1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-02-2020
Vārdadienas šodien: Ariadne, Eleonora

Sveicīšu vakari

Romas katoļu draudzēs
Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās
12.oktobrī plkst. 16.00 Miezāju kapos un plkst. 16.30 Čāgu kapos; 13.oktobrī plkst. 15.00 Dampadruvas kapos un plkst. 15.30 Kačupes kapos; 19.oktobrī plkst. 15.00 Tutinavas kapos un plkst. 16.00 Derdziņu kapos; 20.oktobrī plkst. 15.30 Pērkonu kapos un plkst. 16.00 Egļukalna kapos; 26.oktobrī plkst. 15.30 Pansionāta kapos un plkst. 16.00 Silaciema-Kurnas kapos; 27.oktobrī plkst. 15.30 Pilskalna kapos un plkst. 16.00 Naudaskalna kapos; 1.novembrī plkst. 17.00 Začu kapos; 2.novembrī plkst. 18.00 Balvu-Rozu kapos; 9.novembrī plkst. 14.00 Mežarijas kapos un plkst. 15.00 Priedaines kapos; 10.novembrī plkst. 15.30 Salmaņu kapos un plkst. 16.00 Dūrupes kapos.
Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
21.septembrī: Golvoru kapos – plkst. 15.00, Līdumnieku kapos –plkst. 16.30, Saksmales kapos – plkst. 18.00; 28.septembrī: Bēržu kapos – plkst. 15.00, Mastarīgas kapos – plkst. 16.30, Lieparu kapos – plkst. 18.00; 5.oktobrī: Putrānu kapos – plkst. 15.00, Dekšņu kapos – plkst. 17.00;12.oktobrī: Slavītu kapos – plkst.13.00,Vārnienes kapos – plkst. 14.30,Cepurnieku kapos– plkst. 16.00; 19.oktobrī: Kraukļevas kapos – plkst. 13.00, Stāmeru kapos – plkst. 16.00, Čušļu kapos – plkst. 17.30; 26.oktobrī: Vilkavas kapos – plkst. 14.00, Sudarbes kapos – plkst. 15.30, Cūkusalas kapos – plkst. 17.00; 9.novembrī: Silenieku kapos – plkst. 13.00, Reibānu kapos – plkst. 14.30, Bolupes kapos – plkst. 16.00.

Baltinavas un Šķilbēnu draudžu kapsētās
21.septembrī plkst. 15.00 Plešovas kapos un plkst. 17.00 Vilkovas kapos; 28.septembrī plkst. 15.00 Čilipīnes kapos un plkst. 17.00 Buku-Zelču kapos; 5.oktobrī plkst. 14.00 Bēliņu kapos un plkst. 16.00 Breksenes kapos; 12.oktobrī plkst. 14.00 Plieševas kapos un plkst. 16.00 Dansku kapos; 19.oktobrī plkst. 14.00 Ploskīnes kapos un plkst. 16.00 Merkuzīnes kapos; 26.oktobrī plkst. 14.00 Dukuļevas kapos un plkst. 16.00 Slobodas kapos.

Tilžas draudzes kapsētās
26.oktobrī plkst. 16.00 Tilžas kapos; 9.novembrī plkst. 12.00 Kāpessila kapos, plkst. 14.00 Lutanāna kapos un plkst. 16.00 Ranguču kapos; 16.novembrī plkst. 12.00 Ūdrenes kapos, plkst. 14.00 Purviņu kapos un plkst. 16.00 Runcenes kapos.

Viļakas draudzes kapsētās
Vēdeniešu kapos – 5.oktobrī plkst. 16.00; Viduču kapos – 12. oktobrī plkst. 16.00; Lāšku kapos – 19. oktobrī plkst. 16.00; Viļakas kapos – 26. oktobrī plkst. 16.00.

Luteriskajās draudzēs
5.oktobrī  plkst.18.00 Balvu kapsētā; 6.oktobrī plkst.16.30 Kamoļkalna kapsētā; 6.oktobrī plkst.18.00 Vectilžas kapsētā; 12.oktobrī  plkst.17.00 Garosilu kapsētā; 12.oktobrī plkst.18.00 Pokratas kapsētā; 13.oktobrī  plkst.16.00 Andrakalna kapsētā; 13.oktobrī plkst.18:00 Čudarienes kapsētā; 19.oktobrī plkst.16.00 Krišjāņu kapsētā; 19.oktobrī plkst.18.00 Kāpessila kapsētā; 20.oktobrī plkst.17.00 Miezāju kapsētā; 27.oktobrī  plkst.16.00 Gaiļakalna kapsētā; 2.novembrī plkst.16.00 Priedaines kapsētā; 3.novembrī  plkst.16.00 Jaškovas kapsētā.

Dievkalpojumi un svecīšu vakari septembrī

Dievkalpojumi septembrī

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 3.septembrī – Sv.Mise - plkst. 18.00; 8.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIII svētdiena, Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 15.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 22.septembrī – Liturģiskā laikposma XXV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 29.septembrī – Liturģiskā laikposma XXVI svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Balvu pansionātā - 8.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIII svētdiena, Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, Sv.Mise - plkst. 14.00; 22.septembrī – Liturģiskā laikposma XXV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Sprogu baznīcā – 15.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00; 29.septembrī – Liturģiskā laikposma XXVI svētdiena, Sv.Mise, draudzes svētki, godinot Svētos Erceņģeļus - plkst. 14.00.
Bēržos – 8.septembrī - Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, svētki – plkst. 10.00; 15.septembrī - plkst. 9.30; 22.septembrī - plkst. 10.00; 29.septembrī - plkst. 10.00.
Skujetniekos – 7.septembrī - Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, svētki – plkst. 11.00.
Krišjāņos - 8.septembrī - Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, svētki – plkst. 13.00; 22.septembrī - plkst.13.00.
Augustovā – 15.septembrī - Svētā Asīzes Franciska stigmātu diena, draudzes svētki – plkst. 12.00.
Rugājos – 15.septembrī - plkst. 14.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 8.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIII svētdiena Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana. Sv.Mise – plkst. 11.00; 13.septembrī, piektdiena - Kultūras mantojuma dienas, Sv. Mise – plkst. 18.00, koncerts, radošās darbnīcas; 15.septembris – Liturģiskā laikposma XXIV svētdiena, Kultūras mantojuma dienas, Sv.Mise –plkst. 11.00 par baznīcas labdariem, koncerts; 22.septembrī– Liturģiskā laikposma XXV svētdiena, Sv.Mise – plkst. 11.00; 29.septembrī – Liturģiskā laikposma XXVI svētdiena, Sv.Mise – plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 8.septembrī – Ģimeņu dievkalpojums (bez Dievgalda) - plkst. 10.00; 15.septembrī – svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 22.septembrī – svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 29.septembrī - svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00.
Tilžā - 29.septembrī – Pļaujas svētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
Viļakā - 22.septembrī– svētdienas dievkalpojums - plkst. 13.00.
Kārsavā - 15.septembrī– svētdienas dievkalpojums - plkst. 13.00.

Svecīšu vakari

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
21.septembrī: Golvoru kapos – plkst. 15.00, Līdumnieku kapos –plkst. 16.30, Saksmales kapos – plkst. 18.00; 28.septembrī: Bēržu kapos – plkst. 15.00, Mastarīgas kapos – plkst. 16.30, Lieparu kapos – plkst. 18.00; 5.oktobrī: Putrānu kapos – plkst. 15.00, Dekšņu kapos – plkst. 17.00;12.oktobrī: Slavītu kapos – plkst.13.00, Vārnienes kapos – plkst. 14.30, Cepurnieku kapos – plkst. 16.00; 19.oktobrī: Kraukļevas kapos – plkst. 13.00, Stāmeru kapos – plkst. 16.00, Čušļu kapos – plkst. 17.30; 26.oktobrī: Vilkavas kapos – plkst. 14.00, Sudarbes kapos – plkst. 15.30, Cūkusalas kapos – plkst. 17.00; 9.novembrī: Silenieku kapos – plkst. 13.00, Reibānu kapos – plkst. 14.30, Bolupes kapos – plkst. 16.00.
Viļakas novada kapsētās: Vēdeniešu kapos – 5.oktobrī plkst. 16.00; Viduču kapos – 12. oktobrī plkst. 16.00; Lāšku kapos – 19. oktobrī plkst. 16.00; Viļakas kapos – 26. oktobrī plkst. 16.00.
Evaņģēliski luteriskajās draudzēs
5.oktobrī plkst.18.00 Balvu kapsētā; svētdien, 6.oktobrī plkst.16.30 Kamoļkalna kapsētā; 6.oktobrī plkst.18.00 Vectilžas kapsētā; sestdien, 12.oktobrī plkst.17.00 Garosilu kapsētā; 12.oktobrī plkst.18.00 Pokratas kapsētā; svētdien, 13.oktobrī plkst.16.00 Andrakalna kapsētā; 13.oktobrī plkst.18.00 Čudarienes kapsētā; sestdien, 19.oktobrī plkst.16.00 Krišjāņu kapsētā; 19.oktobrī plkst.18.00 Kāpessila kapsētā; svētdien, 20.oktobrī plkst.17.00 Miezāju kapsētā; svētdien, 27.oktobrī plkst.16.00 Gaiļakalna kapsētā; sestdien, 2.novembrī plkst.16.00 Priedaines kapsētā; svētdien, 3.novembrī plkst.16.00 Jaškovas kapsētā.

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku kārtība Aglonā

SLIMNIEKIEM VELTĪTA DIENA
Sestdiena, 11. augusts
07:00 – sv. Mise.
11:00 – Rožukronis.
12:00 – sv. Mise, svētība slimniekiem.
15:00 – Dieva Žēlsirdības kronītis.
19:00 – sv. Mise, litānija Vissvētākās Jaunavas Marijas godam.
ĢIMENĒM VELTĪTA DIENA
Svētdiena, 12. augusts
10.00 – sv. Mise.
11.00 – Rožukronis.
12.00 – sv. Mise, laulībā doto solījumu atjaunošana.
15.00 – Dieva Žēlsirdības kronītis.
19.00 – sv. Mise saderinātajiem, litānija Vissvētākās Jaunavas Marijas godam.
Pirmdiena, 13. augusts
07.00 – sv. Mise.
11.00 – Rožukronis.
12.00 – sv. Mise.
15.00 – Dieva Žēlsirdības kronītis.

SVĒTĀ MEINARDA SVINĪBAS
18.30 – Vesperes.
19.00 – sv. Mise, litānija Vissvētākās Jaunavas Marijas godam.
Procesija ar Fatimas Dievmātes statuju ap baziliku.
22.00 – Lūgšanu vakars.
24.00 – sv. Mise, nakts adorācija bazilikā.
Otrdiena, 14. augusts
07.00 – sv. Mise (bazilikā pie Dievmātes altāra).
09.00 – sv. Mise, garīgā adopcija (bazilikā pie centrālā altāra).
11.00 – Rožukronis (bazilikā pie centrālā altāra).
12.00 – sv. Mise svētceļniekiem (pie pāvesta altāra).
15.00 – Dieva Žēlsirdības kronītis.
16.00 – sv. Mise (pie Dievmātes altāra bazilikā).

VISSVĒTĀKĀS JAUNAVAS MARIJAS DEBESĪS UZŅEMŠANAS
OBLIGĀTĀS SVINĪBAS
17.30 – Garīgā mūzika (pie bazilikas).
18.00 – Konkursa “Dziedu Dievmātei” laureātu dziedājumi (pie bazilikas).
18.30 – Vesperes.
19.00 – sv. Mise (pie pāvesta altāra), Iestiprināšana, litānija V. J. Marijas godam, euharistiskā procesija.
22.00 – Tautas krustaceļš (sakrālajā laukumā).
24.00 – sv. Mise (pie pāvesta altāra).
01.00 – 7:00 Vissvētākā Sakramenta adorācija bazilikā.
Trešdiena, 15.augusts
07.00 – sv. Mise (bazilikā pie Dievmātes altāra, latgaliski).
09.00 – sv. Mise jauniešiem (pie pāvesta altāra), Iestiprināšana.
10.00 – sv. Mise svešvalodā (apakšējā baznīcā).
10.00 – sprediķis krievu valodā.
11.00 – Rožukronis (pie pāvesta altāra).
12.00 – Svētku galvenā sv. Mise (pie pāvesta altāra), litānija V. J. Marijas godam, euharistiskā procesija.
19.00 – sv. Mise (bazilikā pie Dievmātes altāra).

SIA „ Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” Balvu ambulatorās nodaļas speciālistu darba laiki

Balvos, Krasta ielā 1

(visi speciālisti pacientus pieņem pēc iepriekšēja pieraksta)

N.p.k

Vārds

Uzvārds

Specialitāte

Pieņemšanas laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

 

1.

Andrejs Baranovskis

Pierakstīties tālr: 64507001

Ķirurgs

 

 

11:00 – 14:00

 

11:00 – 14:00

11:00 – 13:00

2.

Vladimirs SorokinsPierakstīties tālr: 64507001

Ķirurgs

12:00 – 15:00

 

 

10:00 – 15:00

 

Onkologs

10:00 – 12:00

 

 

 

 

3.

Aina BuliņaPierakstīties tālr: 64507001

Ķirurgs

12:00 – 15:00

 

10:00 – 13:00

 

 

4.

Rudīte IkerePierakstīties tālr: 64507001

Ginekologs

Dzemdību speciālists

Kab.tālr.:64507004

10:00 – 13:00

10:00 – 13:00

10:00 – 13:00

11:00 – 13:00

 

5.

Sergejs GurjanovsPierakstīties tālr: 64507001

Ginekologs

Dzemdību speciālists

Kab.tālr.:64507004

 

 

 

 

13:30 – 17:00

 

6.

Tatjana ŠaicānePierakstīties tālr: 64507001

Oftalmologs

Kab.tālr.:64507164

9:00 – 13:00

10:00 – 16:00

 

9:00 – 13:00

 

 

7.

Dagmāra

Daija-StūrmanePierakstīties tālr: 64507001

Ginekologs

Dzemdību speciālists

Kab.tālr.:64507004

 

 

10:00 – 13:00

 

 

10:00 – 13:00

8.

Ruta AborinskaPierakstīties tālr: 64507001

Oftalmologs

 

 

9:00 – 13:00

14:00 – 16:00

9:00 – 13:00

9.

Ruta PastarePierakstīties tālr: 64507001

Pneimonologs

Kab.tālr.:64522767

8:00 – 15:00

8:00 – 15:00

8:00 – 15:00

8:00 – 14:00

8:00 – 14:00

10.

Sarmīte PužulePierakstīties tālr: 64507001

Kardiologs

 

 

 

14:00 – 15:00

(2.,3.,4. ceturtdiena)

 

Alergologs

11:00 – 14:00

11:00 – 14:00

11:00 – 14:00

11:00 – 14:00

11:00 – 14:00

11.

Natālija ZondakaPierakstīties tālr: 64507001

Endokrinologs

12:00 – 15:00

14:00 – 16:00

 

9:00 – 12:00

14:00 – 16:00

12.

Gundars SmilktiņšPierakstīties tālr: 64507001

Neirologs

 

 

11:00 – 16:00

 

 

13.

Edīte GorkinaPierakstīties tālr: 64507001

Arodveselības un arodslimību ārsts

11:00 – 14:00

 

 

 

 

14.

Svetlana SemjonovaPierakstīties tālr: 64507132

EKG speciālists

Veloergometrija

8:00 – 14:00

8:30 – 15:00

8:30 – 15:00

8:30 – 15:00

8:30 – 15:00

15.

Andris BačuksPierakstīties tālr: 64507001

Fizioterapeits

12:00 – 16:00

 

13:00 – 16:00

9:00 – 13:00

12:00 – 16:00

16.

Aija IgnatovaPierakstīties tālr: 64507132

Radiologs – diagnosts

8:00 – 10:00

8:00 – 10:00

8:00 – 10:00

8:00 – 10:00

8:00 – 10:00

Ultraskaņas izmeklējums ginekoloģijā.

Vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija.

10:00 – 15:00

10:00 – 15:00

10:00 – 15:00

10:00 – 15:00

10:00 – 15:00

17.

Laboratorija

Tālr. 64507134,

mob. 26418103

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

8:00 – 16:00

SIA „Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Balvu struktūrvienības kontaktinformācija:

Terapijas nodaļa – 25632754 (uz remonta laiku)

Bērnu slimību nodaļa – 28611527 (uz remonta laiku)

Ginekoloģijas un dzemdību nodaļa – 28648528 (uz remonta laiku)

Uzņemšanas nodaļa – 64507126

Reanimācijas nodaļa – 64507127

Laboratorija – 64507134, mob. 26418103

Rentgena kabinets – 64507132

 

Derīgas Ziņas

vadi

Veiksmes prognoze


.