1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2024
Vārdadienas šodien: Alma, Annemarija

Dievkalpojumi novembrī (2022.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 1.novembrī – Visu Svēto diena (obligātās svinības), Sv.Mise plkst. 11.00 un Sv.Mise plkst. 18.00 (pēc Sv.Mises Vesperes par mirušajiem); 2.novembrī – Visu Ticīgo Mirušo piemiņas diena, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00, kā arī plkst. 16.00 Ekzekvijas par mirušajiem; 4.novembrī – mēneša 1. Piektdiena, Sv.Mise plkst. 7.30 un plkst. 18.00, kā arī plkst. 17.00 Rožukronis par mirušajiem no lapiņām; 6.novembrī – parastā liturģiskā laika XXXII svētdiena (mēneša 1. svētdiena), Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises Jēzus Sirds dievkalpojums); 13.novembrī – parastā liturģiskā laika XXXIII svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 18.novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (Ekumēniskais dievkalpojums valsts svētkos); 20.novembrī – parastā liturģiskā laika XXXIV svētdiena (Mūsu Kungs Jēzus Kristus, Vispasaules Karalis, obligātās svinības), Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (pēc Sv.Mises Jēzus Sirds dievkalpojums); 27.novembrī – Adventa 1. svētdiena, Sv.Mise plkst 8.00 un plkst 11.00.
Sprogu baznīcā – 6.novembrī – parastā liturģiskā laika XXXII svētdiena (mēneša 1. svētdiena), Sv.Mise plkst. 14.00; 20.novembrī – parastā liturģiskā laika XXXIV svētdiena (Mūsu Kungs Jēzus Kristus, Vispasaules Karalis, obligātās svinības), Sv.Mise plkst. 14.00.
Balvu pansionātā – 4.novembrī – mēneša 1.piektdiena, Sv.Mise plkst. 11.00.
Rekovā – 5.novembrī plkst. 10.00; 13.novembrī plkst. 10.00; 18.novembrī – Valsts svētku Sv.Mise plkst. 9.00; 20.novembrī plkst. 10.00; 27.novembrī plkst. 10.00.
Baltinavā – 6.novembrī plkst. 11.30; 13.novembrī plkst. 11.30; 18.novembrī – Valsts svētku Sv.Mise plkst. 11.30; 20.novembrī plkst. 11.30; 27.novembrī plkst. 11.30.
Tilžā – 6.novembrī plkst. 14.30; 13.novembrī plkst. 14.30; 18.novembrī – Valsts svētku Sv.Mise plkst. 10.00; 20.novembrī plkst. 14.30; 27.novembrī plkst. 14.30.
Bēržos – 1.novembrī plkst. 10.00; 2.novembrī plkst. 9.30; 6.novembrī plkst. 9.30; 13.novembrī plkst. 10.00; 20.novembrī plkst. 9.30; 27.novembrī plkst. 9.30.
Augustovā – 1.novembrī plkst. 12.00; 2.novembrī plkst. 12.00; 6.novembrī plkst. 12.00; 20.novembrī plkst. 12.00; 27.novembrī plkst. 12.00.
Rugājos – 2.novembrī plkst. 14.00; 6.novembrī plkst. 14.00; 20.novembrī plkst. 14.00; 27.novembrī plkst. 14.00.
Krišjāņos – 2.novembrī plkst. 16.00; 13.novembrī plkst. 13.00; 27.novembrī plkst. 16.00.
Skujetniekos – 5.novembrī plkst. 16.00; 26.novembrī plkst. 12.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 1.novembrī – Visu Svēto diena (obligātas svinības), Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 2.novembrī – Visu Ticīgo mirušo piemiņas diena, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00; 6.novembrī – parastā liturģiskā laikposma XXXIl svētdiena, rožukronis par mirušajiem plkst. 10.20 un saliktā Sv.Mise par mirušajiem plkst. 11.00 baznīcā; 13.novembrī – parastā liturģiskā laikposma XXXIIl svētdiena, Sv.Mise plkst. 11.00; 20.novembrī – Mūsu Kungs Jēzus Kristus – Vispasaules Karalis (ziedojumi garīgā semināra uzturēšanai), Sv.Mise plkst. 11.00; 27.novembrī – Pirmā adventa svētdiena (Adventa vainagu svētīšana), Sv.Mise plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos – 6.novembrī – svētdienas dievkalpojums plkst. 10.00; 13.novembrī – ģimeņu dievkalpojums plkst. 10.00; 20.novembrī – Mirušo piemiņas dienas dievkalpojums plkst. 10.00; 27.novembrī – Pirmās adventes svētdienas dievkalpojums plkst. 10.00.
Tilžā – 13.novembrī – valsts svētkiem veltīts dievkalpojums plkst. 15.00; 27.novembrī – Mirušo piemiņas dienas dievkalpojums, Pirmā advente plkst. 13.00.
Viļakā – 13.novembrī – svētdienas dievkalpojums plkst. 12.00; 27.novembrī – Mirušo piemiņas dienas dievkalpojums, Pirmā advente plkst. 16.00.
Kārsavā – 20.novembrī – Mirušo piemiņas dienas dievkalpojums plkst. 13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Balvos – baznīca atvērta katru dienu no plkst. 9.00 līdz 13.00 (priestera tālr. nr. 20223040).

Dievkalpojumi oktobrī (2022.g.)

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 2.oktobrī – parastā liturģiskā laika XXVII svētdiena (mēneša I svētdiena), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 7.oktobrī - Sv.Mise plkst. 11.00 Balvu pansionātā; 9.oktobrī - parastā liturģiskā laika XXVIII svētdiena (draudzes svētki-atlaidas V.J.Marija Rožukroņa Karaliene), Sv.Mise - plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 11.00 (beigās Euharistiskā procesija); 16.oktobrī - parastā liturģiskā laika XXIX svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 23.oktobrī - parastā liturģiskā laika XXX svētdiena (ziedojumi misiju atbalstam), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 30.oktobrī - parastā liturģiskā laika XXXI svētdiena (pāreja uz ziemas laiku), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00.
Sprogu baznīcā – 2.oktobrī – parastā liturģiskā laika XXVII svētdiena (mēneša I svētdiena), Sv.Mise - plkst. 14.00; 16.oktobrī - parastā liturģiskā laika XXIX svētdiena, Sv.Mise plkst. 14.00.
Balvu pansionātā – 7.oktobrī plkst. 11.00 Sv.Mise.
Šķilbēnos – 2.oktobrī plkst. 10.00; 9.oktobrī plkst. 10.00; 16.oktobrī plkst. 10.00; 23.oktobrī plkst. 10.00; 30.oktobrī plkst. 10.00.
Baltinavā – 2.oktobrī plkst. 11.30; 9.oktobrī plkst. 11.30; 16.oktobrī plkst. 11.30; 23.oktobrī plkst. 11.30; 30.oktobrī plkst. 11.30.
Tilžā – 2.oktobrī plkst. 14.30; 9.oktobrī plkst. 14.30; 16.oktobrī plkst. 14.30; 23.oktobrī plkst. 14.30; 30.oktobrī plkst. 14.30.
Bēržos – 2.oktobrī plkst. 9.30; 9.oktobrī plkst. 10.00; 16.oktobrī plkst. 9.30; 23.oktobrī plkst. 10.00; 30.oktobrī plkst. 10.00.
Augustovā - 2.oktobrī plkst. 12.00; 16.oktobrī plkst. 12.00.
Rugājos – 2.oktobrī plkst. 14.00; 16.oktobrī plkst. 14.00.
Krišjāņos – 9.oktobrī plkst. 13.00; 23.oktobrī plkst. 13.00.
Skujetniekos - 7.oktobrī plkst. 12.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 2.oktobrī – parastā liturģiskā laikposma XXVII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 9.oktobrī – parastā liturģiskā laikposma XXVIII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 16.oktobrī – parastā liturģiskā laikposma XXIX svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 23.oktobrī – parastā liturģiskā laikposma XXX svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 30.oktobrī - parastā liturģiskā laikposma XXXl svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00.

LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 2.oktobrī - Pļaujas svētku dievkalpojums - plkst.10.00; 9.oktobrī - svētdienas dievkalpojums - plkst.10.00; 16.oktobrī plkst.10.00; 23.oktobrī - svētdienas dievkalpojums - plkst.10.00; 30.oktobrī - svētdienas dievkalpojums - plkst.10.00.
Tilžā – 23.oktobrī - Pļaujas svētku, draudzes padomes ievešanas dievkalpojums (vada bīskaps Einārs Alpe) - plkst.13.00; 30.oktobrī - Reformācijas svētku dievkalpojums - plkst.13.00.
Viļakā - 9. oktobrī - Pļaujas svētku dievkalpojums - plkst.14.00.
Kārsavā - 16.oktobrī - Pļaujas svētku dievkalpojums - plkst.13.00.

PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Balvos – baznīca atvērta katru dienu no plkst. 9.00 līdz 13.00 (priestera tālr. nr. 20223040).

Svecīšu vakari (2022.g.)

Romas katoļu draudzēs
Balvu un Sprogu draudžu kapsētās
1.oktobrī 15.00 Tutinavas kapos; 2.oktobrī plkst. 15.00 Dampadruvas kapos, plkst. 15.30 Kačupes kapos un plkst. 16.00 Derdziņu kapos; 15.oktobrī plkst. 15.30 Pilskalna kapos un plkst. 16.00 Naudaskalna kapos; 16.oktobrī plkst. 16.00 Pansionāta kapos un plkst. 16.30 Silaciema-Kurnas kapos; 22.oktobrī plkst. 15.30 Miezāju kapos un plkst. 16.00 Čāgu kapos; 23.oktobrī plkst. 15.30 Pērkonu kapos un plkst. 16.00 Egļukalna kapos; 29.oktobrī plkst. 14.30 Mežarijas kapos un plkst. 15.30 Priedaines kapos; 30.oktobrī plkst. 15.30 Salmaņu kapos un plkst. 16.00 Dūrupes kapos; 1.novembrī plkst. 17.00 Začu kapos; 2.novembrī plkst. 18.00 Balvu-Rozu kapos.

Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju draudžu kapsētās
17.septembrī Golvoru kapos plkst. 17.00 un Līdumnieku kapos plkst. 18.30; 24.septembrī Bēržu kapos plkst.15.00, Mastarīgas kapos plkst. 16.30 un Lieparu kapos plkst. 18.00; 1.oktobrī Putrānu kapos plkst. 13.00, Slavītu kapos plkst. 15.00 un Dekšņu kapos plkst. 17.00; 8.oktobrī Čušļu kapos plkst.13.00, Stāmeru kapos plkst. 14.30, Dubļukalna kapos plkst. 16.00 un Vilkavas kapos plkst. 17.30; 15.oktobrī Vārnienes kapos plkst. 13.30, Cepurnieku kapos plkst. 15.00 un Saksmales kapos plkst. 17.00; 22.oktobrī Kraukļevas kapos plkst. 13.00, Auškas kapos plkst. 14.00, Sudarbes kapos plkst. 15.30 un Cūkusalas kapos plkst. 17.00; 29.oktobrī Silenieku kapos plkst. 12.00, Reibānu kapos plkst. 13.30 un Bolupes kapos plkst. 15.00.

Viļakas draudzes kapsētās
8.oktobrī plkst. 16.00 Vēdeniešu kapsētā; 9.oktobrī plkst. 15.00 Liepnas Saidu kapsētā; 15.oktobrī plkst. 16.00 Viduču kapsētā; 22.oktobrī plkst. 16.00 Lāšku kapsētā; 29.oktobrī plkst. 16.00 Viļakas kapsētā.

Baltinavas, Šķilbēnu un Tilžas draudzēs
24.septembrī plkst. 15.00 Slobodas kapos, plkst. 16.00 Buku-Zelču kapos un plkst. 17.30 Vilkovas kapos; 1.oktobrī plkst. 15.00 Tilžas kapos, plkst. 16.00 Ūdrenes kapos un plkst. 17.30 Plieševas kapos; 8.oktobrī plkst. 14.30 Ranguču kapos, plkst. 16.00 Breksenes kapos un plkst. 17.30 Dansku kapos; 15.oktobrī plkst. 14.30 Lutanānu kapos, plkst. 16.00 Plešovas kapos un plkst. 17.00 Čilipīnes kapos; 22.oktobrī plkst. 14.00 Dukuļevas kapos, plkst. 15.00 Bēliņu kapos un plkst. 16.30 Merkuzīnes kapos; 29.oktobrī plkst. 14.00 Runcenes kapos, plkst. 15.00 Purviņu kapos un plkst. 16.00 Kāpessila kapos.

Luteriskajās draudzēs
Balvu, Tilžas, Viļakas un Kārsavas draudžu kapsētās
17. septembrī plkst. 16.00 Kamoļkalna kapsētā, plkst.17.00 Vectilžas kapsētā un plkst. 19.00 Čudarienes kapsētā; 24.septembrī plkst.18.00 Balvu kapsētā; 1.oktobrī plkst. 17.00 Garosilu kapsētā un plkst. 18.00 Pokratas kapsētā; 2.oktobrī plkst. 16.00 Andrakalna kapsētā un plkst. 18.00 Gaiļakalna kapsētā; 8.oktobrī plkst. 16.00 Krišjāņu kapsētā un plkst.18.00 Kāpessila kapsētā; 15.oktobrī plkst. 16.00 Miezāju kapsētā un plkst.18.00 Priedaines kapsētā; 16.oktobrī plkst. 16.00 Jaškovas kapsētā.

Svecīšu vakari un dievkalpojumi septembrī (2022.g.)

SVECĪŠU VAKARI

Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
17.septembrī Golvoru kapos plkst. 17.00 un Līdumnieku kapos plkst. 18.30; 24.septembrī Bēržu kapos plkst.15.00, Mastarīgas kapos plkst. 16.30 un Lieparu kapos plkst. 18.00; 1.oktobrī Putrānu kapos plkst. 13.00, Slavītu kapos plkst. 15.00 un Dekšņu kapos plkst. 17.00; 8.oktobrī Čušļu kapos plkst.13.00, Stāmeru kapos plkst. 14.30, Dubļukalna kapos plkst. 16.00 un Vilkavas kapos – plkst. 17.30; 15.oktobrī Vārnienes kapos plkst. 13.30, Cepurnieku kapos plkst. 15.00 un Saksmales kapos plkst. 17.00; 22.oktobrī Kraukļevas kapos plkst. 13.00, Auškas kapos plkst. 14.00, Sudarbes kapos plkst. 15.30 un Cūkusalas kapos plkst. 17.00; 29.oktobrī Silenieku kapos plkst. 12.00, Reibānu kapos plkst. 13.30 un Bolupes kapos plkst. 15.00.
Viļakas katoļu draudzes kapsētās
8.oktobrī plkst. 16.00 Vēdeniešu kapsētā; 9.oktobrī plkst. 15.00 Liepnas Saidu kapsētā; 15. oktobrī plkst. 16.00 Viduču kapsētā; 22. oktobrī plkst. 16.00 Lāšku kapsētā; 29.oktobrī plkst. 16.00 Viļakas kapsētā.
Baltinavas, Šķilbēnu un Tilžas katoļu draudzēs
24.septembrī plkst. 15.00 Slobodas kapos, plkst. 16.00 Buku-Zelču kapos un plkst. 17.30 Vilkovas kapos; 1.oktobrī plkst. 15.00 Tilžas kapos, plkst. 16.00 Ūdrenes kapos un plkst. 17.30 Plieševas kapos; 8.oktobrī plkst. 14.30 Ranguču kapos, plkst. 16.00 Breksenes kapos un plkst. 17.30 Dansku kapos; 15.oktobrī plkst. 14.30 Lutanānu kapos, plkst. 16.00 Plešovas kapos un plkst. 17.00 Čilipīnes kapos; 22.oktobrī plkst. 14.00 Dukuļevas kapos, plkst. 15.00 Bēliņu kapos un plkst. 16.30 Merkuzīnes kapos; 29.oktobrī plkst. 14.00 Runcenes kapos, plkst. 15.00 Purviņu kapos un plkst. 16.00 Kāpessila kapos.

DIEVKALPOJUMI SEPTEMBRĪ

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Šķilbēnos – 4.septembrī plkst. 10.00; 11.septembrī plkst. 10.00; 18.septembrī plkst. 10.00; 25.septembrī plkst. 10.00.
Baltinavā – 4.septembrī plkst. 11.30; 11.septembrī plkst. 11.30; 18.septembrī plkst. 11.30; 25.septembrī plkst. 11.30.
Tilžā – 4.septembrī plkst. 14.30; 11.septembrī plkst. 14.30; 18.septembrī plkst. 14.30; 25.septembrī plkst. 14.30.
Bēržos – 4.septembrī plkst. 9.30 (pēc Svētās Mises īpaša svētība visiem skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, jauno mācību gadu iesākot); 11.septembrī plkst. 10.00; 18.septembrī plkst. 9.30; 25.septembrī plkst. 10.00.
Augustovā - 4.septembrī pulksten 12.00 (pēc Svētās Mises īpaša svētība visiem skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, jauno mācību gadu iesākot); 18.septembrī plkst. 12.00.
Rugājos – 4.septembrī plkst. 14.00 (pēc Svētās Mises īpaša svētība visiem skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, jauno mācību gadu iesākot); 18.septembrī plkst. 14.00.
Krišjāņos – 11.septembrī plkst. 13.00; 25.septembrī plkst. 13.00.
Skujetniekos - 8.septembrī plkst. 12.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 4.septembrī - Liturģiskā laika XXIII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 8.septembrī – Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšana, Sv.Mise - plkst. 11.00; 11.septembrī – Liturģiskā laikposma XXIV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 18.septembrī – Liturģiskā laikposma XXV svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 25.septembrī – Sv. Mateja svētki (procesija, ražas svētki un svētība lauku labumiem), Sv.Mise plkst. 11.00.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 4.septembrī – svētku dievkalpojums ar garīdznieka ordināciju Balvu prokatedrālē (vada bīskaps Einārs Alpe. Dievkalpojumu kuplinās Rugāju koris un solists Jānis Kurševs, pēc dievkalpojuma sadraudzība) – plkst. 10.00; 11.septembrī – Svētdienas dievkalpojums (bez Dievgalda) - plkst. 10.00; 18.septembrī– Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00; 25.septembris– Svētdienas dievkalpojums - plkst. 10.00.
Tilžā – 11.septembrī - Svētdienas dievkalpojums - plkst. 15.00; 25.septembrī - Pļaujas svētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
Viļakā - 11.septembrī– Svētdienas dievkalpojums - plkst. 12.00; 25.septembrī – Svētdienas dievkalpojums - plkst. 15.00.

Dievkalpojumi (jūnijā) un kapusvētki (2022.g.)

 

Dievkalpojumi

ROMAS KATOĻU DRAUDZĒS
Balvos – 5.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 12.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (Euharistiskā procesija); 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 un plkst. 19.00; 19.jūnijā – Liturģiskā laikposma XII svētdiena, Euharistijas svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00 (Euharistiskā procesija); 24.jūnijā – Sv. Jāņa Kristītāja dzimšana, Vissvētā Jēzus Sirds, Sv.Mise - plkst. 11.00; 26.jūnijā – Liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Sv.Mise - plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 29.jūnijā – Svētie apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības, draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 7.30, plkst. 11.00 (Euharistiskā procesija) un Sv.Mise plkst. 19.00.
Sprogu baznīcā – 5.jūnijā – Svētā Gara nosūtīšana, Vasarsvētki, Sv.Mise - plkst. 14.00; 19.jūnijā – Liturģiskā laikposma XII svētdiena, Euharistijas svētdiena, Sv.Mise - plkst. 14.00.
Balvu pansionātā – 3.jūnijā Sv.Mise plkst. 11.00; 17.jūnijā Sv.Mise plkst. 11.00.
Šķilbēnos – 5.jūnijā – Svētā gara Nosūtīšana, Vasarsvētki – plkst. 10.00; 12.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 10.00; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības) - plkst. 18.00; 19.jūnijā plkst. 10.00; 23.jūnijā –Sv. Jāņa Kristītāja Dzimšana – plkst. 10.00; 24.jūnijā – Vissv. Jēzus Sirds – plkst. 18.00; 26.jūnijā plkst.10.00; 29.jūnijā - Sv. Apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības) – plkst. 18.00.
Baltinavā – 5.jūnijā – Svētā gara Nosūtīšana, Vasarsvētki – plkst. 11.30; 6. jūnijs, Vissv. Jaunava Marija baznīcas Māte – plkst. 18.00; 9.jūnijā - Mūsu Kungs Jēzus Kristus, Augstais un Mūžīgais Priesteris – plkst. 18.00; 11.jūnijā - Svēta Mise ar Laulības Sakramenta noslēgšanu (Edgars un Sintija) - plkst. 14.00; 12.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 11.30; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības) - plkst. 11.30; 17.jūnijā - Svēta Mise ar Laulības Sakramenta noslēgšanu (Andris un Daira) - plkst. 13.00; 19.jūnijā plkst. 11.30; 23.jūnijā – Sv. Jāņa Kristītāja Dzimšana – plkst. 11.30; 24.jūnijā – Vissv. Jēzus Sirds – plkst. 11.30; 25.jūnijā – Vissv. Jaunavas Marijas Bezvainīga Sirds – plkst. 10.00; 26.jūnijā plkst.11.30; 29.jūnijā - Sv. Apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības) – plkst. 11.30.
Tilžā - 5.jūnijā – Svētā gara Nosūtīšana, Vasarsvētki – plkst. 14.30; 12.jūnijā – Vissvētā Trīsvienība – plkst. 14.30; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības) - plkst. 14.30; 19.jūnijā plkst. 14.30; 24.jūnijā – Vissv. Jēzus Sirds – plkst. 14.30; 26.jūnijā plkst.14.30; 29.jūnijā - Sv. Apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības) – plkst. 14.30.
Bēržos – 5.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 9.30; 12.jūnijā plkst. 10.00; 16.jūnijā –Kristus Vissvētā miesa un Asinis – plkst. 10.00; 19.jūnijā plkst. 9.30; 23.jūnijā –Sv. Jāņa Kristītāja Dzimšana – plkst. 10.00; 24.jūnijā – Jēzus Sirds, svinības – plkst.12.00; 26.jūnijā plkst. 10.00; 29.jūnijā - Sv. Apustuļi Pēteris un Pāvils –plkst. 11.00.
Augustovā - 5.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 12.00; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis – plkst. 12.00; 19.jūnijā – pirmā Svētā Komūnija – plkst. 12.00; 27.jūnijā - Vissv. Jaunava Marija - Pastāvīgā Palīdzība, draudzes svētki – plkst. 19.00.
Rugājos – 5.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 14.00; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis – plkst. 14.00; 19.jūnijā – plkst. 15.00.
Krišjāņos – 5.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 16.30; 12.jūnijā plkst. 13.00; 23.jūnijā - Sv. Jāņa Kristītāja Dzimšana, draudzes svētki – plkst. 13.00; 26.jūnijā plkst. 13.00.
Skujetniekos - 4.jūnijā – Vasarsvētki – plkst. 18.00.
Kupravā – svētdienās plkst.12.00.
Viļakā – 5.jūnijā – Vasarsvētki jeb Svēta Gara nosūtīšanas svētki, Sv.Mise - plkst. 11.00; 12.jūnijā – Liturģiskā laikposma XI svētdiena jeb Svētās Trīsvienības svētki, Sv.Mise - plkst. 11.00; 16.jūnijā – Kristus Vissvētā Miesa un Asinis (obligātas svinības), Sv.Mise - plkst. 11:00 (pēc tam procesija ar četriem evaņģēlijiem, bērnu un lauku ziedu, zāļu svētīšana) un Svētā Mise plkst 18.00; 19.jūnijā – Liturģiskā laikposma XIl svētdiena, Sv.Mise - plkst. 11.00; 24.jūnijā – Jēzus Sirds svētki (draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 11.00; 25.jūnijā - Vissvētākas Marijas Bezvainīgā Sirds, Sv.Mise - plkst. 11.00; 26.jūnijā – Jēzus Sirds svētki (draudzes svētku noslēgums), Sv.Mise - plkst. 11.00 (procesija, bērnu un lauku ziedu, zāļu svētīšana); 29.jūnijā – Svētie Apustuļi Pēteris un Pāvils (obligātas svinības, draudzes svētki), Sv.Mise - plkst. 11.00.
LUTERISKAJĀS DRAUDZĒS
Balvos - 5.jūnijā– Vasarsvētku, Svētā Gara svētku dievkalpojums - plkst. 10.00; 12.jūnijā– svētdienas dievkalpojums (bez Dievgalda) - plkst. 10.00; 19.jūnijā plkst. 10.00; 26.jūnijā plkst. 10.00.
Tilžā – 5.jūnijā – Vasarsvētku, Svētā Gara svētku dievkalpojums - plkst. 13.00; 26.jūnijā plkst. 13.00.
Viļakā - 12.jūnijā – Vasarsvētku, Svētā Gara svētku dievkalpojums - plkst. 12.00; 26.jūnijā plkst. 15.00.
Kārsavā - 19.jūnijā – Vasarsvētku, Svētā Gara svētku dievkalpojums - plkst. 13.00.
PAREIZTICĪGAJĀS DRAUDZĒS
Balvos – baznīca atvērta katru dienu no plkst. 9.00 līdz 13.00 (priestera tālr. nr. 20223040).

 

Kapusvētki

Romas katoļu draudzēs
Balvu un Sprogu katoļu draudžu kapsētās
Miezāju kapos – 11.jūnijā plkst. 15.00; Čāgu kapos – 11.jūnijā plkst. 16.00; Tutinavas kapos – 18.jūnijā plkst. 14.00; Derdziņu kapos – 18.jūnijā plkst. 15.30; Dampadruvas kapos – 25.jūnijā plkst.15.00; Kačupes kapos – 25.jūnijā plkst. 16.00; Lācupes kapos – 26.jūnijā plkst. 16.00; Začu kapos – 2.jūlijā plkst. 12.00; Balvu Rozu kapos – 2.jūlijā plkst. 15.00; Mežarijas kapos – 9.jūlijā plkst. 15.00; Priedaines kapos – 9.jūlijā plkst. 16.30; Pilskalna kapos – 16.jūlijā plkst. 15.00; Naudaskalna kapos – 16.jūlijā plkst. 16.00; Salmaņu kapos – 23.jūlijā plkst. 15.00; Dūrupes kapos – 23.jūlijā plkst. 16.00; Pansionāta kapos – 30.julijā plkst. 15.00; Silaciema-Kurnas kapos – 30.julijā plkst. 16.00; Pērkonu kapos – 6.augustā plkst. 14.00; Egļukalna kapos – 6.augustā plkst. 15.00; Sebežu kapos – 7.augustā plkst. 14.00; Romūkstu kapos – 7.augustā plkst. 15.00.
Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju katoļu draudžu kapsētās
Līdumnieku kapos - 4.jūnijā plkst. 11.00; Cūkusalas kapos – 4.jūnijā plkst. 17.00; Vilkavas kapos – 18.jūnijā plkst. 12.00; Sudarbes kapos – 18.jūnijā plkst. 14.30; Kraukļevas kapos – 18.jūnijā plkst. 16.00; Auškas kapos – 18.jūnijā plkst. 17.00; Vārnienes kapos – 25.jūnijā plkst. 11.30; Silenieku kapos – 25.jūnijā plkst. 13.30; Cepurnieku kapos – 25.jūnijā plkst. 15.30; Mastarīgas kapos – 2.jūlijā plkst. 12.30; Lieparu kapos – 2.jūlijā plkst. 16.30; Bēržu kapos – 2.jūlijā plkst. 14.30; Golvoru kapos – 9.jūlijā plkst. 12.00; Slavītu kapos – 9.jūlijā plkst. 14.00; Saksmales kapos – 9.jūlijā plkst. 16.00; Stāmeru kapos – 16.jūlijā plkst. 12.30; Čušļu kapos – 16.jūlijā plkst. 14.00; Ķeiseļovas kapos – 23.jūlijā plkst. 12.00; Kaupiņu kapos – 23.jūlijā plkst. 13.30; Putrānu kapos – 23.jūlijā plkst. 15.00; Dubļukalna kapos – 30.jūlijā plkst. 12.00; Reibānu kapos – 30.jūlijā plkst. 14.00; Dekšņu kapos – 30.jūlijā plkst. 16.30; Upatnieku kapos – 13.augustā plkst. 12.00; Grūzīšu kapos – 13.augustā plkst. 13.30; Bolupes kapos – 13.augustā plkst. 15.00.
Baltinavas un Šķilbēnu katoļu draudžu kapsētās
Gusakovas kapos – 4.jūnijā plkst. 12.00; Merkuzīnes kapos – 4.jūnijā plkst. 15.00; Buku-Zelču kapos – 11.jūnijā plkst. 12.00; Dagunovas kapos – 18.jūnijā plkst. 12.00; Loginu kapos – 18.jūnijā plkst. 13.00; Bēliņu kapos – 18.jūnijā plkst. 15.00; Slobodas kapos – 25.jūnijā plkst. 12.00; Vilkovas kapos – 25.jūnijā plkst. 15.00; Ančepovas kapos – 2.jūlijā plkst. 12.00; Plieševas kapos – 2.jūlijā plkst. 15.00; Kozlovas kapos – 9.jūlijā plkst. 12.00; Breksenes kapos – 9.jūlijā plkst. 15.00; Bakarevas kapos – 16.jūlijā plkst. 12.00; Plešovas kapos – 16.jūlijā plkst. 15.00; Lotušu kapos – 23.jūlijā plkst. 12.00; Dukuļevas kapos – 23.jūlijā plkst. 13.00; Ploskīnes kapos – 23.jūlijā plkst. 15.00; Svičevas kapos – 30.jūlijā plkst. 12.00; Augstasila kapos – 30.jūlijā plkst. 15.00.
Svētā Mise par aizgājējiem notiks kapos vai arī vietējā draudzes baznīcā.
Tilžas katoļu draudzes kapsētās
Kāpessila kapos – 5.jūnijā plkst. 16.00; Ūdrenes kapos – 12.jūnijā plkst. 16.00; Purviņu kapos – 19.jūnijā plkst. 16.00; Ranguču kapos – 3.jūlijā plkst. 16.00; Lutanāna kapos – 10.jūlijā plkst. 16.00; Runcenes kapos – 17.jūlijā plkst. 16.00; Tilžas kapos – 24.jūlijā plkst. 16.00.
Viļakas, Kupravas un Liepnas draudžu kapsētās
Viduču kapos - 2.jūlijā plkst. 14.00; Olutovas kapos – 2.jūlijā plkst. 16.00; Slotukalna kapos - 9.jūlijā plkst. 14.00; Lašku kapos – 9.jūlijā plkst. 16.00; Skandines kapos – 16.jūlijā plkst. 14.00; Aizgalīnes kapos – 16.jūlijā plkst. 16.00; Liepnas Saidu kapos – 24. jūlijā plkst. 15.00; 31.jūlijā Kupravas baznīcā sv. Mise plkst. 12.00, pēc tam uz kapiem plkst. 14.00; 7.augustā Viļakas sv. Mateja kapos pēc Sv. Mises baznīcā (ap plkst. 12.30); Vēdeniešu kapos – 13. augustā plkst. 13.00; Rejevas kapos – 20.augustā plkst. 15.00; Purnavas kapos (Liepnas draudze) – 28.augustā plkst. 15.30; Kudupes kapos (Liepnas draudze) – 11.septembrī plkst. 16.00.

Luteriskajās draudzēs
2.jūlijā plkst. 11.00 Čukuļkalna kapos, plkst. 13.00 Kamoļkalna kapos, plkst. 14.00 Vectilžas kapos un plkst. 16.00 Čudarienes kapos; 3. jūlijā plkst. 11.00 Balvu kapos un plkst. 13.00 Miezāju kapos; 17.jūlijā plkst. 14.00 Andrukalna kapos; 24.jūlijā plkst. 12.00 Kārsavas kapos; 30.jūlijā plkst. 11.00 Garosilu kapos, plkst. 12.00 Pokratas kapos un plkst. 14.00 Gaiļakalna kapos; 6.augustā plkst. 11.30 Beņislavas kapos, plkst. 13.00 Krišjāņu kapos un plkst. 15.00 Kāpessila kapos; 7.augustā plkst. 10.00 Jaškovas kapos; 14.augustā plkst. 12.00 Priedaines kapos.

Pareizticīgajās draudzēs
Balvu draudzes kapsētās
4.jūnijā plkst. 10.00 Panihida, mirušo pieminēšana Gulbenes kapsētā; 10.jūnijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 un no plkst. 17.00 mirušo pieminēšana Balvu kapsētā; 11.jūnijā plkst. 11.00 Panihida baznīcā; 11.jūnijā plkst. 12.00 mirušo pieminēšana Balvu kapsētā; 12.jūnijā plkst. 12.00 mirušo pieminēšana Priedaines kapsētā; 12.jūnijā plkst. 13.00 mirušo pieminēšana Vīksnas kapsētā; 12.jūnijā plkst. 15.00 mirušo pieminēšana Miezāju kapsētā.
Baltinavas, Rugāju, Šķilbēnu, Tilžas un Viļakas draudžu kapsētās
4.jūnijā plkst. 7.30 Panihida, mirušo pieminēšana Rugāju kapsētā; plkst. 13.00 mirušo pieminēšana Tilžas kapsētā; 5.jūnijā plkst. 8.30 Panihida, liturģija Stāmerienā; 10.jūnijā plkst. 17.00 dievkalpojums Viļakā; 11.jūnijā plkst. 7.30 Panihida, liturģija Viļakā; plkst. 11.00 mirušo pieminēšana Viļakas kapsētā; 12.jūnijā plkst. 12.00 Panihida, mirušo pieminēšana Šķilbēnu kapsētā; plkst. 17.00 Panihida, mirušo pieminēšana Baltinavas kapsētā.

 

 

Derīgas Ziņas

  • Dievkalpojumi februārī (2024.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    Katoļu draudzēsBalvos – 2.februārī – Kunga Prezentācija (Sveču diena), Sv.Mise plkst. 12.00, plkst. 14.00 un plkst. 18.00; 4.februārī – parastā liturģiskā laikposma V svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv. Mise plkst. 12.00 (Jēzus Sirds...

  • Dievkalpojumi janvārī (2024.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    Katoļu draudzēsBalvos – 6.janvārī – Kunga Epifānija (obligātās svinības), Sv.Mise plkst. 12.00 un plkst. 18.00; 7.janvārī – Kunga Kristīšana, svētki, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 12.00; 14.janvārī – parastā liturģiskā laikposma II svētdiena, Sv.Mise...

  • Dievkalpojumi decembrī (2023.G.)

    (Derīgas Ziņas)

      KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 1.decembrī – mēneša 1. Piektdiena, Sv.Mise plkst. 7.30; 3.decembrī – Adventa I svētdiena (mēneša pirmā svētdiena), Sv.Mise plkst. 8.00 un Sv.Mise plkst. 12.00 (beigās Jēzus Sirds dievkalpojums); 8.decembrī –V.J.Marijas...

  • Dievkalpojumi novembrī

    (Derīgas Ziņas)

    Balvos – 1.novembrī – Visu Svēto diena, obligātās svinības, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00 ( pēc Sv.Mises – Vesperes par mirušajiem); 2.novembrī – Visu Ticīgo Mirušo piemiņas diena, Sv.Mise plkst. 11.00 un plkst. 18.00 (plkst. 16.00...

  • Svecīšu vakari un dievkalpojumi oktobrī

    (Derīgas Ziņas)

    Svecīšu vakari Balvu un Sprogu Romas katoļu draudžu kapsētās7.oktobrī plkst. 15.00 Tutinavas kapos un plkst. 16.00 Derdziņu kapos; 8.oktobrī plkst. 15.00 Dampadruvas kapos un plkst. 15.30 Kačupes kapos; 14.oktobrī plkst. 15.30 Pilskalna kapos un plkst....

  • Dievkalpojumi septembrī (2023.g.) un svecīšu vakari

    (Derīgas Ziņas)

    Dievkalpojumi septembrīROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 3.septembrī – parastā liturģiskā laikposma XXII svētdiena, Sv. Mise - plkst. 8.00 un plkst. 12.00; 8.septembrī – Vissv. Jaunavas Marijas Dzimšana, Sv. Mise - plkst. 7.30; 10.septembrī –...

  • Dievkalpojumi augustā (2023.g.)

    (Derīgas Ziņas)

    ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 6.augustā – parastā liturģiskā laikposma XVIII svētdiena, Kunga Pārveidošanās svētki, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 13.augustā – parastā liturģiskā laikposma XIX svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 10.00;...

  • Dievkalpojumi jūlijā (2023)

    (Derīgas Ziņas)

      ROMAS KATOĻU DRAUDZĒSBalvos – 2.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma XIII svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 11.00; 9.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma XIV svētdiena, Sv.Mise plkst. 8.00 un plkst. 10.00; 16.jūlijā – parastā liturģiskā laikposma...

  • Kapusvētki 2023 (sākot ar jūliju)

    (Derīgas Ziņas)

    Romas katoļu draudzēsBALVU UN SPROGU DRAUDŽU KAPSĒTĀS8.jūlijā plkst. 15.00 Mežarijas kapos un plkst. 16.30 Priedaines kapos; 15.jūlijā plkst. 15.00 Pilskalna kapos un plkst. 16.00 Naudaskalna kapos; 22.jūlijā plkst. 15.00 Salmaņu kapos un plkst. 16.00...

  • Kapusvētki 2023 (sākot ar 10.jūniju)

    (Derīgas Ziņas)

    Romas katoļu draudzēsBALVU UN SPROGU DRAUDŽU KAPSĒTĀS10.jūnijā plkst. 15.00 Miezāju kapos un plkst. 16.00 Čāgu kapos; 17.jūnijā plkst. 14.00 Tutinavas kapos un plkst. 15.30 Derdziņu kapos; 24.jūnijā plkst. 15.00 Dampadruvas kapos un plkst. 16.00...

vadi

Veiksmes prognoze


.