1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-04-2024
Vārdadienas šodien: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Satiec savu meistaru

 

No 25. līdz 28.aprīlim ikvienam interesentam būs iespēja satikt savas jomas meistarus Balvu novadā un uzzināt par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē!

Balvos
25.aprīlī plkst. 14.00 Balvu Mākslas skolā (Brīvības ielā 48) svilpavnieku meistardarbnīca. Iepazīšanās ar svilpavnieku veidošanu. Praktiskā darbošanās. Dalībnieki: Balvu Mākslas skolas un Balvu sākumskolas audzēkņi. Kontaktpersona: Elita Teilāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29157234.
26.aprīlī plkst. 15.30 Balvu Mākslas skolā (Brīvības ielā 48) filcēšanas meistardarbnīca “Dzīvnieku maskas”. Iepazīšanās ar maskošanās tradīcijām Latvijā (prezentācija). Uz sagatavota pamata sausajā filcēšanas tehnikā ar adatu iefilcē vilnu pēc dotā dzīvnieka parauga. Meistare Liene Šaicāne. Dalībnieki: Balvu Mākslas skolas un Balvu sākumskolas audzēkņi. Meistardarbnīca mācību stundu laikā. Kontaktpersona: Elita Teilāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29157234.
27.aprīlī plkst. 10.00 studijā “Azote” (Brīvības ielā 59a-1) vilnas platmales izgatavošanas meistarklase. Iepazīsimies ar filcēšanas pamatiem, papētīsim filca platmeles senajos tautas tērpu zīmējumos un paši savām rokām izgatavosim platmali, sendienās sauktu par rateni. Iepriekšējas rokdarbu iemaņas nav nepieciešamas, vajadzīga vienīgi pacietība un vēlēšanās darboties. Meistare Santa Micīte. Dalībnieku skaits: 6 cilvēki. Kontaktpersona: Gunita Laicāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29445914.
27.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 13.00 Balvu Novada muzejā ziedu kompozīciju veidošana. Meistare Irina Karuzina.
28.aprīlī plkst. 14.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā (Brīvības ielā 61) meistarklase “Pērļotie pulsa sildītāji”. Balvu Kultūras un atpūtas centra rokdarbnieču pulciņš “Mežgis” dalās savās prasmēs adot pērļotus maučus-pulsa sildītājus. Vēlams interesentiem līdzi ņemt smalkas adāmadatas un smalku dziju, kā arī smalkas pērlītes dažādās krāsās. Būs iespēja arī izmantot sagādātos materiālus uz vietas. Dalībnieku skaits: 10-15 cilvēki. Kontaktpersona: Velga Ruduka, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29426872.

Viļakā
27.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 14.00 kultūras namā (Pils ielā 13) meistarklase “Brīnumainā krustdūrienu pasaule”. Būs iespēja apskatīt gan senus rokdarbus krustdūriena tehnikā un to tehniskos zīmējumus no meistares privātās kolekcijas, gan mūsdienīgus šī dūrienu veida darinājumus - ierāmētus ainavu, kluso dabu. Iesācēji varēs iemācīties izšūt krustdūrienā, bet tie, kas to jau prot – dalīties pieredzē un varbūt pat uzzināt kaut ko jaunu par it kā tik labi zināmo. Dalībnieku skaits līdz 20 cilvēkiem. Kontaktpersona: Evita Zaremba-Krīgere, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26230987.

Baltinavā
26.aprīlī plkst. 14.00 kultūras namā (Kārsavas ielā 16). Pasākumā piedalās Baltinavas etnogrāfiskais ansamblis, Baltinavas vidusskolas folkloras kopa, Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas kapela, Baltinavas vidusskolas 4.-7.klašu skolēni un citi interesenti. Katrs kolektīvs uzstājas ar savu priekšnesumu (muzicēšanu, rotaļu, dziesmu). Vadoties pēc tikko izdotā dziesmu krājuma “Dzīšmu skreine”, Baltinavas etnogrāfiskais ansamblis māca interesentiem rotaļdejas “Eima, šeima” un “Kupla līpa” un iepazīstina ar dziesmu krājumā apkopotajām dziesmām, māca dziedāt lelajā balsī, pusbalsī. Dalībnieku skaits: 30 cilvēki. Kontaktpersona: Lidija Ločmele, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 25440049.
27.aprīlī plkst. 10.00 Baltinavas muzejā darbnīca “Gūda capumi”. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja aktīvi līdzdarboties gatavošanas procesā, izdibināt saimnieces gatavošanas meistarknifus un izbaudīt cepumus. Meistare Maruta Daukste. Dalībnieku skaits: 50 cilvēki (vēlams iepriekš pieteikties).Kontaktpersona: Iveta Gabrāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29134696.

Bērzpilī
28.aprīlī plkst. 10.00 latgaļu alus brūvēšana pēc sentēvu receptes Stacijas ielā 4. Notiek misas un alus degustācija. Aicināti tie, kam ir interese par latgaļu alus brūvēšanu pēc sentēvu receptes un ir vēlēšanās līdzdarboties. Dalībnieku skaits: grupa līdz 15 cilvēkiem, obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Kontaktpersona: Dainis Rakstiņš, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26452844.

Briežuciemā
27.aprīlī plkst. 10.00 Dīķmalas rokdarbu darbnīcā “Atspole” meistardarbnīca “Adīšana enterlak tehnikā”. Enterlak tehnikā var uzadīt jebko – gan zeķes, cimdus, gan lakatus, kleitas, mēteļus. Būs iespēja apgūt prasmes pamatus vai papildināt esošās zināšanas. Līdzi var paņemt savas divas adāmatatas un krāsainu dziju, adatas un dzija būs pieejama arī uz vietas. Dalībnieku skaits: aptuveni 10 cilvēki, vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Kontaktpersona: Elita Bukša, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 28353091.

Rugājos
27.aprīlī plkst. 14.00 tautas namā kora dziesmas latgaliski - kora dziedāšanas tradīcijas uzturēšana, rokdarbnieču izstāde (atmiņu stāsti par šo arodu). Rugāju muzeja krājumu izstāde par šo projektu un tā līdzšinējo dalību šajā projektu. Dalībnieku skaits neierobežots. Kontaktpersonas: Gunta Grigāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 28384855; Inguna Blauma, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26286389.

Šķilbēnos
27. un 28.aprīlī no plkst. 12.00 līdz 18.00 Zeļčusola Janki (Zeļčos) meistardarbnīca “Zirdziņa adīšana”. Rotaļlietas – zirdziņa – adīšana no vilnas dzijas, šūšana, pildīšana ar vilnu. Dalībnieku skaits: 8 cilvēki. Kontaktpersona: Annele Slišāne, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 29754060.

Tilžā
27.aprīlī plkst. 12.00 Tilžas Kultūras un vēstures namā (Brīvības ielā 5) pieredzes stunda “Garšīgi kā pie vecmāmiņas”. Mērķis: iepazīstināt bērnus un jauniešus ar vienkāršiem, bet garšīgiem lauku ēdieniem, kuri mūsdienās pamazām tiek piemirsti. Saimniece gatavos trīs ēdienus no kartupeļiem: piena zupa ar kartupeļu klimpām, kartupeļu kotletes krējuma mērcē un kartupeļu pankūkas. Dalībnieki arī paši varēs piedalīties gatavošanas procesā. Dalībnieku skaits: 10-12 cilvēki. Kontaktpersona: Daiga Lukjanova, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 27870251.

Vectilžā
28.aprīlī plkst. 11.00 sporta un atpūtas centrā (Sporta ielā 3) psalmu dziedājumi ar folkloras kopu “Saime”. Dalībnieku skaits: 12 cilvēki. Kontaktpersona: Maruta Arule, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 27835511.

 

Afiša ar 19.aprīli (2024.g.)

Balvu Novada muzejā
Līdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”.

Balvos
Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.
19.aprīlī plkst. 10.00 Balvu Mūzikas skolā 16.Latgales jauno pianistu konkurss.
19.aprīlī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā muzikāls uzvedums ģimenēm “Ķepaiņiem pa pēdām”. Kopā ar īpašo viesi – aktrisi Vitu Baļčunaiti – dosimies ķepaiņiem pa pēdām, lai noskaidrotu, kas tad ir Čeiza, Rabla, Everestas un viņu draudzenīšu Sanijas un Sāras talanti.
20.aprīlī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu novada tautisko deju kolektīvu skate.
26.aprīlī plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Valmieras drāmas teātra viesizrāde – Andris Kalnozols “Kalendārs mani sauc”. Ieejas maksa – EUR 24; EUR 22; EUR 20 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).

Baltinavā
Līdz 1.novembrim kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā.
Līdz 27.aprīlim darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 kultūras nama Mazajā zālē LNKC Valsts konkursa darbu izstāde “Apģērbs kā vēstījums” (izstādē ir apskatāmi Latvijas Mākslas skolu audzēkņu darbi, kurus žūrija konkursā novērtējusi visaugstāk).
20.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā tautas muzikantu saspēle “Dziesma dvēselei”. Pasākumā ieskatīsimies Baltinavas vīru kapelas viena gada darbībā, atcerēsimies muzikantus brāļus Keišus. Ieejas maksa pasākumā – EUR 3. 

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.

Bērzkalnē
Pagasta telpās (pagasta darba laikā) gleznošanas studijas “Olīves“ darbu izstāde.

Bērzpilī
21.aprīlī plkst. 10.00 aicinām doties aptuveni 14 km garā pārgājienā Bērzpils pagastā, ko vadīs vietējā gide Anna Kriviša. Maršruts vedīs cauri ainaviskajam Bērzpils ciemam, apmeklēsim pagasta nozīmīgākās kultūrvēsturiskās vietas – Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcu, Bēržu kapliču, Varenes kalnu, ieklausīsimies Bonifacovas muižas senajos stāstos, kā arī būs iespēja uzzināt, kā īstu latgaļu alu pēc sentēvu metodēm brūvē Dainis Rakstiņš (IK “Kolnasāta”). Pārgājiena noslēgumā – zupa un pašcepta maizīte Bērzpils ainaviski tematiskajā parkā. Pulcēšanās pie Bērzpils ainaviski tematiskā parka/estrādes (GPS: 56.847640, 27.086749). Dalības maksa pārgājienā – EUR 5 (ietver maltīti noslēgumā). Maršrutā ietverto objektu apmeklējuma maksa papildus: Bēržu baznīcā – ziedojums, IK “Kolnasāta” – EUR 2 (būs arī iespēja iegādāties produkciju). Dodoties dabā, izvēlieties laikapstākļiem piemērotus apavus un apģērbu, kā arī ņemiet līdzi uzkodas enerģijai un pusdienu pauzītei. Aicinām ikvienu līdzi ņemt arī savu bļodiņu un karoti zupai noslēgumā.

Briežuciemā
Briežuciema bibliotēkā Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi papīra plastikā “Pūkainie draugi”, skolotāja Skaidrīte Bankova.
Tautas namā Balvu novada sociālās pārvaldes struktūrvienības “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra” dalībnieku darbu izstāde “ČETRI GADALAIKI”. Apskatāma darba dienās vai iepriekš sazinoties, tālr. 2544462.

Krišjāņos
Tautas namā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 skatāma Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde “Kopā”.
27.aprīlī plkst. 19.00 tautas namā izzinošs, aizraujošs prāta spēļu turnīrs “Pavasara neprāts”. Aicinātas pieteikties komandas 4 cilvēku sastāvā (ģimeņu, uzņēmumu, iestāžu, ciemu, draugu...). Līdzjutējiem un skatītājiem pārsteiguma balvas! Komandām lūgums pieteikties līdz 26.aprīlim pie tautas nama vadītājas.

Lazdukalnā
27.aprīlī plkst. 18.00 saietu namā atpūtas pasākums vidējai un vecākai paaudzei.

Tilžā
Līdz 15.maijam Tilžas pagastmājas 2.stāvā darbdienās aplūkojama izstāde “Emeritas dekupāžas pudeles”.

Šķilbēnos
27.aprīlī Nemateriālās kultūras mantojuma centrā “Upīte” Latgales dīna. Plkst. 18.00 Tilžas KVN bērnu un jauniešu dramatiskais kolektīvs “Spogulēni” ar izrādi “Spēlējam “Balto grāmatu””. Ieejas maksa – EUR 3. Plkst. 20.00 danču vokars kūpā ar FK “Upīte”.

Medņevā
20.aprīlī plkst. 22.00 atpūtas vakars kopā ar Zinti Krakopu. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR5, vēlāk – EUR 7. Galdiņu rezervācija.

Viļakā
Līdz 26.aprīlim Viļakas muzejā novadnieka Nikolaja Breikša mākslas darbu izstāde no ģimenes privātkolekcijas.
27.aprīlī plkst. 17.00 kultūras namā bērnu vokālā ansambļa “POGAS” 21 gada jubilejas koncerts. Viesi – Balvu kultūras un atpūtas centra bērnu dziedāšanas studija “Notiņas”. Pasākumā būs skatāma kolektīva “Pogas” dalībnieku sasniegumu un fotoizstāde.

Vīksnā
Tautas namā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 skatāma Valtera Kaņepes personālā fotoizstāde “Pasaule ap mums”.
Līdz 8.maijam bibliotēkā skatāmi Balvu Mākslas skolas audzēkņu radošie darbi izstādē “Tējas laiks ar kūciņām”.

Žīguros
27.aprīlī plkst. 14.00 kultūras namā senioru atpūtas pasākums. Mīļi gaidīti Žīguru, Borisovas, Vecumu, Susāju, Kupravas pagastu un Viļakas pilsētas seniori. Groziņu balle kopā ar Salnavas pagasta kapelu “Sveicinojam, vielejam”. Piesaki savu dalību pa tālr. 29294593.

* Pārpublicēšanas gadījumā “Vaduguns” atsauce obligāta

Afiša ar 12.aprīli (2024.g.)

Balvu Novada muzejā
Līdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”.

Balvos
Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.

Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu novada amatierteātru skate.
13.aprīlī: plkst. 9.00 Baltinavas amatierteātris “Palādas”, Danskovīte “Naudas ceļi”. Plkst. 11.00 Viļakas kultūras nama amatierteātris, Normunds Orlovs “Astoņi no bezgalības”, monoizrāde. Skeču parāde (trīs izrādes): plkst. 12.00 Briežuciema tautas nama amatierteātris “Sipiņi” – Tolivaļds “Moušes ekzamens”. Plkst. 13.00 Bērzpils amatierteātris “Jandāls” – Danskovīte “Duorgīs pierkums”. Plkst. 13.40 Kubulu kultūras nama amatierteātris “Zīds” – Ināra Šteinberga “Pūtēja 2”. Plkst. 14.30 Žīguru kultūras nama amatierteātris “Virši” – Anna Danča ‘’Pūramolys pučis”(Nav rūžu bez ēršķeižu!). Plkst. 16.30 Vectilžas sporta un atpūtas centra amatierteātris “Melnais kaķis” – Anita Grīniece “Līgošanas nerātnības”. Plkst. 17.30 Rubeņu ciema dramatiskais kolektīvs – Mudīte Maslova “Bārenīte un mātesmeita”(pēc pasaku motīviem). Plkst. 18.30 Krišjāņu tautas nama dramatiskais kolektīvs “Tādi esam” – Ināra Šteinberga “Šurpu turpu”. Plkst. 19.30 Lazdukalna pagasta amatierteātris “Zibšņi” humoristiska īsluga “Mums izdosies jeb punktiņš uz i” (pēc K.Jokstes lugas “Klepernieku pagasta zvaigzne” motīviem).
Ieejas maksa: dienas biļete (visas izrādes) – EUR 10, pērkot uz katru izrādi atsevišķi – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Plkst. 20.30 Balvu kultūras un atpūtas centra Teātra studija – Anita Grīniece “Mazpilsētas mazstāstiņi” (izrāde notiek Ziemeļu zālē). Ieejas maksa – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs). Vietu skaits ierobežots!
14.aprīlī: plkst. 13.00 Naudaskalna amatierteātris – Edvards Vulfs “Līnis murdā”. Plkst. 15.00 Viļakas kultūras nama amatierteātris – Anita Grīniece “Čūsku ballīte”. Plkst. 16.00 Susāju dramatiskais kolektīvs “Spārītes” – Baiba Jukņēviča “Ak, šī jaukā lauku dzīve!”. Ieejas maksa: dienas biļete (visas izrādes) – EUR 5, pērkot uz katru izrādi atsevišķi – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes’’ kasēs).
17.aprīlī plkst. 15.00 Balvu Centrālajā bibliotēkā gaidāmi muzikāli un radoši priekšnesumi. Savu pirmo grāmatu “Vecpuiša dienasgrāmata” prezentēs kolorītais TV šovu dalībnieks Andris Rudzītis, savukārt savus grafiskos zīmējumus prezentēs Anita Mencendorfa.
18.aprīlī plkst. 12.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā bērnu tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skate, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”. 
19.aprīlī plkst. 10.00 Balvu Mūzikas skolā 16.Latgales jauno pianistu konkurss.
19.aprīlī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā muzikāls uzvedums ģimenēm “Ķepaiņiem pa pēdām”. Kopā ar īpašo viesi – aktrisi Vitu Baļčunaiti – dosimies ķepaiņiem pa pēdām, lai noskaidrotu, kas tad ir Čeiza, Rabla, Everestas un viņu draudzenīšu Sanijas un Sāras talanti. Pasākuma mērķauditorija: 3 – 10 gadus veci bērni – pirmsskolas izglītības iestāžu un 1. – 4.klašu audzēkņi. Bērniem līdz 1 gada vecumam (ieskaitot) – ieeja bez maksas. Ieejas maksa – EUR 9; EUR 10; EUR 12 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
20.aprīlī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu novada tautisko deju kolektīvu skate.
26.aprīlī plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Valmieras drāmas teātra viesizrāde – Andris Kalnozols “Kalendārs mani sauc”. Ieejas maksa – EUR 24; EUR 22; EUR 20 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).

Baltinavā
Līdz 1.novembrim kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā.
No 12. līdz 27.aprīlim darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 kultūras nama Mazajā zālē LNKC Valsts konkursa darbu izstāde “Apģērbs kā vēstījums” (izstādē ir apskatāmi Latvijas Mākslas skolu audzēkņu darbi, kurus žūrija konkursā novērtējusi visaugstāk).
20.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā tautas muzikantu saspēle “Dziesma dvēselei”. Pasākumā ieskatīsimies Baltinavas vīru kapelas viena gada darbībā, atcerēsimies muzikantus brāļus Keišus. Aicinām pieteikties dalībai pasākumā tautas muzikantus un apmeklētājus līdz 14.aprīlim, zvanot pa tālr. 25440049. Ieejas maksa pasākumā – EUR 3. 

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.

Bērzkalnē
Pagasta telpās, pagasta darba laikā gleznošanas studijas “Olīves“ darbu izstāde.

Briežuciemā
Briežuciema bibliotēkā Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi papīra plastikā “Pūkainie draugi”, skolotāja Skaidrīte Bankova.
Tautas namā Balvu novada sociālās pārvaldes struktūrvienības “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra” dalībnieku darbu izstāde “ČETRI GADALAIKI”. Apskatāma darba dienās vai iepriekš sazinoties, tālr. 2544462.

Kubulos
12.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā norisināsies populārā dziedātāja Ainara Bumbiera koncerts. Ieejas maksa – EUR 10, EUR 12, EUR 15, EUR 20 (biļetes iespējams iegādāties www.bezrindas.lv vai zvanot pa tālr. 26627122).

Krišjāņos
Tautas namā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 15.00 skatāma Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde “Kopā”.

Tilžā
Līdz 15.maijam Tilžas pagastmājas 2.stāvā darbdienās aplūkojama izstāde “Emeritas dekupāžas pudeles”.

Bērzpilī
12.aprīlī plkst. 17.30 saietu namā Vinetas Radziņas meistarklase – dārza ainavas veidošana pavasarī! Dārza stila izvēle atbilstoši dzīvesveidam un vaļaspriekiem, aktuālie pavasara darāmdarbi, augstās dobes. Meistarklases cena – EUR 20. Pieteikšanās pa tālr. 26518493, Iveta.
21.aprīlī plkst. 10.00 aicinām doties aptuveni 14 km garā pārgājienā Bērzpils pagastā, ko vadīs vietējā gide Anna Kriviša.
Pieteikšanās pārgājienam obligāta līdz 18.aprīlim, aizpildot anketu: https://forms.gle/nGqDF6zg4KBb7Qdh8 vai zvanot 29272948 (Ineta).

Rugājos
13.aprīlī plkst. 19.00 tautas namā Prāta spēļu vakars komandām (komandā četri dalībnieki). Plkst. 22.00 tautas namā balle ar Juri Ķirsonu. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR 5, vēlāk – EUR 7.

Šķilbēnos
13.aprīlī plkst. 18.00 NKMC “Upīte” Latvijas folkloras gada balva “Austras koks”.
14.aprīlī plkst. 14.00 kultūras centrā “Rekova” Salnavas amatierteātra izrāde “Zombijs”. Ieejas maksa – EUR 3.

Medņevā
14.aprīlī plkst. 17.00 tautas namā Salnavas amatierteātra izrāde “Zombijs”. Ieejas maksa – EUR 3.
20.aprīlī plkst. 22.00 atpūtas vakars kopā ar Zinti Krakopu. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR5, vēlāk – EUR 7. Galdiņu rezervācija.

Viļakā
Līdz 26.aprīlim Viļakas muzejā novadnieka Nikolaja Breikša mākslas darbu izstāde no ģimenes privātkolekcijas.
19.aprīlī Balvu ielā 13 ekspozīcijas “Viļakas apkārtne vēstures līkločos” atklāšana.

Vīksnā
Tautas namā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 skatāma Valtera Kaņepes personālā fotoizstāde “Pasaule ap mums”.
Līdz 8.maijam bibliotēkā skatāmi Balvu Mākslas skolas audzēkņu radošie darbi izstādē “Tējas laiks ar kūciņām”.
12.aprīlī plkst. 16.30 tautas namā pīto kārklu dekoru meistarklase. Dalībniekiem ir iespēja iemēģināt roku formētāja un dizainera arodā, izveidojot pašiem savus pītos stādus – dzīvos dārza dekorus. Pieteikties pa tālr. 20284144.

Afiša ar 5.aprīli (2024.g.)

Balvos
Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.
7.aprīlī plkst. 16.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā “Ufo, izstāsti vēl kādu joku!” (jokos Kaspars Upaciers – tautā saukts Ufo). Ieejas maksa – EUR 10 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu novada amatierteātru skate.
13.aprīlī: plkst. 9.00 Baltinavas amatierteātris “Palādas”, Danskovīte “Naudas ceļi”. Plkst. 11.00 Viļakas kultūras nama amatierteātris, Normunds Orlovs “Astoņi no bezgalības”, monoizrāde. Skeču parāde (trīs sekojošās izrādes): plkst. 12.00 Briežuciema tautas nama amatierteātris “Sipiņi” – Tolivaļds “Moušes ekzamens”. Plkst. 13.00 Bērzpils amatierteātris “Jandāls” – Danskovīte “Duorgīs pierkums”. Plkst. 13.40 Kubulu kultūras nama amatierteātris “Zīds” – Ināra Šteinberga “Pūtēja 2”. Plkst. 14.30 Žīguru kultūras nama amatierteātris “Virši” – Anna Danča ‘’Pūramolys pučis”(Nav rūžu bez ēršķeižu!). Plkst. 16.30 Vectilžas sporta un atpūtas centra amatierteātris “Melnais kaķis” – Anita Grīniece “Līgošanas nerātnības”. Plkst. 17.30 Rubeņu ciema dramatiskais kolektīvs – Mudīte Maslova “Bārenīte un mātesmeita”(pēc pasaku motīviem). Plkst. 18.30 Krišjāņu tautas nama dramatiskais kolektīvs “Tādi esam” – Ināra Šteinberga “Šurpu turpu”. Plkst. 19.30 Lazdukalna pagasta amatierteātris “Zibšņi” humoristiska īsluga “Mums izdosies jeb punktiņš uz i” (pēc K.Jokstes lugas “Klepernieku pagasta zvaigzne” motīviem).
Ieejas maksa: dienas biļete (visas izrādes) – EUR 10, pērkot uz katru izrādi atsevišķi – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Plkst. 20.30 Balvu kultūras un atpūtas centra Teātra studija – Anita Grīniece “Mazpilsētas mazstāstiņi” (izrāde notiek Ziemeļu zālē). Ieejas maksa – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes’’ kasēs). Vietu skaits ierobežots!
14.aprīlī: plkst. 13.00 Naudaskalna amatierteātris – Edvards Vulfs “Līnis murdā”. Plkst. 15.00 Viļakas kultūras nama amatierteātris – Anita Grīniece “Čūsku ballīte”. Plkst. 16.00 Susāju dramatiskais kolektīvs “Spārītes” – Baiba Jukņēviča “Ak, šī jaukā lauku dzīve!”. Ieejas maksa: dienas biļete (visas izrādes) – EUR 5, pērkot uz katru izrādi atsevišķi – EUR 3 (biļetes “Biļešu paradīzes’’ kasēs).
26.aprīlī plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Valmieras drāmas teātra viesizrāde – Andris Kalnozols “Kalendārs mani sauc”. Ieejas maksa – EUR 24; EUR 22; EUR 20 (biļetes “Biļešu paradīzes’’ kasēs).

Baltinavā
Līdz 1.novembrim kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā.
6.aprīlī plkst. 14.00 kultūras namā Gulbenes Tautas teātra izrāde – Baiba Jukņēviča “Pilsētnieki”. Ieejas maksa – EUR 3.
No 12. līdz 27.aprīlim darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 kultūras nama Mazajā zālē LNKC Valsts konkursa darbu izstāde “Apģērbs kā vēstījums”(izstādē ir apskatāmi Latvijas Mākslas skolu audzēkņu darbi, kurus žūrija konkursā novērtējusi visaugstāk).

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
11.aprīlī plkst. 19.00 Naudaskalna tautas namā Naudaskalna dramatiskā kolektīva izrāde – E.Vulfs “Līnis murdā”. Režisore I.Supe. Ieejas maksa – EUR 3.

Bērzpilī
6.aprīlī plkst. 19.00 pamatskolas aktu zālē amatierteātru saiets “Kopā jautrāk!”. Piedalās amatierteātri no Lazdukalna, Krišjāņiem, Vectilžas, Briežuciema, Tilžas, Lendžiem, Dekšārēm. Ieejas maksa – EUR 2.
6.aprīlī plkst. 22.00 Bērzpils sporta angārā balle kopā ar Lauri Neilandu. Ieejas maksa – EUR 5. Galdiņu rezervācija, tālr. 26518493.
12.aprīlī plkst. 17.30 saietu namā Vinetas Radziņas meistarklase – dārza ainavas veidošana pavasarī! Dārza stila izvēle atbilstoši dzīvesveidam un vaļaspriekiem, aktuālie pavasara darāmdarbi, augstās dobes. Meistarklases cena – EUR 20. Pieteikšanās pa tālr. 26518493, Iveta.

Briežuciemā
6.aprīlī plkst. 19.00 tautas namā pavasara ieskaņu koncerts “ Kod īt iz balli” kūpā ar KF “Upīte”. Ieejas maksa – EUR 2.
Briežuciema bibliotēkā Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi papīra plastikā “Pūkainie draugi”, skolotāja Skaidrīte Bankova.
Tautas namā Balvu novada sociālās pārvaldes struktūrvienības “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra” dalībnieku darbu izstāde “ČETRI GADALAIKI”. Apskatāma darba dienās vai iepriekš sazinoties, tālr. 2544462.

Kubulos
12.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā norisināsies populārā dziedātāja Ainara Bumbiera koncerts. Ieejas maksa – EUR 10, EUR 12, EUR 15, EUR 20 (biļetes iespējams iegādāties www.bezrindas.lv vai zvanot pa tālr. 26627122).

Krišjāņos
Tautas namā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 15.00 skatāma Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde “Kopā”.

Rugājos
13.aprīlī plkst. 19.00 tautas namā Prāta spēļu vakars komandām (komandā četri dalībnieki). Pieteikšanās līdz 6.aprīlim pa tālruni 28384855. Plkst. 22.00 tautas namā balle ar Juri Ķirsonu. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR 5, vēlāk – EUR 7.

Šķilbēnos
6.aprīlī plkst. 22.00 kultūras centrā “Rekova” balle ar Māri Keišu. Ieejas maksa – EUR 5, pēc plkst. 23.00 – EUR 7.
13.aprīlī plkst. 18.00 NKMC “Upīte” Latvijas folkloras gada balva “Austras koks”.
14.aprīlī plkst. 14.00 kultūras centrā “Rekova” Salnavas amatierteātra izrāde “Zombijs”. Ieejas maksa – EUR 3.

Medņevā
14.aprīlī plkst. 17.00 tautas namā Salnavas amatierteātra izrāde “Zombijs”. Ieejas maksa – EUR 3.

Tilžā
No 11.aprīļa līdz 15.maijam Tilžas pagastmājas 2.stāvā darbdienās aplūkojama izstāde “Emeritas dekupāžas pudeles”.
11.aprīlī plkst. 16.00 pagastmājas 2.stāvā izstādes atklāšana un tikšanās ar Emeritu Brenčevu “Pārvērtības triju mēnešu garumā”. Emerita dalīsies piedzīvotajā savu pārvērtību pasākumā.

Viļakā
Viļakas muzejā novadnieka Nikolaja Breikša mākslas darbu izstāde no ģimenes privātkolekcijas.

Vīksnā
Tautas namā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 skatāma Valtera Kaņepes personālā fotoizstāde “Pasaule ap mums”.
12.aprīlī plkst. 16.30 tautas namā pīto kārklu dekoru meistarklase. Dalībniekiem ir iespēja iemēģināt roku formētāja un dizainera arodā, izveidojot pašiem savus pītos stādus – dzīvos dārza dekorus. Pieteikties pa tālr. 20284144.

Žīguros
6.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā cirka izrāde visai ģimenei “Apkārt zemeslodei”. Izrādes galvenā odziņa – īsts Spoguļcilvēks un viņa neaizmirstamā ziedu maģija. Pērc biļetes vienu stundu pirms izrādes! Biļetes cena – EUR 8, ar Goda ģimenes (3+) karti, ja apmeklē vismaz 4 cilvēki no vienas mājsaimniecības, biļetes cena – EUR 6.

Lubānā
8.aprīlī Broņislavai Martuževai – 100. Gada gaitā notiks vairāki pasākumi, bet 8.aprīlī plkst. 15.00 godināsim dzejnieci Lubānas vidusskolas zālē.
1949.gada 7.aprīlī, dienu pirms savas 25. dzimšanas dienas, Broņislava pagrīdē rakstīja dzejoli – lūgumu sev gadu mijā: “Dievs, dziedāt lieci man kā putni dzied!” Par putna brīvību un putna prieku, par brīvību nebrīvē, kad “var tevi izpostīt, bet nevar uzvarēt” – par to būs šis pasākums un dzejnieces godinājums. Par mīlestību, jo “caur mīlestību gara sēkla dīgst”. Dzejā un dziesmās dzejnieci godinās Dace Bonāte, Indra Burkovska, Andris Baltacis, Aldis Kise un Lubānas vidusskolas skolēni.

* Pārpublicēšanas gadījumā "Vaduguns" atsauce obligāta

Afiša ar 22.martu (2024.g.)

 

Balvu Novada muzejā
o Izstāde “Atmiņas par Sibīriju”.
o 25.martā plkst. 10.00, pieminot Latvijas iedzīvotāju 1949.gada masu deportācijas 75.gadadienu, eseju konkursa “Latvija. Sibīrija. Liktenis” noslēguma pasākums.

Balvos
Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.
Līdz 27.martam laukumā pie pieminekļa Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem ceļojošā izstāde “Tad un tagad. Latvijas republikas zemessardzei 30”.
23.martā plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā grupas “Galaktika” jaunā albuma prezentācijas koncerttūre “Mums pieder tik daudz”. Ieejas maksa – EUR 28; EUR 25; EUR 22; EUR 18 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
25.martā plkst. 12.00 Balvos pie pieminekļa Abrenes apriņķa komunistiskā režīma represētajiem iedzīvotājiem Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākums (pēc pasākuma tiks nodrošināts transports uz Kubuliem).
27.martā – Starptautiskajā teātra dienā – plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu Tautas teātra izrāde pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem “Kaķīša dzirnavas”. Ieejas maksa – EUR 5 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
7.aprīlī plkst. 16.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā “Ufo, izstāsti vēl kādu joku!” (jokos Kaspars Upaciers – tautā saukts Ufo). Ieejas maksa – EUR 10 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).

Baltinavā
Baltinavas kultūras nama mazajā zālē otrdienās plkst. 18.00 Baltinavas pagasta atklātais zolītes turnīrs 6 kārtās. Tikšanās 26.martā, 2. un 9.aprīlī. Kontaktinformācija pa tālr. 26239828 vai 25440049.
Līdz 1.novembrim kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā.
Kultūras namā keramiķes, mākslinieces Elitas Eglītes darbu izstāde.

Balvu pagastā
Martā Naudaskalna tautas namā Zinta Purena jaunākie darbi gleznu izstādē “Ziema”. Aplūkojama darbdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Bērzpilī
Elitas Eglītes keramikas trauku izstāde saietu nama 2.stāvā skatāma darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 vai iepriekš, zvanot pa tālr. 26518493.

Briežuciemā
23.martā plkst. 19.00 deju kolektīvs “Pāris” visus ielūdz uz 30 gadu jubilejas koncertu “Čarka kultūras”. Koncertā piedalīsies Briežuciema VPDK “Pāris”, VPDK “Rika” (Balvi), JDK “Bitīt matos” (Viļaka), VPDK “Švirksts” (Rugāju pagasts), VPDK “Vēveri” (Bauskas novada Vecumnieku pagasts), VPDK “Ūdzeņa” (Rēzeknes novada Lendžu pagasts), SDK “Isnauda” (Ludzas novada Isnaudas pagasts), sieviešu deju kopa “Asjate” (Bērzpils pagasts). Ieeja brīva. Pēc koncerta balle. Muzicēs Lauris Neilands. Ieejas maksa – EUR 5.
6.aprīlī plkst. 19.00 tautas namā pavasara ieskaņu koncerts “Kod īt iz balli” kūpā ar KF “Upīte”. Ieejas maksa – EUR 2.

Kubulos
25.martā plkst. 13.00 Kubulu pagasta Balvu stacijā pasākums “Sāpīgajos atmiņu līkločos”. Atceres mirklis pie piemiņas akmens komunistiskā režīma upuriem un īsfilma sadarbībā ar Latvijas Okupācijas muzeju Balvu dzelzceļa stacijas ēkā.
12.aprīlī plkst. 19.00 kultūras namā norisināsies populārā dziedātāja Ainara Bumbiera koncerts. Ieejas maksa – EUR 10, EUR 12, EUR 15, EUR 20 (biļetes iespējams iegādāties www.bezrindas.lv vai zvanot pa tālr. 26627122).

Rugājos
Rugāju muzejā skatāma ceļojošā izstāde par Balvu novada kolektīviem Latvijas Vispārējos XXVII Dziesmu un XVII Deju svētkos jeb “Dziesmu svētkiem 150 – Balvu novads”.
Aicinām sarosīties visus dambretes spēles entuziastus, jo jau 23.martā plkst. 10.00 Rugāju tautas namā notiks tradicionālais dambretes turnīrs!
25.martā plkst. 9.00 Rugājos, pie piemiņas akmens Rugāju skvērā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākums.

Šķilbēnos
23.martā plkst. 11.00 kultūras centrā “Rekova” norisināsies Balvu novada čempionāts novusā. Dalībnieku reģistrācija jau no plkst. 10.15. Vairāk informācijas pa tālr. 27824570 (Pēteris).

Tilžā
22.martā plkst. 19.00 kultūras un vēstures namā izklaidējošs sarīkojums “Dzīve kā teātris, teātris kā dzīve”. Cienījamais apmeklētāj, Tevi gaidīs atraktīvi vismaz piecu dramatisko kolektīvu aktieri, radoši un amizanti bērni un jaunieši no Tilžas pamatskolas popielas, skatītāju loterija un jaukas emocijas! Ieejas maksa – EUR 3, skolēniem, senioriem, personām ar invaliditāti – EUR 2.

Vecumos
25.martā plkst. 11.00 Vecumu stacijā Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākums.

Viļakā
Viļakas muzejā novadnieka Nikolaja Breikša mākslas darbu izstāde no ģimenes privātkolekcijas.

Vīksnā
Tautas namā gleznotāja Anatolija Zelča meistardarbnīcas laikā tapušās mākslas pedagogu un interesentu gleznu izstāde “Mākslas vitamīns”. Aplūkojama katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Žīguros
23.martā kultūras namā amatierteātra “Virši” pirmizrāde. Annas Dančas luga “Pūramolys pučis. Nav rūžu bez ēršķeižu!”. Ieejas maksa – EUR 3. Bērniem līdz 7 gadiem – ieeja bez maksas.

Lieldienu pasākumi Balvu novadā

 

Balvos
27.martā plkst. 15.00 Balvu Novada muzeja pagrabā Lieldienu olu krāsošanas darbnīca kopā ar rokdarbnieču pulciņa “Mežģis” rokdarbniecēm. Dalība – bez maksas, tikai jāpaņem kāda ola, materiāls un ideja...
31.martā plkst. 14.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā Lieldienu sarīkojums ģimenēm “Zaķim pa pēdām”. Tikšanās ar lieliem un maziem Lieldienu zaķiem, tradicionālas un netradicionālas aktivitātes, dažādi pārsteigumi, našķu tirdziņš.
31.martā plkst. 22.00 balle ar grupu “Putukvass”, darbosies kafejnīca. Ieejas maksa – EUR 7.
1.aprīlī plkst. 16.00 Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā Balvu Kultūras un atpūtas centra jauktā kora “Mirklis” Lieldienu koncerts. Piedalās Balvu Mūzikas skolas kora klases solisti un komponists Valdis Zilveris.

Balvu pagastā
31.martā plkst. 16.00 Naudaskalna tautas namā Lieldienu pasākums – tautas nama dramatiskā kolektīva pirmizrāde E.Vulfs “Līnis murdā”. Režisore Iveta Supe. Ieejas maksa – EUR 3.
Zinta Purena gleznu izstādes “Pavasaris” atklāšana.

Baltinavā
30.martā no plkst. 12.00 līdz 14.00 kultūras namā notiks pasākums ģimenēm ar bērniem “Garauša darbnīcas”. * Oliņu virpošanas un krāsošanas darbnīca. Dalības maksa – EUR 1,50, pieteikties, zvanot R.Leicānam, tālr. 26101904. * Finiera zaķīšu- oliņu turētāju krāsošana un salikšana. Dalības maksa: lielais zaķis – EUR 15, mazais zaķis – EUR 5. Pieteikties, zvanot V.Laganovskim, tālr. 26426889. * Zaķīšu groziņa veidošana, dalības maksa – EUR 3, pieteikties, zvanot I.Carevai, tālr. 28788973.
31.martā plkst. 16.00 kultūras namā koncertprogramma “Tās ir likteņlīnijas”. Dzintars Čīča un dziesmu autors Kaspars Antess. Skanēs dziedātāja populārākās dziesmas latviešu un arī čigānu valodā. Ieejas maksa – EUR 7. Pasākuma apmeklētāju ievērībai! Pirms koncerta (no plkst. 15.00) kultūras nama mazajā zālē būs iespējams iegādāties mājražotāju produkciju (sieru, maizi, kūciņas...).

Bērzkalnē
31.martā plkst. 13.00 Bērzkalnes estrādē Lieldienu pasākums.

Krišjāņos
29.martā no plkst. 10.00 tautas namā svētku labumu tirdziņš.
31.martā plkst. 15.00 tautas namā Salnavas dramatiskā kolektīva izrāde, Aivara Bankas komēdija “Zombijs”.

Kubulos
30.martā no plkst. 13.00 līdz 15.00 kultūras namā Lieldienu pasākums bērniem “Cilpoja zaķīt’s caur Kubuliem”. Zaķa labirints un tikšanās ar zaķi, piepūšamās atrakcijas, sejiņu apgleznošana, sportiskas aktivitātes, popkorns (ziedojums). Ieejas maksa – EUR 3.

Kupravā
27.martā plkst. 11.00 Kupravas kultūras pasākumu sniegšanas vietā meistardarbnīca “Ar labu omu pretī pavasarim!”. Muzikālais brančs – Lieldienu dziesmu dziedāšana un lauku zāļu tēju baudīšana kopā ar Kupravas etnogrāfisko ansambli.

Lazdukalnā
31.martā plkst. 19.00 saietu namā Lieldienu koncerts. Uzstāsies pašdarbības kolektīvi. Plkst. 22.00 Lieldienu balle kopā ar Arni Grapu un Ati Auzānu. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR 7, vēlāk – EUR 10. Galdiņu rezervācija pa tālr. 26698292.

Lazdulejā
31.martā plkst. 15.00 saietu namā Lieldienu pasākums.

Medņevā
31.martā plkst. 20.00 tautas namā Lieldienu pasākums. Plkst. 22.00 balle, muzicēs Juris Ķirsons. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – EUR 5, vēlāk – EUR 7.

Rugājos
31.martā Rugāju Romas katoļu baznīcā pirms Sv. Mises plkst. 14.30 Lieldienu koncerts. Sv. Mise plkst. 15.00.
31.martā plkst. 19.00 tautas namā komiķa Maksima Trivaškeviča stand-up izrāde “Stāstīšu jokus”. Ieejas maksa – EUR 4.

Šķilbēnos
31.martā plkst. 11.00 pie Upītes skolas ozola – Lieldienas.
6.aprīlī kultūras centrā “REKOVA” balle ar Māri Keišu. Ieejas maksa – EUR 5, pēc plkst. 23.00 – EUR 7.

Tilžā
28.martā plkst. 15.30 Tilžas Kultūras un vēstures namā radošā darbnīca “Krāsojies, oliņ!”.
31.martā plkst. 10.30 Tilžas Kultūras un vēstures nama dārzā Lieldienu tradīciju pasākums “Lieldienu zaķa zābakos”.
31.martā plkst. 12.00 Salnavas dramatiskā kolektīva izrāde – Aivara Bankas komēdija “Zombijs”. Ieejas maksa – EUR 3.

Vectilžā
31.martā plkst. 13.00 sporta un atpūtas centrā koncerts kopā ar Sandri Dubovu. Ieejas maksa – EUR 5. Plkst. 22.00 diskoballe kopā DJ MAIRIX (Mairis Sirmacis). Ieejas maksa – EUR 5.

Vecumos
1.aprīlī plkst. 13.00 Borisovas tautas namā “Teātru saspēle Lieldienās”. Piedalās: Viļakas kultūras nama amatierteātris ar Anitas Grīnieces viencēlienu “Čūsku ballīte”; Susāju amatierteātris “Spārīte” ar Baibas Jukņevičas komēdiju “Ak, šī jaukā lauku dzīve!”. Ieejas maksa – EUR 3.

Viļakā
31.martā plkst. 16.00 kultūras namā TV “Oliņ, boliņ” piedāvā apaļāko un krāsaināko ziņu speciālizlaidumu “Pa ausu galam”.
1.aprīlī plkst. 12.00 Viļakas Romas katoļu baznīcā Balvu Kultūras un atpūtas centra jauktā kora “Mirklis” Lieldienu koncerts. Piedalās Balvu Mūzikas skolas kora klases solisti un komponists Valdis Zilveris.

Vīksnā
31.martā plkst. 22.00 tautas namā Lieldienu balle ar Lauri Neilandu. Ieejas maksa – EUR 5. Galdiņu rezervācija pa tālr. 20284144.

Žīguros
31.martā plkst. 14.00 kultūras namā pašdarbības kolektīvu Lieldienu koncerts “Glābsim zaķi! Izglābsim Lieldienas!”.

* Pārpublicēšanas gadījumā "Vaduguns" atsauce obligāta

 

 

Afiša

 • Satiec savu meistaru

  (Afiša)

    No 25. līdz 28.aprīlim ikvienam interesentam būs iespēja satikt savas jomas meistarus Balvu novadā un uzzināt par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē! Balvos25.aprīlī plkst. 14.00 Balvu Mākslas skolā...

 • Afiša ar 19.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāLīdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.19.aprīlī plkst. 10.00...

 • Afiša ar 12.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāLīdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”. Balvu Kultūras un...

 • Afiša ar 5.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.7.aprīlī plkst. 16.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā “Ufo, izstāsti vēl kādu joku!” (jokos Kaspars Upaciers – tautā...

 • Afiša ar 22.martu (2024.g.)

  (Afiša)

    Balvu Novada muzejāo Izstāde “Atmiņas par Sibīriju”.o 25.martā plkst. 10.00, pieminot Latvijas iedzīvotāju 1949.gada masu deportācijas 75.gadadienu, eseju konkursa “Latvija. Sibīrija. Liktenis” noslēguma pasākums. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas...

 • Afiša ar 15.martu (2024.g.)

  (Afiša)

    Balvu Novada muzejāo Izstāde “Atmiņas par Sibīriju”.o 25.martā plkst. 10.00 pieminot Latvijas iedzīvotāju 1949.gada masu deportācijas 75.gadadienu – eseju konkursa “Latvija. Sibīrija. Liktenis” noslēguma pasākums.o 27.martā plkst. 15.00 Lieldienu...

 • Afiša ar 8.martu (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 1.martu (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 23.februāri (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 16.februāri (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāo Latvijas Nacionālā arhīva izstāde “Ar barikāžu gaišumu sirdīs”. o Normunda Beržinska saktu privātkolekcijas izstāde “Latvijas dārgumi”.o Izzināsim mūsu vēsturi kopā! Aicinām līdzdarboties Balvu dzelzceļa stacijas muzeja...

vadi

Veiksmes prognoze


.