1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-06-2019
Vārdadienas šodien: Nils, Viktors

IEDEGT GAISMU SIRDĪ...

...UN TICĒT. Visaugstākajam, kurš zina Tavas rūpes, raizes un skumjas. Kurš vada Tevi pa šīs dzīves ceļiem, ļauj paklupt un maldīties, saprast un mācīties. Kurš pasniedz roku, kad ir ļoti, ļoti grūti, un atgādina, ka visam šai dzīvē ir savs laiks.
Ticēt labā uzvarai pār ļauno. Tam, ka ikviens labais darbs, ko esi darījis, nepazūd, bet vairo pateicību, žēlsirdību, prieku un labestību, kā tik bieži dzīvē pietrūkst. Ticēt vecāku vai vecvecāku vārdiem: “Bērniņ, Viņa acis no debesīm raugās un redz ikvienu tavu soli...”
...UN CERĒT. Ka sapņi, kas mīt dziļi, dziļi sirdī, reiz piepildās. Ka ikkatrai dzīvai radībai šai zemē ir vieta un nozīme. Cerēt uz sapratni un dvēseles mieru.
...UN MĪLĒT. Dievu, dzīvi, zemi un cilvēkus. Sākt ar saviem tuvākajiem. Un neaizmirst tos, kurus mīlēt ir visgrūtāk. Vismaz domās un lūgšanās.
Svētīgu Adventes pārdomu laiku!

 

Balvu pilsētas stadionā nozāģēts vēsturisks ozols

Savulaik Balvu pilsētas stadiona teritorijā zaļoja divi ozoli. Tagad to vairs nav. Vienu no tiem nozāģēja jau pirms vairākiem gadiem. Savukārt otru tāds pats liktenis piemeklēja pavisam nesen – aizvadītajās novembra dienās. Abiem ozoliem bija īpaši vēsturiska nozīme – tos vēl Latvijas pirmās brīvvalsts laikos iestādīja par godu Ministru prezidentam Kārlim Ulmanim un Latvijas armijas ģenerālim Jānim Balodim.

Mēģiniet iekāpt viesu kurpēs!

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju centrs” Balvu nodaļa 22.novembrī rīkoja konsultāciju mājražotājiem par tēmu “Lauku tūrisms kā iespēja attīstīt mājražošanu”. Aicināti bija visi, īpaši tie, kas sper pirmos soļus mājražošanā vai gatavojas to darīt. Klausītāji guva ne tikai teorētiskas zināšanas un dalījās pieredzē, bet, ņemot palīgā humoru un asprātību, pārvērta konsultāciju par interesantu un dzīvu pasākumu.

Īpaša diena īpašiem cilvēkiem

Sestdien Balvu muižā Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība uzņēma ciemiņus, lai pabūtu kopā Starptautiskajā invalīdu dienā. Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule, apsveicot biedrības vadītāju Mariju Duļbinsku, uzsvēra, ka Marija nekad, nekad neaizmirst pateikt visiem ‘paldies’: “Viņa vienmēr iepriecina ar sabiedrībai labiem un nozīmīgiem darbiem, kā arī biedrībā tapušām jaukām dāvaniņām.” Un patiesi sestdien neizpalika ne ‘paldies’ vārdi, ne pateicības.

Bērnībā stādītie kociņi izauguši par vareniem kokiem

Īsi pirms Latvijas valsts simtgades svinībām zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja nozares pārstāvjus par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā, pasniedzot Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu - medaļu “Par centību”, kā arī ministrijas un Zivju fonda Atzinības rakstus. Starp medaļas saņēmējiem bija arī Valsts meža dienesta Austrumlatgales virsmežniecības Balvu mežniecības vecākā mežzine GUNA ZAČESTE.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Tā kā ne darbā, ne biznesā šodien kalnus gāzt neizdosies, tad parūpēsimies par savu izskatu: matiem, nagiem, sejas ādu. Jo papardes zieda meklēšanas diena nav aiz kalniem. Pat, ja nav naudas dārgām procedūrām, tad tev ir rokas un kājas. Tāpēc pēc darba, aidā, uz pļavu un pieplūc ceļmallapas vai lielā dadža lapas vai pat ar lāpstu izroc arī saknes. Nē, nē, ēst tev tās nevajadzēs, bet pavārīt gan minūtes 30. Pēc tam ar šo novārījumu var gan mazgāt, gan skalot matus. Ja šo procedūru 1x nedēļā atkārtosi vismaz mēnesi, es tev garantēju satriecoši skaistus un veselīgus matus. Citas skaistumkopšanas maskas un receptes meklē internetā vai vecmāmiņas vecajā kladē. Lai izdodas!