1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
07-07-2020
Vārdadienas šodien: Asna, Asne, Zaiga

“Tas ir ļoti skaisti!”

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu Centrālajā bibliotēkā pulcējās mākslas skolas pedagogi, audzēkņi, kā arī ciemiņi, lai priecātos par kārtējo mākslas skolas radošā kolektīva izstādes “Kopā” atklāšanu. Izstādes “Daba. Tuvplāns. Interpretācija” organizatore Līga Bule atgādināja, ka pirms gada šo tēmu izvēlējās mākslas skolas absolventi.

Baltinavā mainās ģimenes ārsti

Aizvadītajā nedēļā pēdējā darba diena bija dakterei Mārai Pilānei, vienīgajai ģimenes ārstei Baltinavas novadā. Prakse turpinās darboties, to pārņem cits ģimenes ārsts - Dace Ivanova no Tilžas. Taču šis risinājums nebūt nenāca viegli.

Mirklis, kad saslēdzamies vienotā kultūras telpā

Pagājušās nedēļas piektdienas pievakarē Kubulos valdīja svinīga gaisotne. Ne velti pasākuma Gada balva kultūrā “Mūsu lepnums” vadītāji Zaiga un Valdis atgādināja, ka kultūras balva kļuvusi par Balvu novada kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu izcilības un kultūras kvalitātes izaugsmes veicinātāju: “Caur Lailas Purmalietes un Kaimiņu dziedāto dziesmu “Atslēgas” esam saslēgušies vienotā kultūras telpā, lai atslēgtu durvis un klausītos stāstus par Balvu pilsētas un Balvu novada nozīmīgākajiem jeb atslēgas notikumiem, personībām un pagriezieniem 2019.gadā.”

Zemkopības ministrs Ziemeļlatgalē

Vakar Balvos un Rugāju novadā ikvienam interesentam bija iespēja tikties ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu. Tiekoties ar balveniešiem, viņš pavēstīja, ka vizītes mērķis ir uzklausīt jautājumus, kas aktuāli Latgalē: “Šobrīd mēs atrodamies krustcelēs, kad jāpieņem ļoti svarīgi lēmumi, kāda būs mūsu lauksaimniecības politika nākamajā plānošanas periodā 2021.-2027.gadam. Nākamnedēļ Briselē notiks lielā Eiropas Padomes sēde, kur mūsu Ministru prezidents Kariņa kungs kopā ar pārējo valstu vadītājiem lems, kāds būs iespējamais budžets. Darbs katrā ziņā būs nepateicīgs, jo viedokļi ir ļoti dažādi. Mēs zinām, ka Apvienotā Karaliste ir izstājusies no ES. Tas nozīmē, ka naudas summa ir ievērojami samazinājusies. Latvija nevar būt apmierināta ar tiem piedāvājumiem, kas šobrīd cirkulē. Piemēram, labāks tas ir lauksaimniecības jomā Somijas izstrādātajā piedāvājumā, bet daudz sliktāks kopumā. Ir ļoti daudz nezināmo – diskusijas būs ļoti smagas...”

Neizklausās skaisti, toties var labi komunicēt

Sociālā dienesta zālē Balvos kāds spēlē klavieres. Skan neierasti skaļi un neizklausās pēc notīm. Kā notiek muzikālās terapijas nodarbības (sesijas) un ko tajās dara?

vadi

Veiksmes prognoze


.