas kapos plkst. 16.00.

Evaņģēliski luterisko draudžu kapsētās
29.jūnijā plkst. 13.00 – Čukuļkalna kapos; 7.jūlijā plkst. 11.00 – Balvu kapos un plkst. 13.00 - Miezāju kapos; 14.jūlijā plkst. 13.00 –Beņislavas kapos; 20.jūlijā plkst. 10.30 – Kamoļkalna kapos un plkst. 12.00 – Vectilžas kapos; 21.jūlijā plkst. 16.00 – Garosilu kapos; 27.jūlijā plkst. 11.00 – Andrukalna kapos plkst. 14.00 – Krišjāņu kapos un plkst. 16.00 - Kāpessila kapos; 28. jūlijā plkst. 10.00 – Kārsavas kapos; 3.augustā plkst. 12.00 – Pokratas kapos un plkst. 15.00 - Čudarienes kapos; 4.augustā plkst. 10.00 – Jaškovas kapos un plkst. 13.00 – Gaiļakalna kapos; 11.augustā plkst. 12.00 – Priedaines kapos.

 

Dievkalpojumi maijā (2019.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 7.30; 5.maijā – Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.maijā – Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 19.maijā – Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 26.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 30.maijā – Kunga debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 18.00.
Jūnijā, jūlijā un augustā sestdienu vakaros Sv.Mises būs plkst. 19.00.
Balvu pansionātā - 12.maijā – Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 26.maijā – Lieldienu VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 5.maijā – Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 19.maijā – Lieldienu V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 5.maijā - 3. Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 12.maijā - 4. Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 19.maijā - 5. Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 26.maijā - 6. Lieldienu svētdiena – plkst. 9.00; 30.maijā - Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 9.00.
Baltinavā – 5.maijā - 3. Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 12.maijā - 4. Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 19.maijā - 5. Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 26.maijā - 6. Lieldienu svētdiena – plkst. 11.30; 30.maijā - Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 11.30.
Tilžā - 5.maijā - 3. Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 12.maijā - 4. Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 19.maijā - 5. Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 26.maijā - 6. Lieldienu svētdiena – plkst. 14.30; 30.maijā - Kunga debesskāpšanas svētki – plkst. 14.30.
Bēržos – 5.maijā - I mēneša svētdiena – plkst. 9.30; 12.maijā plkst. 10.00; 19.maijā plkst. 9.30; 26.maijā plkst. 10.00.
Skujetniekos – 25.maijā plkst. 11.00.
Augustovā – 5.maijā - I mēneša svētdiena – plkst. 12.00; 19.maijā plkst. 12.00.
Rugājos – 5.maijā - I mēneša svētdiena – plkst. 14.00; 19.maijā plkst. 14.00.
Krišjāņos - 12.maijā plkst. 13.00; 26.maijā plkst. 13.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 8.00; 5.maijā – Lieldienu 3.svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 12.maijā – Lieldienu 4.svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 19.maijā – Lieldienu 5.svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 26.maijā – Lieldienu 4.svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 30.maijā – Kunga debeskāpšana (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 5.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 10.00; 12.maijā - ģimeņu dievkalpojums - plkst. 10.00; 19.maijā plkst. 10.00; 26.maijā plkst. 10.00; 30.maijā - Debesbraukšanas dienas dievkalpojums - plkst. 18.00.
Tilžā - 12.maijā plkst. 15.00; 26.maijā plkst. 13.00.
Viļakā - 12.maijā - Mātes un ģimenes dienas dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 12.00; 26.maijā plkst. 17.00.
Kārsavā - 19.maijā plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00. 7.maijā – aizlūgums par mirušajiem - plkst. 8.00; 22.maijā plkst. 8.00.
Šķilbēnos – 7.maijā – aizlūgums par mirušajiem - plkst. 14.00.
Baltinavā – 7.maijā – aizlūgums par mirušajiem - plkst. 16.00; 18.maijā plkst. 10.00.
Rugājos – 7.maijā – aizlūgums par mirušajiem - plkst. 18.00; 22.maijā – Baznīcas svētki – plkst. 10.00.

Dievkalpojumi aprīlī (2019.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos –5.aprīlī – Krustaceļš - plkst. 17.00 un Sv.Mise plkst. 18.00; 7.aprīlī – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.aprīlī –Krustaceļš - plkst. 18.00; 14.aprīlī – Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise (ziedojumi tiek vākti Starpdiecēžu Katoļu Garīgā Semināra uzturēšanai) - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 18.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Sv.Mise - plkst. 18.00; 19.aprīlī - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums - plkst. 15.00; 20.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija (Lieldienu ēdienu svētīšana) - plkst. 10.00, plkst. 15.00 un pēc Vigilijas Sv.Mise plkst. 18.00; 21.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki (pirms Svētās Mises Kunga Augšāmcelšanās dievkalpojums - Euharistiskā procesija), Sv.Mise - plkst. 8.00 (pēc Sv.Mises Lieldienu ēdienu svētīšana) un plkst. 11.00; 22.aprīlī – Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 28.aprīlī – Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības Svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - 7.aprīlī – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 21.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise – plkst. 14.00; 22.aprīlī – Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 14.aprīlī – Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise (ziedojumi tiek vākti Starpdiecēžu Katoļu Garīgā Semināra uzturēšanai) - plkst. 14.00; 20.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija (Lieldienu ēdienu svētīšana), Sv.Mise - plkst. 22.00.
Šķilbēnos – 7.aprīlī – Gavēņa svētdiena – plkst. 9.00; 14.aprīlī - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 9.00; 18.aprīlī – Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 20.00; 19.aprīlī – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 20.00; 20.aprīlī – svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 22.00; 21.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 10.00; 22.aprīlī – Otrās Lieldienas – plkst. 9.00; 28.aprīlī - Dieva žēlsirdības svētdiena – plkst. 9.00.
Baltinavā – 7.aprīlī – Gavēņa svētdiena – plkst. 11.30; 14.aprīlī - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 11.30; 18.aprīlī – Lielā Ceturtdiena, Kunga pēdējo vakariņu piemiņas diena – plkst. 18.00; 19.aprīlī – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 15.00; 20.aprīlī – svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 18.00; 21.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 7.00; 22.aprīlī – Otrās Lieldienas – plkst. 11.30; 28.aprīlī - Dieva žēlsirdības svētdiena – plkst. 11.30.
Tilžā - 7.aprīlī – Gavēņa svētdiena – plkst. 14.30; 14.aprīlī - Palmu (pūpolu) jeb Kunga ciešanu svētdiena – plkst. 14.30; 19.aprīlī – Lielā Piektdiena, Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena – plkst. 17.00; 20.aprīlī – svētku Vigilija, Kristus Augšāmcelšanās svētki – plkst. 14.30; 21.aprīlī – Pirmās Lieldienas – plkst. 14.30; 22.aprīlī – Otrās Lieldienas – plkst. 14.30; 28.aprīlī - Dieva žēlsirdības svētdiena – plkst. 14.30.
Bēržos – 7.aprīlī - I mēneša svētdiena, 5.Gavēņa svētdiena – plkst. 9.30; 14.aprīlī – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 9.30; 18.aprīlī - Lielās nedēļas ceturtdiena – plkst. 18.00; 19.aprīlī – Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 9.30; 20.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 19.00; 21.aprīlī Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana, pirms Svētās Mises procesija) – plkst. 9.00; 22.aprīlī - II Lieldienu svētdiena – plkst. 11.00; 28.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības svētdiena – plkst. 10.00.
Skujetniekos – 13.aprīlī – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 12.00; 20.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 19.00.
Augustovā – 7.aprīlī - I mēneša svētdiena, 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 12.00; 14.aprīlī – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst.12.00; 19.aprīlī - Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 12.00; 20.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 15.00; 21.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana, pirms Svētās Mises procesija) –plkst. 12.00.
Rugājos – 7.aprīlī - I mēneša svētdiena, 5. Gavēņa svētdiena – plkst. 14.00; 14.aprīlī – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 14.00; 20.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana) – plkst. 16.00; 21.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās diena, lieli svētki (Lieldienu maltītes svētīšana. Pirms Svētās Mises procesija) - pulksten 15.00.
Krišjāņos - 14.aprīlī – Pūpolsvētdiena (šajā dienā tiks vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra vajadzībām) – plkst. 16.00; 19.aprīlī - Lielā Piektdiena (atturība no gaļas ēdieniem) – plkst. 15.00; 20.aprīlī - Kunga Augšāmcelšanās svētku Vigilija (uguns, ūdens un Lieldienu maltītes svētīšana. Pēc Svētās Mises procesija) – plkst. 11.00; 28.aprīlī - Lieldienu II svētdiena, Kunga Žēlsirdības svētdiena –plkst. 13.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 7.aprīlī – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā (sākot no aprīļa Sv.Mise klostera telpās nenotiek); 14.aprīlī – Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena (Pūpolsvētdiena), Sv.Mise - plkst. 11.00 Viļakas baznīcā (ziedojumi Rīgas Garīgā Semināra uzturēšanai); 18.aprīlī - Lielā Ceturtdiena, Sv.Mise - plkst. 18.00 Viļakas baznīcā; 19.aprīlī - Lielā Piektdiena (stingrs gavēnis), Kunga ciešanu dievkalpojums - plkst. 14.00 un Krustaceļš pa Viļakas pilsētu plkst. 19.00 (sākums pie klostera, Klostera ielā 1); 20.aprīlī - Lielā Sestdiena, Kristus Augšāmcelšanās svētku Vigilija – plkst. 18.00 Viļakas baznīcā (Lieldienu ūdens, uguns un ēdienu svētīšana, ūdens jāpaņem līdzi pašiem); 21.aprīlī – Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, pirms Svētās Mises Kunga Augšāmcelšanās dievkalpojums - Euharistiskā procesija, Sv.Mise - plkst. 8.00 (pēc Sv.Mises Lieldienu ēdienu svētīšana); 22.aprīlī – Otrās Lieldienas, Kristus Augšāmcelšanās svētki, Sv.Mise - plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 7.aprīlī - dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 10.00; 14.aprīlī - Pūpolsvētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 18.aprīlī - Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums - plkst. 18.00; 19.aprīlī - Lielās Piektdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 20.aprīlī - Kristus Augšāmcelšanās svētku sagaidīšanas dievkalpojums - plkst. 23.30; 21.aprīlī - Lieldienu sadraudzības brokastis - plkst. 9.00; 21.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 10.00; 28.aprīlī - Baltās svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00.
Tilžā - 18.aprīlī - Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums - plkst. 16.00; 21.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums - plkst. 13.00.
Viļakā - 19.aprīlī - Lielās Piektdienas dievkalpojums - plkst. 13.00; 22.aprīlī -Lieldienu dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 11.00.
Kārsavā - 21.aprīlī - Lieldienu dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 16.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00; 10.aprīlī – vakara dievkalpojums - plkst. 17.00; 25.aprīlī – Lielā Ceturtdiena - plkst. 9.00; 26.aprīlī – Lielā Piektdiena – plkst. 16.00; 27.aprīlī – grēksūdze - plkst. 23.00; 28.aprīlī – Svētais dievkalpojums – plkst. 24.00, kuram sekos Krustaceļš, Svētā Liturģija.
Šķilbēnos – 13.aprīlī plkst. 10.00; 30.martā plkst. 10.00; 26.aprīlī – Lielā Piektdiena – plkst. 9.00; 28.aprīlī plkst. 15.00.
Baltinavā – 6.aprīlī plkst. 10.00; 26.aprīlī – Lielā Piektdiena – plkst. 12.00; 28.aprīlī plkst. 8.00.
Rugājos – 27.aprīlī plkst. 10.00.
Tilžā – 6.aprīlī plkst. 8.00; 27.aprīlī plkst. 8.00.
Stāmerienā - 28.aprīlī plkst. 10.00.

Draudžu dievkalpojumi februārī

 

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.februārī – Kunga prezentācija (Sveču diena), Sv.Mise - plkst. 8.00, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 3.februārī – parastā liturģiskā laika posma IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 5.februārī – Sv.Agate (piemiņas diena) ūdens, maizes un sāls svētīšana pēc katras Svētās Mises, Sv.Mise - plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 10.februārī – parastā liturģiskā laika posma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 17.februārī – parastā liturģiskā laika posma VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 24.februārī – parastā liturģiskā laika posma VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - 10.februārī – parastā liturģiskā laika posma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 24.februārī – parastā liturģiskā laika posma VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 13.00.
Sprogu baznīcā – 3.februārī – parastā liturģiskā laika posma IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 17.februārī – parastā liturģiskā laika posma VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Šķilbēnos – 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 9.00; 3.februārī – I mēneša svētdiena – plkst. 9.00; 10.februārī (svētība slimniekiem) plkst. 9.00; 17.februārī plkst. 9.00; 24.februārī plkst. 9.00.
Baltinavā – 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 11.30; 3.februārī – I mēneša svētdiena – plkst. 11.30; 10.februārī (svētība slimniekiem) plkst. 11.30; 17.februārī plkst. 11.30; 24.februārī plkst. 11.30.
Tilžā - 2.februārī - Kunga prezentācijas svētki (Sveču diena) – plkst. 14.30; 3.februārī – I mēneša svētdiena – plkst. 14.30; 10.februārī (svētība slimniekiem) plkst. 14.30; 17.februārī plkst. 14.30; 24.februārī plkst. 14.30.
Bēržos – 2.februārī - Sveču diena – plkst. 10.00; 3.februārī - I mēneša svētdiena (svētība pret kakla slimībām) – plkst. 9.30; 5.februārī - tiks svētīta svētās Agatas maize ūdens un sāls – plkst. 10.00; 10.februārī plkst. 10.00; 17.februārī plkst. 9.30; 24.februārī plkst. 10.00.  
Skujetniekos – 9.februārī - Sveču diena (svētība pret kakla slimībām, tiks svētīta svētās Agatas maize ūdens un sāls) – plkst. 12.00.
Augustovā – 3.februārī - I mēneša svētdiena, Sveču diena (svētība pret kakla slimībām) – plkst. 12.00; 5.februārī - tiks svētīta svētās Agatas maize ūdens un sāls – plkst. 12.00; 17.februārī plkst. 12.00.
Rugājos – 3.februārī - I mēneša svētdiena, Sveču diena (svētība pret kakla slimībām, tiks svētīta svētās Agatas maize ūdens un sāls) – plkst. 14.00; 17.februārī plkst. 14.00.
Krišjāņos - 2.februārī - Sveču diena (svētība pret kakla slimībām, tiks svētīta svētās Agatas maize ūdens un sāls) – plkst. 12.00; 10.februārī plkst. 13.00; 24.februārī plkst. 13.00.   
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2.februārī – Kunga prezentācija (sveču svētīšana), Sv.Mise - plkst. 11.00 baznīcā; 3.februārī – parastā liturģiskā laika posma IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00  baznīcā un plkst. 18.00 klosterī; 5.februārī – Sv. Agate, ūdens, maizes un sāls svētīšana, Sv.Mise - plkst. 8.00 baznīcā; 10.februārī – parastā liturģiskā laika posma V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00  baznīcā un plkst. 18.00 klosterī; 17.februārī – parastā liturģiskā laika posma VI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00  baznīcā un plkst. 18.00 klosterī; 24.februārī – parastā liturģiskā laika posma VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00  baznīcā un plkst. 18.00 klosterī.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 3.februārī - dievkalpojums un sadraudzība - plkst. 10.00; 10.februārī - ģimeņu dievkalpojums - plkst. 10.00; 17.februārī plkst. 10.00; 24.februārī plkst. 10.00.
Tilžā - 10.februārī plkst. 15.00; 24.februārī plkst. 13.00.
Viļakā - 10.februārī plkst. 12.00; 24.februārī plkst. 17.00.
Kārsavā - 17.februārī plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Viļakā – dievkalpojumi notiek svētdienās plkst. 9.00; 15.februārī – Sveču diena - plkst. 9.00.
Šķilbēnos – 9.februārī plkst. 10.00; 22.februārī plkst. 10.00.
Baltinavā – 2.februārī plkst. 10.00; 16.februārī – Sveču diena - plkst. 10.00.
Rugāji – 14.februārī – Sveču diena - plkst. 10.00.
Tilžā – 2.februārī plkst. 8.00.

 

Derīgas Ziņas

  • Dievkalpojumi jūnijā (2019.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.jūnijā – Lieldienu VII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 Svētdienas skolas bērniem Pirmā Svētā Komūnija; 3.jūnijā plkst. 19.00; 9.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un...

  • Kapusvētki Romas katoļu draudzēs (2019.g.)

    (Derīgas Ziņas)

      Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētāsMiezāju – 8.jūnijā plkst. 15.00, Čāgu – 8.jūnijā plkst. 16.00, Tutinavas – 22.jūnijā plkst. 15.00, Derdziņu – 22.jūnijā plkst. 16.30, Dampadruvas – 23.jūnijā plkst.15.00, Kačupes – 23.jūnijā plkst. 16.00,...

  • Dievkalpojumi maijā (2019.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 4.maijā – LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Sv.Mise - plkst. 7.30; 5.maijā – Lieldienu III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.maijā – Lieldienu IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un...

  • Dievkalpojumi aprīlī (2019.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos –5.aprīlī – Krustaceļš - plkst. 17.00 un Sv.Mise plkst. 18.00; 7.aprīlī – Gavēņa V svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.aprīlī –Krustaceļš - plkst. 18.00; 14.aprīlī – Palmu jeb Kunga ciešanu svētdiena...

  • Draudžu dievkalpojumi februārī

    (Derīgas Ziņas)

      ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.februārī – Kunga prezentācija (Sveču diena), Sv.Mise - plkst. 8.00, plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 3.februārī – parastā liturģiskā laika posma IV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 5.februārī –...

  • Dievkalpojumi janvārī (2019.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 6.janvārī – Kunga parādīšanās, Triju Ķēniņu diena (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 13.janvārī – Kunga Jēzus Kristīšanas svētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un 11.00; 20.janvārī – parastā...

  • Dievkalpojumi decembrī (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.decembrī – Adventa I svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.decembrī – Adventa II svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 16.decembrī – Adventa III svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst....

  • Dievkalpojumi un svecīšu vakari novembrī (2018.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    DIEVKALPOJUMI ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 1.novembrī – Visu Svēto diena (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30 un plkst. 18.00 kopīga Psalmu dziedāšana par mirušajiem baznīcā; plkst. 11.00; 2.novembrī - Visu Ticīgo mirušo piemiņas diena, Sv.Mise...

  • Mediķu darba laiki

    (Derīgas Ziņas)

     

  • Svecīšu vakari

    (Derīgas Ziņas)

    Romas katoļu draudzēsBalvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās6.oktobrī plkst. 15.00 Tutinavas kapos un plkst. 16.00 Derdziņu kapos; 7.oktobrī plkst. 15.30 Miezāju kapos un plkst. 16.00 Čāgu kapos; 13.oktobrī plkst. 15.30 Pilskalna kapos un plkst....

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Tā kā ne darbā, ne biznesā šodien kalnus gāzt neizdosies, tad parūpēsimies par savu izskatu: matiem, nagiem, sejas ādu. Jo papardes zieda meklēšanas diena nav aiz kalniem. Pat, ja nav naudas dārgām procedūrām, tad tev ir rokas un kājas. Tāpēc pēc darba, aidā, uz pļavu un pieplūc ceļmallapas vai lielā dadža lapas vai pat ar lāpstu izroc arī saknes. Nē, nē, ēst tev tās nevajadzēs, bet pavārīt gan minūtes 30. Pēc tam ar šo novārījumu var gan mazgāt, gan skalot matus. Ja šo procedūru 1x nedēļā atkārtosi vismaz mēnesi, es tev garantēju satriecoši skaistus un veselīgus matus. Citas skaistumkopšanas maskas un receptes meklē internetā vai vecmāmiņas vecajā kladē. Lai izdodas!