1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Aleksejs, Aleksis

Afiša ar 12.jūliju (2024.g.)

Balvos
19.jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”.
* No plkst. 11.00 Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos “Atzeles” 3X3 basketbola turnīrs.
* Plkst. 11.00 Balvu Novada muzeja konferenču zālē vēstures apskats “Balvu novada senie centri” – vēsturnieka Ginta Skutāna un ģeogrāfa Imanta Slišāna stāsts.
* Plkst. 21.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā velobrauciens lieliem un maziem “Ieripojam svētkos!”.
* Plkst. 22.00 Lāča dārzā vasaras vakara ballīte ar DJ Ingaru.
19.jūlijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzeja pagrabstāva zālē satikšanās ar vides organizācijas “Zaļā brīvība” ilgtspējīga tekstila eksperti Daci Akuli. Sarunas, diskusijas un meistardarbnīca ar tekstilmākslinieci Santu Micīti.

20. jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”. Akcija “Novada muzeju dārgumu lādes atverot”, – aicinām apmeklēt Balvu novada muzejus.
* No plkst. 09.00 līdz 18.00 Balvu Novada muzejā bezmaksas apmeklējums. Īpašs piedāvājums bērniem – darba lapas “Ceļojums muzejā” atraktīvākai muzeja ekspozīcijas apskatei.
* No plkst. 9.00 Balvu pilsētas parkā lauku labumu tirdziņš, pieteikšanās pa tālr. 29272948 (Ineta). Ielu kafejnīcas, pieteikšanās pa tālr. 28301540 (Rudīte).
* Plkst. 10.00 Balvu pilsētas parkā folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un kapelu sadziedāšanās.
* Plkst. 13.00 Balvu parkā, pie vēja zvaniem, muzikāla izrāde bērniem ar līdzdarbošanos “Ku-Kū! Eju meklēt!”. Sameklē bērnības smaržu un garšu kopā ar Odziņām putukrējumā no aģentūras Olee!
* No plkst. 15.00 līdz 22.00 plosts “Vilnītis” piedāvā publiskos braucienus Balvu ezerā. Brauciena ilgums – 30 min. Maksa pa braucienu – 2 eiro /pers., bērniem līdz 12 gadu vecumam – 1 eiro.
* Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē norisināsies līdz šim vēl nebijis lielkoncerts “Leijerkastnieku dziesmas”, uz skatuves pulcinot populārus mūziķus, dziedātājus, aktierus un grupas. Koncertā piedalīsies: Žoržs Siksna, Artis Robežnieks, Juris Hiršs, Edgars Pujāts, Andris Daņiļenko, Juris Ostrovskis, “Vēja runa”, “Otto”, Tihovsku ģimene un daudzi citi mākslinieki, par pavadījumu rūpēsies mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā. Ieejas maksa: pirmās 1000 biļetes – EUR 10, pēc tam – EUR 12, bet pasākuma dienā – EUR 15 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs). Koncertu vadīs LR2 ētera personība Gunārs Jākobsons.
* Pēc koncerta plkst. 23.00 norisināsies zaļumballe, kurā Žoržs Siksna un grupa “Vēja runa” priecēs ar saviem populārākajiem hitiem. Ieejas maksa – EUR 5.

31.jūlijā plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Starptautiskā folkloras festivāla “Ļipa Kust” atklāšanas koncerts. Piedalās ārzemju folkoras kopas, folkloras kopa “Upīte” un tautas deju kolektīvs “Olysta”(Alūksne). Ieejas maksa – 7 eiro.

Baltinavā
Jūlijā Baltinavas muzejā: * Izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts). * Antona Kūkoja pasteļu kolekcijas izstāde, kas veltīta Baltinavas pagastam. * Indras Keišas dažādu valstu karotīšu kolekcijas izstāde.
13.jūlijā plkst. 11.00 Baltinavas parkā Balvu novada netradicionālās sporta spēles zemniekiem.
26.jūlijā plkst. 16.00 Baltinavas vecajā parkā Saimnieču diena sadarbībā ar biedrību “Vaivariņi”. Putras vārīšanas meistarklase kopā ar saimnieci Mariannu Langovsku. Muzicēs folkloras kopa “Rekavas dzintars” no Šķilbēniem. Dalības maksa – ziedojums: 1 eiro.

27.jūlijā no plkst. 21.00 Baltinavas estrādē mūzikas festivāls “Osvalds”. Festivāla noskaņu radīs bijušā Balvu rajona grupas “Otto”, “Guna”, “Sikspārnis”, “3 Runči”, “Karburators”, “3 Stenori”, “Brāļi Keiši”, “Sākums”, “Melnais un Co”, “Draugi”, “Pienenīte”, “Leijerkastnieki”, Rudīte Zelča, pavadījums – muzikālā apvienība “AINIS”. Ar muzikāliem pārsteigumiem priecēs arī Sintija Velme, “Unknown Artist” un “Loud Silence”. Īpašie viesi – Rikardions un Kristīne Šomase. Uz netradicionālās skatuves kāps Latvijā arvien lielāku popularitāti gūstošais Dj Shaman, kurš izpilda pasaules populāro mūziku ar vinila skaņuplatēm. Savukārt viesi – Centrālamerikas etno mūzikas un deju grupa “Bocas Calles”.
Ieejas maksa: 10 eiro; pasākuma dienā – 15 eiro. Bērniem līdz 10 gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja – bez maksas.
Līdz 1.novembrim Baltinavas kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā. Iemūžiniet savus “baltos” mirkļus un parādiet tos citiem, piedaloties fotogalerijas veidošanā! Nolikums – http://tinyurl.com/fotogalerija-baltinava.

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.
13.jūlijā plkst. 10.00 Naudaskalna ezermalā Balvu pagasta aktīvās atpūtas diena “Visi kopā”. Netradicionālas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas bērniem, kā arī spēka virumi.

Bērzkalnē
13.jūlijā plkst. 18.00 Bērzkalnes estrādē Balto zeķīšu, Bērnības un Pilngadības svētki.

Bērzpilī
12.jūlijā plkst. 22.00 Bērzpils pagasta estrādē zaļumballe kopā ar grupu “Rolise”. Ieejas maska – 5 eiro. Pasākuma laikā darbosies “Škladi” burgera busiņš.
26.jūlijā plkst. 20.00 Bēržu Svētās Annas Romas Katoļu baznīcā Bēržu draudzes svētki. Plkst. 20.00 koncerts “Kad svētums ievij dziesmu” kopā ar grupu “Ginc un es”. Pēc koncerta baznīcas dārzā svētku cienasts.

Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
12.jūlijā plkst. 20.00 Briežuciema Tautas namā viesosies brālēni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas – ar koncertizrādi “Dzied, spēlē un stāsta jokus brālēni Jarāni”.
Jānis stāsta, ka ar Viktoru saticies nejauši Vācijā kādā krodziņā, kur Viktors azartiski spēlējis ģitāru un dziedājis populāras latviešu un čigānu dziesmas un krievu romances. Pēc sarunas izrādījies, ka muzikants ir no Latvijas, bet dzimis Sibīrijā, vecāki – no Latgales. Turpinot sarunu, atklājies, ka abi ir brālēni, viens par otra esamību nav zinājuši. Ieejas maksa – 5 eiro (vietas var rezervēt iepriekš, zvanot uz tālr. nr. 25444621 Zitai).
Plkst. 22.00 balle. Spēlēs un dziedās Māra Tihomirova un Marchello. Ieejas maksa līdz plkst. 23.00 – 4 eiro, vēlāk – 5 eiro.

Krišjāņos
13.jūlijā no plkst. 9.00 pie Krišjāņu Tautas nama Lielā tirgus diena.
14.jūlijā no plkst. 12.00 pie Krišjāņu Tautas nama pasākums “Sporto, kusties, jūties labi” ģimenēm, komandām un individuālajiem sportistiem.
Līdz 31.augustam tautas namā skatāma novadnieces, dizaineres Lāsmas Liepiņas instalāciju izstāde “Mūsu Vērtību Spēks”, kas atklāj Krišjāņu pagasta dvēseli caur deviņām būtiskām vērtībām. Šī izstāde ir Lāsmas Liepiņas personīgais veltījums dzimtajam Krišjāņu pagastam, kas dziļi iesakņojies viņas sirdī. Ar lepnumu viņa prezentē izsmalcinātus darbus, kas simbolizē kopienas pamatus: ģimeni, sadarbību, tradīcijas, drosmi, viesmīlību, kultūru, pašpietiekamību, kopienas līdzdalību un saikni ar dabu. Katrs darbs ir rūpīgi dizainēts, lai atspoguļotu šo vērtību spēku un nozīmi ikdienas dzīvē.

Kubulos
Jūlijā Kubulu Kultūras namā pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa” audzēkņu zīmējumu izstāde.
13.jūlijā no plkst. 10.00 “Šklados”, Kalna ielā 19D, “Bazār Bagāž” krāmu tirdziņš, kurā varēs iegādāties ne tikai vērtīgas un, iespējams, ilgi gaidītas lietas, bet arī labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Darbosies “Škladi” burgers ar dzērieniem un uzkodām, aktīvais sports lāzertaga laukumā un eko tūrisms ar velosipēdiem. Paralēli notiks izglītojoši pasākumi par tādām tēmām kā atkritumu šķirošana, dzīve bez atkritumiem, meistarklases no pārstrādātajiem materiāliem, ēdienu meistarklases un informatīvas teltis par to, kā dzīvot zaļi.

Lazdukalnā
19.jūlijā plkst. 19.00 Lazdukalna Saieta namā ar humoristisku īslugu “Mums izdosies jeb punkteņš iz I” (režisore Arnita Rakstiņa) priecēs amatierteātris “Zibšņi”. Ieeja – ziedojums 2 eiro.
27.jūlijā plkst. 14.00 (Skujetnieku ciemā) Saimnieču diena Skujetniekos jeb Annas dienas pasākums ar pašdarbnieku, vieskolektīvu koncertu, tirdziņu un dažādām aktivitātēm. Līdz 22.jūlijam aicinām mājražotājus, amatniekus un pārējos tirgoties gribētājus pieteikties pa tālr. 26698292.

Medņevā
13.jūlijā no plkst. 19.00 Medņevā, laukumā pie pagasta pārvaldes ēkas, pulcējot kopā muzikantus un ermoņiku spēlētājus no visas Latvijas, norisināsies tautas muzikantu festivāls “Ermoņiku skaņas – 18”. Īpašie viesi TDK “Oglīte” (Rīga).

Naudaskalnā
13.jūlijā plkst. 10.00 Naudaskalna ezermalā Balvu pagasta aktīvās atpūtas diena “Visi kopā”. Netradicionālas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas bērniem, kā arī spēka virumi.
* Jūlijā Naudaskalna Tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde.

Rugājos
12. – 13.jūlijā svētku dienas Rugājos!
12.jūlijā plkst. 13.00 Rugāju parkā Bērnības svētku svinībās ielūdzam 2019.gadā dzimušos bērniņus, kurus mīļi sagaidīs Rūķenīte Notiņa.
13.jūlijā no plkst. 13.00 Rugāju parkā aktivitātes visai ģimenei. * Piepūšamās atrakcijas (par brīvu). * Sportiskas aktivitātes. * Vizināšanās ar ponijiem (par maksu). * Varēs iegādāties popkornu, cukurvati, saldējumus un kokteiļus. * Mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Plkst. 20.00 Rugāju parkā Jaunības svētkus aicināti svinēt 2006.gadā dzimušie jaunieši. Plkst. 22.00 parkā zaļumballe kopā ar grupu “Kamēr jauni”. Ieeja līdz plkst. 23.00 – EUR 5, pēc plkst. 23.00 – EUR 7. Darbosies kafejnīca “Škladi burgers”.
* Rugāju Tautas nama mazajā zālē izstāde “Leo Jānim Briedītim 10”.

Tilžā
27.jūlijā Tilžas pagasta diena “Kādam nieks – citam prieks!” – bērnu rīts, čaklāko grāmatu lasītāju uzsaukšana, radošās darbnīcas, piepūšamā atrakcija, sportiskas aktivitātes, Vēsmas Ušpeles keramikas meistardarbnīca un vizināšanās ar zirga pajūgu. Tautas deju dejotāju un dueta “ILONA&IGORS” koncerts. Ieejas maksa – 3 eiro.
Zaļumballe kopā ar Normundu Liepiņu. Ieejas maksa – 5 eiro.

Viļakā
* Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
* Viļakas muzejā izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
13.jūlijā plkst. 11.00 Viļakas pilsētas brīvdabas estrādē Bērnības svētki ar muzikālo izrādi bērniem un vecākiem “Drauga ķepa” kopā ar aktieriem Elīnu Hanzenu un Uldi Sniķeru.
No 22.jūlija līdz 1.augustam Viļakā 8. Starptautiskais mākslas plenērs “Gleznotājam Valdim Bušam – 100”.
31.jūlijā plkst. 15.00 Viļakas muzeja izstāžu zālē, Klostera ielā 1, 8. Starptautiskā mākslas plenēra “Gleznotājam Valdim Bušam – 100” izstādes atklāšana.

* Pārpublicēšanas gadījumā "Vaduguns" atsauce obligāta

Afiša ar 5.jūliju (2024.g.)

Balvos
Latgales partizānu pulkam – 105.
5.jūlijā visas dienas garumā aicinām individuāli nolikt ziedus pie pieminekļa Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem.
Balvu Novada muzejā ekspozīcijas “Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai” apskate individuāli vai muzeja speciālista pavadījumā.
No 5. līdz 7.jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku repertuāru.

19.jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”.
* No plkst. 11.00 Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos “Atzeles” 3X3 basketbola turnīrs.
* Plkst. 11.00 Balvu Novada muzeja konferenču zālē vēstures apskats “Balvu novada senie centri” – vēsturnieka Ginta Skutāna un ģeogrāfa Imanta Slišāna stāsts.
* Plkst. 21.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā velobrauciens lieliem un maziem “Ieripojam svētkos!”.
* Plkst. 22.00 Lāča dārzā vasaras vakara ballīte ar DJ Ingaru.
19.jūlijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzeja pagrabstāva zālē satikšanās ar vides organizācijas “Zaļā brīvība” ilgtspējīga tekstila eksperti Daci Akuli. Sarunas, diskusijas un meistardarbnīca ar tekstilmākslinieci Santu Micīti.

20.jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”. Akcija “Novada muzeju dārgumu lādes atverot”, – aicinām apmeklēt Balvu novada muzejus.
* No plkst. 9.00 līdz 18.00 Balvu Novada muzejā bezmaksas apmeklējums. Īpašs piedāvājums bērniem – darba lapas “Ceļojums muzejā” atraktīvākai muzeja ekspozīcijas apskatei.
* No plkst. 9.00 Balvu pilsētas parkā lauku labumu tirdziņš, pieteikšanās pa tālr. 29272948 (Ineta). Ielu kafejnīcas, pieteikšanās pa tālr. 28301540 (Rudīte).
* Plkst. 10.00 Balvu pilsētas parkā folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un kapelu sadziedāšanās.
* No plkst. 15.00 līdz 22.00 plosts “Vilnītis” piedāvā publiskos braucienus Balvu ezerā. Brauciena ilgums – 30 min. Maksa pa braucienu – 2 eiro /pers., bērniem līdz 12 gadu vecumam – 1 eiro.
* Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē norisināsies līdz šim vēl nebijis lielkoncerts “Leijerkastnieku dziesmas”, uz skatuves pulcinot populārus mūziķus, dziedātājus, aktierus un grupas. Koncertā piedalīsies: Žoržs Siksna, Artis Robežnieks, Juris Hiršs, Edgars Pujāts, Andris Daņiļenko, Juris Ostrovskis, “Vēja runa”, Tihovsku ģimene un daudzi citi mākslinieki, par pavadījumu rūpēsies mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā. Ieejas maksa: pirmās 1000 biļetes – EUR 10, pēc tam – EUR 12, bet pasākuma dienā – EUR 15 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs). Koncertu vadīs LR2 ētera personība Gunārs Jākobsons.
* Pēc koncerta plkst. 23.00 norisināsies zaļumballe, kurā Žoržs Siksna un grupa “Vēja runa” priecēs ar saviem populārākajiem hitiem. Ieejas maksa – EUR 5.

Baltinavā
Jūlijā Baltinavas muzejā: * Izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts). * Antona Kūkoja pasteļu kolekcijas izstāde, kas veltīta Baltinavas pagastam. * Indras Keišas dažādu valstu karotīšu kolekcijas izstāde.
13.jūlijā plkst. 11.00 Baltinavas parkā Balvu novada netradicionālās sporta spēles zemniekiem.
Līdz 1.novembrim Baltinavas kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā. Iemūžiniet savus “baltos” mirkļus un parādiet tos citiem, piedaloties fotogalerijas veidošanā! Nolikums – http://tinyurl.com/fotogalerija-baltinava.

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
13.jūlijā plkst. 10.00 Naudaskalna ezermalā Balvu pagasta aktīvās atpūtas diena “Visi kopā”. Netradicionālas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas bērniem, kā arī spēka virumi.

Bērzkalnē
13.jūlijā plkst. 18.00 Bērzkalnes estrādē Balto zeķīšu, Bērnības un Pilngadības svētki.

Bērzpilī
12.jūlijā plkst. 22.00 Bērzpils pagasta estrādē zaļumballe kopā ar grupu “Rolise”. Ieejas maska – 5 eiro. Pasākuma laikā darbosies “Škladi” burgera busiņš.
26.jūlijā plkst. 20.00 Bēržu Svētās Annas Romas Katoļu baznīcā Bēržu draudzes svētki. Plkst. 20.00 koncerts “Kad svētums ievij dziesmu” kopā ar grupu “Ginc un es”. Pēc koncerta baznīcas dārzā svētku cienasts.

Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
12. jūlijā plkst. 20.00 Briežuciema Tautas namā viesosies brālēni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas – ar koncertizrādi “Dzied, spēlē un stāsta jokus brālēni Jarāni”.
Jānis stāsta, ka ar Viktoru saticies nejauši Vācijā kādā krodziņā, kur Viktors azartiski spēlējis ģitāru un dziedājis populāras latviešu un čigānu dziesmas un krievu romances. Pēc sarunas izrādījies, ka muzikants ir no Latvijas, bet dzimis Sibīrijā, vecāki – no Latgales. Turpinot sarunu, atklājies, ka abi ir brālēni, viens par otra esamību nav zinājuši. Ieejas maksa – 5 eiro (vietas var rezervēt iepriekš, zvanot uz tālr. nr. 25444621 Zitai).

Krišjāņos
13.jūlijā no plkst. 9.00 pie Krišjāņu Tautas nama Lielā tirgus diena.
14.jūlijā no plkst. 12.00 pie Krišjāņu Tautas nama pasākums “Sporto, kusties, jūties labi” ģimenēm, komandām un individuālajiem sportistiem.
Līdz 31.jūlijam tautas namā izstāde “Mūsu Vērtību Spēks”, kas atklāj Krišjāņu pagasta dvēseli caur deviņām būtiskām vērtībām. Šī izstāde ir Lāsmas Liepiņas personīgais veltījums dzimtajam Krišjāņu pagastam, kas dziļi iesakņojies viņas sirdī. Ar lepnumu viņa prezentē izsmalcinātus darbus, kas simbolizē kopienas pamatus: ģimeni, sadarbību, tradīcijas, drosmi, viesmīlību, kultūru, pašpietiekamību, kopienas līdzdalību un saikni ar dabu. Katrs darbs ir rūpīgi dizainēts, lai atspoguļotu šo vērtību spēku un nozīmi ikdienas dzīvē.

Kubulos
Jūlijā Kubulu Kultūras namā pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa” audzēkņu zīmējumu izstāde.

Lazdukalnā
19.jūlijā plkst. 19.00 Lazdukalna Saieta namā ar humoristisku īslugu “Mums izdosies jeb punkteņš iz I” (režisore Arnita Rakstiņa) priecēs amatierteātris “Zibšņi”. Ieeja – ziedojums 2 eiro.

Medņevā
13.jūlijā no plkst. 19.00 Medņevā, laukumā pie pagasta pārvaldes ēkas, pulcējot kopā muzikantus un ermoņiku spēlētājus no visas Latvijas, norisināsies tautas muzikantu festivāls “Ermoņiku skaņas – 18”. Īpašie viesi TDK “Oglīte” (Rīga).

Naudaskalnā
13.jūlijā plkst. 10.00 Naudaskalna ezermalā Balvu pagasta aktīvās atpūtas diena “Visi kopā”. Netradicionālas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas bērniem, kā arī spēka virumi.

Rugājos
12. – 13.jūlijā svētku dienas Rugājos!
12.jūlijā plkst. 13.00 Rugāju parkā Bērnības svētku svinībās ielūdzam 2019.gadā dzimušos bērniņus, kurus mīļi sagaidīs Rūķenīte Notiņa. Vēlama pieteikšanās līdz 8.jūlijam pa tālr. 28284855.
13.jūlijā no plkst. 13.00 Rugāju parkā aktivitātes visai ģimenei. * Piepūšamās atrakcijas (par brīvu). * Sportiskas aktivitātes. * Vizināšanās ar ponijiem (par maksu). * Varēs iegādāties popkornu, cukurvati, saldējumus un kokteiļus. * Mājražotāju un amatnieku tirdziņš (aicināti pieteikties tirgoties gribētāji līdz 10.jūlijam pa tālr. 28284855).
13.jūlijā plkst. 20.00 Rugāju parkā Jaunības svētkus aicināti svinēt 2006.gadā dzimušie jaunieši. Vēlama pieteikšanās līdz 8.jūlijam pa tālr. 28284855.
13.jūlijā plkst. 22.00 Rugāju parkā zaļumballe kopā ar grupu “Kamēr jauni”. Ieeja līdz plkst. 23.00 – EUR 5, pēc plkst. 23.00 – EUR 7. Darbosies kafejnīca “Škladi burgers”.

Tilžā
27.jūlijā Tilžas pagasta diena “Kādam nieks – citam prieks!” – bērnu rīts, čaklāko grāmatu lasītāju uzsaukšana, radošās darbnīcas, piepūšamā atrakcija, sportiskas aktivitātes, Vēsmas Ušpeles keramikas meistardarbnīca un vizināšanās ar zirga pajūgu. Tautas deju dejotāju un dueta “ILONA&IGORS” koncerts. Ieejas maksa – 3 eiro.
Zaļumballe kopā ar Normundu Liepiņu. Ieejas maksa – 5 eiro.

Viļakā
Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
Viļakas muzejā izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
13.jūlijā plkst. 11.00 Viļakas pilsētas brīvdabas estrādē Bērnības svētki ar muzikālo izrādi bērniem un vecākiem “Drauga ķepa” kopā ar aktieriem Elīnu Hanzenu un Uldi Sniķeru.

VII Starptautiskais teātru festivāls “Ķiršu dārzs” 2024 Balvos

5.jūlijā
Plkst. 7.30 Balvu Romas katoļu baznīcā Sv.Mise par festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” dalībniekiem, organizatoriem un skatītājiem.
Plkst. 15.30 Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā (vietu skaits ierobežots) anekdošu šovs “DZĪVES MIRKLĪŠI” – “Iespēju teātris”, režisore Marina Vāverīte, Zanda Arnicāne. (Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 27882927, Dagmāra).
Plkst. 17.00 Balvu pilsētas luterāņu draudzes kapsētā piemiņas brīdis un pieminekļa iesvētīšana režisorei VAIRAI RESNEI.
Plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā VII Starptautiskā teātru festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” atklāšana.
Plkst. 18.30 Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots) Frederiko Garsija Lorka “BERNARDAS ALBAS MĀJA” – Salaspils teātris, režisore Edīte Neimane.
Plkst. 20.30 Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē Vincas Mykolaitis - Putinas “VLADIKA” – Labdarības un atbalsta fonda priestera Jonasa Katelē drāmas studija (LIETUVA), režisors Jonas Buziliauskas, (lietuviešu val.).
Plkst. 22.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra Violetajā zālē (vietu skaits ierobežots) Anita Grīniece “MAZPILSĒTAS MAZSTĀSTIŅI” – Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra studija, režisore Inese Daukste.

6.jūlijā
Plkst. 11.10 Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē Eduards Vulfs “LĪNIS MURDĀ” – Naudaskalna amatierteātris, režisore Iveta Supe.
Plkst. 12.40 Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots) Rūdolfs Blaumanis “ZAGĻI” – amatierteātris “Vinda”, režisore Ligita Smildziņa.
Plkst. 14.30 Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē Antons Čehovs “KAISLĪBAS ČEHOVA GAUMĒ” – Rīgas Tehniskās Universitātes studentu teātris “Kamertonis”, režisore Ludmila Stančika, (krievu val.).
Plkst. 16.00 Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots) Stefans Canevs “SOKRATA PĒDĒJĀ NAKTS” – Latvijas Universitātes Studentu teātris, režisors Visvaldis Klinstons.
Plkst. 17.50 Balvu Kultūras un atpūtas centra Mazajā zālē (vietu skaits ierobežots) Jūdžins O’Nīls “GARĀS DIENAS CEĻŠ UZ NAKTI” – Ogres teātris, režisors Jānis Kaijaks.
Plkst. 19.00 Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots) Lelde Stumbre “BURVĪGIE BLĒŽI” – teātra studija “HARITAS”, režisore Dace Liepeniece.
No plkst. 21.00 līdz 2.00 VII Starptautiskā teātru festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” noslēguma pasākums “GAISMA TEĀTRA IELĀ”: festivāla dalībnieku gājiens uz Teātra ielu; aktivitātes Teātra ielā; uzņēmēju prezentācijas Teātra ielā; mājražotāju tirdziņš; vizināšanās zirga pajūgā; plkst. 22.00 festivāla balvas pasniegšana; balle.

7.jūlijā
Plkst. 13.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra Mazajā zālē (vietu skaits ierobežots) – Leons Aguļanskis “ZVIRBUĻA LIGZDA”– Valkas pilsētas teātris, režisors Aivars Ikšelis.
Ieejas maksa – EUR 5. Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs vai www.bilesuparadise.lv.

* Pārpublicēšanas gadījumā "Vaduguns" atsauce obligāta

Afiša no 1. līdz 7. jūlijam

Balvos
No 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku repertuāru.
20.jūlijā plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē norisināsies līdz šim vēl nebijis lielkoncerts “Leijerkastnieku dziesmas”, uz skatuves pulcinot populārus mūziķus, dziedātājus, aktierus un grupas. Koncertā piedalīsies: Žoržs Siksna, Artis Robežnieks, Juris Hiršs, Edgars Pujāts, Andris Daņiļenko, Juris Ostrovskis, “Vēja runa”, Tihovsku ģimene un daudzi citi mākslinieki, par pavadījumu rūpēsies mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā. Ieejas maksa –  pirmās 1000 biļetes par EUR 10, pēc tam –  EUR 12, bet pasākuma dienā –  EUR 15 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Pēc koncerta plkst. 23.00 norisināsies zaļumballe, kurā Žoržs Siksna un grupa “Vēja runa” priecēs ar saviem populārākajiem hitiem. Ieejas maksa – EUR 5.

Baltinavā
Baltinavas muzejā izstāde “Karotītes – ceļojumu vizītkarte”. Tikšanās ar kolekcionāri Indru Keišu.
Baltinavas muzejā izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts).
Līdz 1.novembrim Baltinavas kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā. Iemūžiniet savus “baltos” mirkļus un parādiet tos citiem, piedaloties fotogalerijas veidošanā! Nolikums – http://tinyurl.com/fotogalerija-baltinava.

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
28.jūnijā plkst. 20.00 Naudaskalna tautas namā starpnovadu vokālo ansambļu sadziedāšanās “Dziesma vasarai – 2024”. Piedalās vokālie ansambļi no Balvu, Alūksnes, Smiltenes un Kārsavas novadiem.

Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
29.jūnijā plkst. 10.00 Pēterdienas pļaušanas sacensības ar rokas izkaptīm, pulcēšanās pie tautas nama.  Aicinām arī tos, kuri vēlas apgūt šīs prasmes un pamatiemaņas, kā arī līdzjutējus. Pļāvējiem jābūt līdzi savai izkaptij.
12.jūlijā plkst. 20.00 tautas namā ar koncertizrādi “Dzied, spēlē un stāsta jokus brālēni Jarāni” viesosies brālēni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas. Ieejas maksa – EUR 5 (vietas var rezervēt iepriekš, zvanot pa tālr. 25444621 (Zita).

Krišjāņos
29.jūnijā Krišjāņu pagasta svētki “Līgojam pa Pēteriem”. Plkst. 10.00  “Dažādu labumu andele”. Plkst. 12.00 svētku atklāšanas pasākums. Plkst. 14.00 pie tautas nama darbosies “Radošuma studija”. Plkst. 18.00 gaidīsim stāstniekus un teicējus uz gadskārtējo saietu “Citi zina labāk” un grāmatas atklāšanas pasākumu.
29.jūnijā plkst. 20.00 tautas namā    Tautas muzikantu un kapelu saspēle “Re, kur muzikanti spēlē”.
No 29.jūnija līdz 31.jūlijam tautas namā lūdzam izstādē “Mūsu Vērtību Spēks”, kas atklāj Krišjāņu pagasta dvēseli caur deviņām būtiskām vērtībām. Šī izstāde ir Lāsmas Liepiņas personīgais veltījums dzimtajam Krišjāņu pagastam, kas dziļi iesakņojies viņas sirdī. Ar lepnumu viņa prezentē izsmalcinātus darbus, kas simbolizē kopienas pamatus: ģimeni, sadarbību, tradīcijas, drosmi, viesmīlību, kultūru, pašpietiekamību, kopienas līdzdalību un saikni ar dabu. Katrs darbs ir rūpīgi dizainēts, lai atspoguļotu šo vērtību spēku un nozīmi ikdienas dzīvē. 

Rugājos
28.jūnijā plkst. 18.00 Rugāju parka estrādē “Pēterdienas danču vakars” kopā ar tautas muzikantiem no tuvākas un tālākas apkaimes. Ieejas maksa –  ziedojums EUR 3. Uz estrādes būs galdiņi.

12. – 13.jūlijā svētku dienas Rugājos!
12.jūlijā plkst. 13.00 Rugāju parkā Bērnības svētku svinībās ielūdzam 2019.gadā dzimušos bērniņus, kurus mīļi sagaidīs Rūķenīte Notiņa. Vēlama pieteikšanās līdz 8.jūlijam pa tālr. 28284855.
13.jūlijā no plkst. 13.00 Rugāju parkā aktivitātes visai ģimenei. 4    Piepūšamās atrakcijas (par brīvu). 4    Sportiskas aktivitātes. 4 Vizināšanās ar ponijiem (par maksu). 4 Varēs iegādāties popkornu, cukurvati, saldējumus un kokteiļus. 4    Mājražotāju un amatnieku tirdziņš (aicināti pieteikties tirgoties gribētāji līdz 10.jūlijam pa tālr. 28284855)
13.jūlijā plkst. 20.00 Rugāju parkā Jaunības svētkus aicināti svinēt 2006.gadā dzimušie jaunieši. Vēlama pieteikšanās līdz 8.jūlijam pa tālr. 28284855.
13.jūlijā plkst. 22.00 Rugāju parkā  zaļumballe kopā ar grupu “Kamēr jauni”. Ieeja līdz plkst. 23.00 – EUR 5, pēc plklst. 23.00  – EUR 7. Darbosies kafejnīca “Škladi burgers”.

Tilžā
28.jūnijā plkst. 20.00 Kultūras un vēstures nama dārzā amatierteātris “Melnais kaķis” ar A.Grīnieces iestudējumu “Līgošanas nerātnības”. Režisore V.Kaļāne. Ieejas maksa –  EUR 2,50.

Upītē
29.jūnijā plkst. 20.00 tautas namā koris “Apkārt Latvijai” ielūdz uz koncertu “Visapkārt zeme zied”. Diriģente  Jolanta Skustene, koncertmeistars Dāvis Beiters, saksofoniste Līva Paleja.

Viļakā
Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
 Viļakas muzejā  izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
30.jūnijā plkst. 12.00 Viļakas vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā koris “Apkārt Latvijai” ielūdz uz koncertu “Visapkārt zeme zied”. Diriģente  Jolanta Skustene, koncertmeistars Dāvis Beiters, saksofoniste Līva Paleja.

Afiša no 24. līdz 30.jūnijam

Balvos
No 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku repertuāru. Sīkāka informācija lasāma šī laikraksta 15. lappusē.
Starptautiskā klasiskās dramaturģijas amatierteātru festivāla “Ķiršu dārzs” laikā aicinām piedalīties radošo darbu izstādē – ĶIRŠU LIETUS “ĶIRŠU DĀRZĀ!”.  Darbi jāiesniedz līdz 1.jūlijam Balvu Kultūras un atpūtas centrā, sīkāka informācija pa tālr. 25613565, Astra.
20.jūlijā plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē norisināsies līdz šim vēl nebijis lielkoncerts “Leijerkastnieku dziesmas”, uz skatuves pulcinot populārus mūziķus, dziedātājus, aktierus un grupas. Koncertā piedalīsies: Žoržs Siksna, Artis Robežnieks, Juris Hiršs, Edgars Pujāts, Andris Daņiļenko, Juris Ostrovskis, “Vēja runa”, Tihovsku ģimene un daudzi citi mākslinieki, par pavadījumu rūpēsies mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā.
Ieejas maksa –  pirmās 1000 biļetes par EUR 10, pēc tam –  EUR 12, bet pasākuma dienā –  EUR 15 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Pēc koncerta plkst. 23.00 norisināsies zaļumballe, kurā Žoržs Siksna un grupa “Vēja runa” priecēs ar saviem populārākajiem hitiem. Ieejas maksa – EUR 5.

Baltinavā
Baltinavas muzejā izstāde “Karotītes – ceļojumu vizītkarte”. Tikšanās ar kolekcionāri Indru Keišu.
Baltinavas muzejā izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts).
Līdz 1.novembrim Baltinavas kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā. Iemūžiniet savus “baltos” mirkļus un parādiet tos citiem, piedaloties fotogalerijas veidošanā! Nolikums – http://tinyurl.com/fotogalerija-baltinava.
Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
28.jūnijā plkst. 20.00 Naudaskalna tautas namā starpnovadu vokālo ansambļu sadziedāšanās “Dziesma vasarai – 2024”. Piedalās vokālie ansambļi no Balvu, Alūksnes, Smiltenes un Kārsavas novadiem.

Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
29.jūnijā plkst. 10.00  Pēterdienas pļaušanas sacensības ar rokas izkaptīm, pulcēšanās pie tautas nama. Pieteikties līdz 25.06., zvanot mob. 25444621 vai 26151642. Aicinām arī tos, kuri vēlas apgūt šīs prasmes un pamatiemaņas, kā arī līdzjutējus. Pļāvējiem jābūt līdzi savai izkaptij.
12.jūlijā plkst. 20.00 tautas namā ar koncertizrādi “Dzied, spēlē un stāsta jokus brālēni Jarāni” viesosies brālēni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas.
Jānis stāsta, ka ar Viktoru nejauši saticies kādā krodziņā Vācijā, kur Viktors azartiski spēlējis ģitāru un dziedājis populāras latviešu, čigānu dziesmas un krievu romances. Pēc sarunas izrādījies, ka muzikants ir no Latvijas, bet dzimis Sibīrijā, vecāki no Latgales. Turpinot sarunu, atklājies, ka abi ir brālēni, viens par otra esamību nav zinājuši. Ieejas maksa – EUR 5 (vietas var rezervēt iepriekš, zvanot pa tālr. 25444621 (Zita).

Krišjāņos
29.jūnijā  Krišjāņu pagasta svētki “Līgojam pa Pēteriem”.        Plkst. 10.00  “Dažādu labumu andele”. Plkst. 12.00 svētku atklāšanas pasākums. Plkst. 14.00 pie tautas nama darbosies “Radošuma studija”. Plkst. 18.00 gaidīsim stāstniekus un teicējus uz gadskārtējo saietu “Citi zina labāk” un grāmatas atklāšanas pasākumu.
29.jūnijā plkst. 20.00 tautas namā    Tautas muzikantu un kapelu saspēle “Re, kur muzikanti spēlē”. Aicinām muzikantus un kapelas pieteikties pie tautas nama vadītājas līdz 25.jūnijam pa  tālr. 26372319.

 Rugājos
29.jūnijā plkst. 18.00 Rugāju parka estrādē “Pēterdienas danču vakars” kopā ar tautas muzikantiem no tuvākas un tālākas apkaimes. Ieejas maksa –  ziedojums EUR 3. Tautas muzikanti aicināti pieteikties līdz 25.06. Uz estrādes būs galdiņi, var pieteikt to rezervāciju, tālr. 28384855.

Medņevā
22.jūnijā plkst. 18.00 Viduču pamatskolas  sporta hallē aicina skolas absolventus, bijušos un esošos skolotājus un tehniskos darbiniekus uz salidojumu “Vai tu atceries...”. Vakara norise: no plkst. 17.00 atvērta skola un notiks dalībnieku reģistrācija. Plkst. 18.00 vakara atklāšana; tikšanās ar klasesbiedriem, skolotājiem, darbiniekiem, kolēģiem, sirsnīgas sarunas, dalīšanās atmiņās, skolas vides apskatīšana.
No plkst. 21.00 jautras sarunas, dejas. Muzicēs skolas absolventi, bijušie un esošie darbinieki.
Līdzi ņemiet atmiņu piedzīvojumu un jautru atgadījumu stāstus no skolas laikiem, labu noskaņojumu un groziņus! Priecāsimies par brīvprātīgu ziedojumu – apskaņošanai, foto u.c. organizatoriskiem sīkumiem.

Viļakā
Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
 Viļakas muzejā    izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
 
 Balvos
No 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku repertuāru. Sīkāka informācija lasāma šī laikraksta 15. lappusē.
Starptautiskā klasiskās dramaturģijas amatierteātru festivāla “Ķiršu dārzs” laikā aicinām piedalīties radošo darbu izstādē – ĶIRŠU LIETUS “ĶIRŠU DĀRZĀ!”.  Darbi jāiesniedz līdz 1.jūlijam Balvu Kultūras un atpūtas centrā, sīkāka informācija pa tālr. 25613565, Astra.
20.jūlijā plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē norisināsies līdz šim vēl nebijis lielkoncerts “Leijerkastnieku dziesmas”, uz skatuves pulcinot populārus mūziķus, dziedātājus, aktierus un grupas. Koncertā piedalīsies: Žoržs Siksna, Artis Robežnieks, Juris Hiršs, Edgars Pujāts, Andris Daņiļenko, Juris Ostrovskis, “Vēja runa”, Tihovsku ģimene un daudzi citi mākslinieki, par pavadījumu rūpēsies mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā.
Ieejas maksa –  pirmās 1000 biļetes par EUR 10, pēc tam –  EUR 12, bet pasākuma dienā –  EUR 15 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).
Pēc koncerta plkst. 23.00 norisināsies zaļumballe, kurā Žoržs Siksna un grupa “Vēja runa” priecēs ar saviem populārākajiem hitiem. Ieejas maksa – EUR 5.

Baltinavā
Baltinavas muzejā izstāde “Karotītes – ceļojumu vizītkarte”. Tikšanās ar kolekcionāri Indru Keišu.
Baltinavas muzejā izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts).
Līdz 1.novembrim Baltinavas kultūras namā fotogalerijas “Mana Baltinava” veidošana ar iedzīvotāju iesaistīšanu fotomirkļu tveršanā. Iemūžiniet savus “baltos” mirkļus un parādiet tos citiem, piedaloties fotogalerijas veidošanā! Nolikums – http://tinyurl.com/fotogalerija-baltinava.
Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
28.jūnijā plkst. 20.00 Naudaskalna tautas namā starpnovadu vokālo ansambļu sadziedāšanās “Dziesma vasarai – 2024”. Piedalās vokālie ansambļi no Balvu, Alūksnes, Smiltenes un Kārsavas novadiem.

Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
29.jūnijā plkst. 10.00  Pēterdienas pļaušanas sacensības ar rokas izkaptīm, pulcēšanās pie tautas nama. Pieteikties līdz 25.06., zvanot mob. 25444621 vai 26151642. Aicinām arī tos, kuri vēlas apgūt šīs prasmes un pamatiemaņas, kā arī līdzjutējus. Pļāvējiem jābūt līdzi savai izkaptij.
12.jūlijā plkst. 20.00 tautas namā ar koncertizrādi “Dzied, spēlē un stāsta jokus brālēni Jarāni” viesosies brālēni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas.
Jānis stāsta, ka ar Viktoru nejauši saticies kādā krodziņā Vācijā, kur Viktors azartiski spēlējis ģitāru un dziedājis populāras latviešu, čigānu dziesmas un krievu romances. Pēc sarunas izrādījies, ka muzikants ir no Latvijas, bet dzimis Sibīrijā, vecāki no Latgales. Turpinot sarunu, atklājies, ka abi ir brālēni, viens par otra esamību nav zinājuši. Ieejas maksa – EUR 5 (vietas var rezervēt iepriekš, zvanot pa tālr. 25444621 (Zita).

Krišjāņos
29.jūnijā  Krišjāņu pagasta svētki “Līgojam pa Pēteriem”.        Plkst. 10.00  “Dažādu labumu andele”. Plkst. 12.00 svētku atklāšanas pasākums. Plkst. 14.00 pie tautas nama darbosies “Radošuma studija”. Plkst. 18.00 gaidīsim stāstniekus un teicējus uz gadskārtējo saietu “Citi zina labāk” un grāmatas atklāšanas pasākumu.
29.jūnijā plkst. 20.00 tautas namā    Tautas muzikantu un kapelu saspēle “Re, kur muzikanti spēlē”. Aicinām muzikantus un kapelas pieteikties pie tautas nama vadītājas līdz 25.jūnijam pa  tālr. 26372319.

 Rugājos
29.jūnijā plkst. 18.00 Rugāju parka estrādē “Pēterdienas danču vakars” kopā ar tautas muzikantiem no tuvākas un tālākas apkaimes. Ieejas maksa –  ziedojums EUR 3. Tautas muzikanti aicināti pieteikties līdz 25.06. Uz estrādes būs galdiņi, var pieteikt to rezervāciju, tālr. 28384855.

Medņevā
22.jūnijā plkst. 18.00 Viduču pamatskolas  sporta hallē aicina skolas absolventus, bijušos un esošos skolotājus un tehniskos darbiniekus uz salidojumu “Vai tu atceries...”. Vakara norise: no plkst. 17.00 atvērta skola un notiks dalībnieku reģistrācija. Plkst. 18.00 vakara atklāšana; tikšanās ar klasesbiedriem, skolotājiem, darbiniekiem, kolēģiem, sirsnīgas sarunas, dalīšanās atmiņās, skolas vides apskatīšana.
No plkst. 21.00 jautras sarunas, dejas. Muzicēs skolas absolventi, bijušie un esošie darbinieki.
Līdzi ņemiet atmiņu piedzīvojumu un jautru atgadījumu stāstus no skolas laikiem, labu noskaņojumu un groziņus! Priecāsimies par brīvprātīgu ziedojumu – apskaņošanai, foto u.c. organizatoriskiem sīkumiem.

Viļakā
Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
 Viļakas muzejā    izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
 
 Gada krāšņākie, skanīgākie un lustīgākie svētki vairs nav aiz kalniem! Nepalaid garām iespēju iesaistīties Līgo svētku aktivitātēs Balvu novadā, baudot īstenu latgaliešu viesmīlību un mūsu senču tradīcijas. Dziedāsim, dejosim, aktīvi darbosimies un izbaudīsim kopābūšanas prieku svētkos 21. - 23. jūnijā Balvu novadā!

21.jūnijā
Bērzkalnes pagastā
Plkst. 20.00 Bērzkalnes estrādē ielīgošanas pasākums.
Kupravas pagastā
Plkst. 11.00 pie Kupravas pagasta pārvaldes meistardarbnīca “Saulgriežus sagaidot”.
Plkst. 17.00 pie Kupravas pagasta pārvaldes saulgriežu ieskandināšanas pasākums “Visas manas skaistas dziesmas” kopā ar Viļakas kultūras nama folkloras kopu “Atzele” un Kupravas etnogrāfisko ansambli.

Lazdukalna pagastā
Plkst. 18.00 pie saietu nama vasaras saulgriežu ielīgošana kopā ar vietējiem pašdarbnieku kolektīviem un kapelas muzicēšanu.

Šķilbēnu pagastā
Plkst. 20.00 Upītes parkā “Ontona Slišāna duorzs” vasaras saulgriežu ielīgošana ar dziesmām, rotaļām un dančiem kopā ar folkloras kopu “Upīte” un bērnu folkloras kopu “Upīte”.
21.jūnijā plkst. 22.00 Upītes stadionā norisināsies tradicionālais pasākums “Pīdzīdam”. Īpašais viesis pasākumā – Andris Kivičs. Uz skatuves: “Wackenbird” (Dagda), “Marysana band” (Rēzekne), “Māgas” (Madona), “Skameth”  (Daugavpils). Starplaikos uzstāsies: “Unknown Artist”, “Kei-Rei”, “Naktenīks i Reiti”, fokloras kopa “Upīte”. Ieejas maksa – EUR 7, pasākuma dienā  – EUR 10.

Tilžas pagastā
No plkst. 19.30 Tilžas brīvdabas estrādē gatavošanās vasaras saulgriežiem – vainagu, vītņu vīšana, ugunskura kārtošana, rotāšana, rudzu putras vārīšana un dziesmu dziedāšana.
Plkst. 21.00 Tilžas brīvdabas estrādē vasaras saulgriežu tradīciju dziesmas un latviskie danči kopā ar kapelu “Dziga”. Rudzu miltu biezputras baudīšana. Var noderēt līdzpaņemtais groziņš.
Vectilžas pagastā
Plkst. 10.00 Vectilžas sporta un atpūtas centrā Jāņu siera siešanas meistarklase.

22.jūnijā
Baltinavas pagastā
Plkst. 19.00 Baltinavas parka estrādē pilngadnieku godināšana kopā ar vokālo ansambli “Cansone” no Viļakas. Amatierteātra “Palādas” izrāde “Sīvasmuotes lobuo sirds”. Ieejas maksa  –  ziedojums EUR 1.
Plkst. 22.00 Baltinavas parka estrādē zaļumballe kopā ar Arni Grapu. Ieejas maksa – EUR 3.
Bērzpils pagastā
Plkst. 22.00 Bērzpils pagasta estrādē zaļumballe kopā ar Juri Ķirsonu. Ieejas maksa – EUR 5.
Krišjāņu pagastā
No plkst. 10.00 pie tautas nama zaļais svētku tirdziņš.
Vectilžas pagastā
Plkst. 20.00 pie sporta un atpūtas centra “Pašā saules viducī” ielīgojam Vectilžā. Ieskandinām vasaras saulgriežus ar Naudaskalna tautas nama amatierteātri, Tilžas KVN deju kopu “Mētras” un etnogrāfisko ansambli “Sagša”.
Lazdulejas pagastā
Plkst. 19.00  estrādē ielīgošanas pasākums.

23.jūnijā
Balvos
No plkst. 18.00 Balvu pilsētas parkā dažādas aktivitātes: “Āboliņa prieks” –  izjādes ar zirgiem un ponijiem; “Jautrās pīpenītes” –  piepūšamās atrakcijas bērniem, popkorns, cukurvate;  “Visa laba Jāņu zāle” – vainagu pīšanas darbnīca; ugunskura iedegšana kopā  ar Viļakas folkloras kopu “Atzele”, kopīga Līgo dziesmu dziedāšana.
Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku pasākums “Brīnumu zālīte”.
Plkst. 22.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku zaļumballe kopā ar Juri Ķirsonu.  Darbosies kafejnīca “Senda Dz”.
Viļakā
Plkst. 17.00 Viļakas pilsētas estrādē Pilngadības svētki kopā ar īpašo viesi –  Jāni Moiseju.
No plkst. 20.00 zaļais tirdziņš ar alu, sieru un citiem gardumiem (mājražotājiem iespējams pieteikties, zvanot uz tālr. 29294593).
Plkst. 20.30 Vectilžas amatierteātris “Melnais kaķis” ar  A.Grīnieces izrādi “Līgošanas nerātnības”, pēc izrādes ugunskura iedegšana un danči kopā ar folkloras kopu “Upīte”.
Plkst. 22.00 Viļakas pilsētas estrādē diskoballe kopā ar DJ Ingars.
Tilžas pagastā
Plkst. 22.00 Tilžas brīvdabas estrādē zaļumballe kopā ar grupu  “Draugi”. Ieejas maksa – EUR 5.

VII Starptautiskais teātru festivāls “Ķiršu dārzs” 2024 Balvos
5.jūlijā
Plkst. 7.30  Balvu Romas katoļu baznīcā Sv.Mise par festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” dalībniekiem, organizatoriem un skatītājiem.
Plkst. 15.30  Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā  (vietu skaits ierobežots) anekdošu šovs “DZĪVES MIRKLĪŠI” –  “Iespēju teātris”, režisore Marina  Vāverīte, Zanda Arnicāne. (Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 27882927, Dagmāra).
Plkst. 17.00  Balvu pilsētas luterāņu draudzes kapsētā piemiņas brīdis un pieminekļa iesvētīšana režisorei VAIRAI RESNEI.
Plkst. 18.00  Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā VII Starptautiskā teātru festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” atklāšana.
Plkst. 18.30 Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots)  Frederiko Garsija Lorka “BERNARDAS ALBAS MĀJA” –  Salaspils teātris, režisore  Edīte Neimane.
Plkst. 20.30  Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē Vincas Mykolaitis - Putinas “VLADIKA” – Labdarības un atbalsta fonda priestera Jonasa Katelē drāmas studija (LIETUVA), režisors Jonas Buziliauskas, (lietuviešu val.).
Plkst. 22.00  Balvu Kultūras un atpūtas centra Violetajā zālē (vietu skaits ierobežots) Anita Grīniece  “MAZPILSĒTAS MAZSTĀSTIŅI” – Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra studija,  režisore Inese Daukste.

6.jūlijā
Plkst. 11.10  Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē  Eduards Vulfs “LĪNIS MURDĀ” –  Naudaskalna amatierteātris,  režisore Iveta Supe.    
Plkst. 12.40  Balvu Novada muzeja pagrabā  (vietu skaits ierobežots)  Rūdolfs Blaumanis  “ZAGĻI” – amatierteātris “Vinda”, režisore Ligita Smildziņa.
Plkst. 14.30  Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē Antons Čehovs  “KAISLĪBAS ČEHOVA GAUMĒ” – Rīgas Tehniskās Universitātes studentu teātris “Kamertonis”,  režisore Ludmila Stančika, (krievu val.).
Plkst. 16.00  Balvu Novada muzeja pagrabā  (vietu skaits ierobežots)  Stefans Canevs “SOKRATA PĒDĒJĀ NAKTS” – Latvijas Universitātes Studentu teātris, režisors Visvaldis Klinstons.
Plkst. 17.50  Balvu Kultūras un atpūtas centra Mazajā zālē (vietu skaits ierobežots)  Jūdžins O’Nīls  “GARĀS DIENAS CEĻŠ UZ NAKTI” – Ogres teātris,  režisors Jānis Kaijaks.
Plkst. 19.00  Balvu Novada muzeja pagrabā (vietu skaits ierobežots)  Lelde Stumbre “BURVĪGIE BLĒŽI” – teātra studija “HARITAS”, režisore Dace Liepeniece.
Plkst. 21.00  Balvu pilsētas Teātra ielā   VII Starptautiskā teātru festivāla “ĶIRŠU DĀRZS” noslēguma pasākums  “GAISMA TEĀTRA IELĀ”.

7.jūlijā
Plkst. 13.00  Balvu Kultūras un atpūtas centra Mazajā zālē (vietu skaits ierobežots) Leons Aguļanskis “ZVIRBUĻA LIGZDA”– Valkas pilsētas teātris, režisors Aivars Ikšelis.
Ieejas maksa  – EUR 5. Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs vai www.bilesuparadise.lv.

Afiša no 17. līdz 23.jūnijam

14. jūnijs Balvu novadā
Balvos
14.jūnijā  plkst. 11.00 Balvu Novada muzejā “Vēl šodien atmiņā dus sliedes… ” tikšanās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu novada nodaļas biedriem.  Ziedu nolikšana un svecīšu aizdegšana pie pieminekļa Abrenes apriņķa komunistiskā režīma represētajiem iedzīvotājiem – individuāli.
14.jūnijā plkst. 7.30 Balvu Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā kopīgā lūgšanā pieminēsim “Sibīrijas bērnus”.
16.jūnijā plkst. 10.00 Balvu luterāņu baznīcā kopīgā lūgšanā pieminēsim “Sibīrijas bērnus”.
Kubulos
14. jūnijā pie piemiņas akmens komunistiskā režīma upuriem pie Balvu dzelzceļa stacijas ēkas    Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena – ziedu nolikšana individuāli.
Rugājos
14.jūnijā plkst. 11.00 Rugāju skvērā Piemiņas brīdis  pie komunistiskā terora upuru piemiņas akmens.
Viļakā
14. jūnijā plkst. 10.30 ziedu un svecīšu nolikšana pie bijušās Žīguru dzelzceļa stacijas. Plkst. 11.00  pie izsūtītā St.Cunska mājām Borisovā (pie tautas nama). Plkst. 11.30 pie bijušās Vecumu dzelzceļa stacijas.

Balvos
19.jūnijā no plkst. 15.00 līdz 18.00 Balvu Novada muzejā, gatavojoties Līgo svētkiem, norisināsies darbnīca  “Rotāsimies!”. Līdzi jāpaņem baltas krāsas apģērbs, vairāk informācijas pa tālr. 28694615.    
Baltinavā
Baltinavas muzejā izstāde “Karotītes – ceļojumu vizītkarte”. Tikšanās ar kolekcionāri Indru Keišu.
Baltinavas muzejā izstāde no cikla “Iepazīsim Balvu novada pagastus!” (Rugāju pagasts).
14.jūnijā plkst. 14.00 tiks svinēti Baltinavas muzeja atvēršanas svētki – projekta “Baltinavas muzeja ēkas energoefektivitātes paaugstināšana” noslēgums.
No plkst. 15.00 būs iespējams ieklausīties stāstījumos:
* Juris Urtāns, Jānis Meinerts – jaunatklātās senvietas Baltinavas apkārtnē, pagājušās vasaras izrakumi Baltinavas pilskalnos.
* Ieva Vītola, Lote Katrīna Cērpa –  “Kāda ir Baltinavas ainavas identitāte?”, tiešsaistes aptaujas rezultāti un mutvārdu liecības intervijās.
14.jūnijā plkst. 17.00 kultūras namā norisināsies pērļotu rokassprādžu aušanas darbnīca “Latviska rokassprādze Līgo svētkiem” kopā ar Skaidrīti Veinu. Pieteikšanās līdz 10.jūnijam pa tālr. 25440049. Dalības maksa – EUR 5.
Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.
Briežuciemā
Tautas namā skatāma rokdarbu darbnīcas “Atspole” dalībnieču darbu izstāde “Džinsu otrā dzīve”. Darbus var apskatīt un arī iegādāties, iepriekš sazinoties pa tālr. 25444621.
29.jūnijā plkst. 10.00  Pēterdienas pļaušanas sacensības ar rokas izkaptīm, pulcēšanās pie tautas nama. Pieteikties līdz 25.06., zvanot mob. 25444621 vai 26151642. Aicinām arī tos, kuri vēlas apgūt šīs prasmes un pamatiemaņas, kā arī līdzjutējus. Pļāvējiem jābūt līdzi savai izkaptij.
Krišjāņos
16.jūnijā plkst. 14.00 tautas namā Balto zeķīšu un Bērnības svētki Krišjāņu pagastā deklarētajiem bērniem.
16.jūnijā plkst. 18.00 tautas namā    ieskandināsim vasaras saulgriežus kopā ar Vectilžas amatierteātri “Melnais kaķis” – izrāde A.Grīniece “Līgošanas nerātnības”, ieejas maksa  – EUR 2.
29.jūnijā  Krišjāņu pagasta svētki “Līgojam pa Pēteriem”.    Plkst. 10.00  “Dažādu labumu andele”. Plkst. 12.00 svētku atklāšanas pasākums.    Plkst. 14.00 pie tautas nama  darbosies “Radošuma studija”. Plkst. 18.00 gaidīsim stāstniekus un teicējus uz gadskārtējo saietu “Citi zina labāk” un grāmatas atklāšanas pasākumu.
29.jūnijā plkst. 20.00 tautas namā    Tautas muzikantu un kapelu saspēle “Re, kur muzikanti spēlē”. Aicinām muzikantus un kapelas pieteikties pie tautas nama vadītājas līdz 25.jūnijam pa  tālr. 26372319.
  Kubulos
15.jūnijā “Škladi” komanda organizē pasākumu visai ģimenei “BAZĀR BAGĀŽ”, kas notiks Šklados (Kalna ielā 19D, Kubulos). No plkst. 10.00 sāksies pērļu medības. Par simboliskām naudiņām varēs iegādāties lietas mājai, dārzam un bērniem. Tirdziņā varēs iegādāties ne tikai vērtīgas un, iespējams, ilgi gaidītas lietas, bet arī labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni.
Rugājos
29.jūnijā plkst. 18.00 Rugāju parka estrādē “Pēterdienas danču vakars” kopā ar tautas muzikantiem no tuvākas un tālākas apkaimes. Ieejas maksa –  ziedojums EUR 3. Tautas muzikanti aicināti pieteikties līdz 25.06. Uz estrādes būs galdiņi, var pieteikt to rezervāciju, tālr. 28384855.
Viļakā
Viļakas muzejā jauna muzeja ekspozīcija “Viļakas apkārtne vēstures līkločos”.
 Viļakas muzejā    izstāde “Dzelzceļš un tā nozīme Viļakas apkārtnē” sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.
Vectilžā
16.jūnijā plkst. 11.00 sporta un atpūtas centrā Bērnības svētki, Balto zeķīšu svētki. Uz pasākumu aicināti visi pagasta pirmsskolas vecuma bērni.
Žīguros
15.jūnijā plkst. 16.00 norisināsies orientēšanās sacensības, plkst. 15.30 pie Žīguru kultūras nama dalībnieku reģistrācija.

Gada krāšņākie, skanīgākie un lustīgākie svētki vairs nav aiz kalniem! Nepalaid garām iespēju iesaistīties Līgo svētku aktivitātēs Balvu novadā, baudot īstenu latgaliešu viesmīlību un mūsu senču tradīcijas. Dziedāsim, dejosim, aktīvi darbosimies un izbaudīsim kopābūšanas prieku svētkos 21. - 23. jūnijā Balvu novadā!

21.jūnijā
Bērzkalnes pagastā
Plkst. 20.00 Bērzkalnes estrādē ielīgošanas pasākums.
Kupravas pagastā
Plkst. 11.00 pie Kupravas pagasta pārvaldes meistardarbnīca “Saulgriežus sagaidot”.
Plkst. 17.00 pie Kupravas pagasta pārvaldes saulgriežu ieskandināšanas pasākums “Visas manas skaistas dziesmas” kopā ar Viļakas kultūras nama folkloras kopu “Atzele” un Kupravas etnogrāfisko ansambli.
Lazdukalna pagastā
Plkst. 18.00 pie saietu nama vasaras saulgriežu ielīgošana kopā ar vietējiem pašdarbnieku kolektīviem un kapelas muzicēšanu.
Šķilbēnu pagastā
Plkst. 20.00 Upītes parkā “Ontona Slišāna duorzs” vasaras saulgriežu ielīgošana ar dziesmām, rotaļām un dančiem kopā ar folkloras kopu “Upīte” un bērnu folkloras kopu “Upīte”.
21.jūnijā plkst. 22.00 Upītes stadionā norisināsies tradicionālais pasākums “Pīdzīdam”. Īpašais viesis pasākumā – Andris Kivičs. Uz skatuves: “Wackenbird” (Dagda), “Marysana band” (Rēzekne), “Māgas” (Madona), “Skameth”  (Daugavpils). Starplaikos uzstāsies: “Unknown Artist”, “Kei-Rei”, “Naktenīks i Reiti”, fokloras kopa “Upīte”. Ieejas maksa – EUR 7, pasākuma dienā  – EUR 10.
Tilžas pagastā
No plkst. 19.30 Tilžas brīvdabas estrādē gatavošanās vasaras saulgriežiem – vainagu, vītņu vīšana, ugunskura kārtošana, rotāšana, rudzu putras vārīšana un dziesmu dziedāšana.
Plkst. 21.00 Tilžas brīvdabas estrādē vasaras saulgriežu tradīciju dziesmas un latviskie danči kopā ar kapelu “Dziga”.
Vectilžas pagastā
Plkst. 10.00 Vectilžas sporta un atpūtas centrā Jāņu siera siešanas meistarklase.

22.jūnijā
Baltinavas pagastā
Plkst. 19.00 Baltinavas parka estrādē pilngadnieku godināšana kopā ar vokālo ansambli “Cansone” no Viļakas. Amatierteātra “Palādas” izrāde “Sīvasmuotes lobuo sirds”. Ieejas maksa  –  ziedojums EUR 1.
Plkst. 22.00 Baltinavas parka estrādē zaļumballe kopā ar Arni Grapu. Ieejas maksa – EUR 3.
Bērzpils pagastā
Plkst. 22.00 Bērzpils pagasta estrādē zaļumballe kopā ar Juri Ķirsonu. Ieejas maksa – EUR 5.
Krišjāņu pagastā
No plkst. 10.00 pie tautas nama zaļais svētku tirdziņš.
Vectilžas pagastā
Plkst. 19.00 sporta un atpūtas centrā gadskārtu un godu tradīcijas, folkloras kopu sadziedāšanās pasākums.
Lazdulejas pagastā
Plkst. 19.00  estrādē ielīgošanas pasākums.

23.jūnijā
Balvos
No plkst. 18.00 Balvu pilsētas parkā dažādas aktivitātes: “Āboliņa prieks” –  izjādes ar zirgiem un ponijiem; “Jautrās pīpenītes” –  piepūšamās atrakcijas bērniem, popkorns, cukurvate;  “Visa laba Jāņu zāle” – vainagu pīšanas darbnīca; ugunskura iedegšana kopā  ar Viļakas folkloras kopu “Atzele”, kopīga Līgo dziesmu dziedāšana.
Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku pasākums “Brīnumu zālīte”.
Plkst. 22.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku zaļumballe kopā ar Juri Ķirsonu.  Darbosies kafejnīca “Senda Dz”.
Viļakā
Plkst. 17.00 Viļakas pilsētas estrādē Pilngadības svētki kopā ar īpašo viesi –  Jāni Moiseju.
No plkst. 20.00 zaļais tirdziņš ar alu, sieru un citiem gardumiem (mājražotājiem iespējams pieteikties, zvanot uz tālr. 29294593).
Plkst. 20.30 Vectilžas amatierteātris “Melnais kaķis” ar  A.Grīnieces izrādi “Līgošanas nerātnības”, pēc izrādes ugunskura iedegšana un danči kopā ar folkloras kopu “Upīte”.
Plkst. 22.00 Viļakas pilsētas estrādē diskoballe kopā ar DJ Ingars.
Tilžas pagastā
Plkst. 22.00 Tilžas brīvdabas estrādē zaļumballe kopā ar grupu  “Draugi”. Ieejas maksa – EUR 5.

Afiša

 • Afiša ar 12.jūliju (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvos19.jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”. * No plkst. 11.00 Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos “Atzeles” 3X3 basketbola turnīrs. * Plkst. 11.00 Balvu Novada muzeja konferenču zālē vēstures...

 • Afiša ar 5.jūliju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLatgales partizānu pulkam – 105. 5.jūlijā visas dienas garumā aicinām individuāli nolikt ziedus pie pieminekļa Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem.Balvu Novada muzejā ekspozīcijas “Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai” apskate individuāli vai...

 • Afiša no 1. līdz 7. jūlijam

  (Afiša)

  BalvosNo 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku...

 • Afiša no 24. līdz 30.jūnijam

  (Afiša)

  BalvosNo 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku...

 • Afiša no 17. līdz 23.jūnijam

  (Afiša)

  14. jūnijs Balvu novadāBalvos14.jūnijā  plkst. 11.00 Balvu Novada muzejā “Vēl šodien atmiņā dus sliedes… ” tikšanās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu novada nodaļas biedriem.  Ziedu nolikšana un svecīšu aizdegšana pie pieminekļa Abrenes...

 • Afiša ar 7.jūniju (2024.g.)

  (Afiša)

  14.jūnijs Balvu novadāBalvos14.jūnijā plkst. 11.00 Balvu Novada muzejā “Vēl šodien atmiņā dus sliedes… ” tikšanās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu novada nodaļas biedriem. Ziedu nolikšana un svecīšu aizdegšana pie pieminekļa Abrenes...

 • Afiša ar 31.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosNo 1. līdz 2.jūnijam Balvu novadā norisināsies VI Starptautiskais tautu deju festivāls “EIMA, EIMA”, kurā šogad padalīsies viesu kolektīvi no Igaunijas, Lietuvas, Jelgavas un Gulbenes, kā arī 12 Balvu novada kolektīvi.1.jūnijā festivāls iedzīvotājus un...

 • Afiša ar 24.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLīdz 31.maijam Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra zālē skatāma rokdarbnieču pulciņa “Mežģis” rokdarbu izstāde. No 1. līdz 2.jūnijam Balvu novadā norisināsies VI Starptautiskais tautu deju festivāls “EIMA, EIMA”, kurā šogad padalīsies viesu...

 • Afiša ar 17.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLīdz 31.maijam Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra zālē skatāma rokdarbnieču pulciņa “Mežģis” rokdarbu izstāde. 18.maijā autoorientēšanās sacensības “Prieka tūre”. Piedalīties aicinātas komandas no Latvijas Republikas un kaimiņvalstīm....

 • Afiša ar 10.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā līdz 15.maijam Ināras Cines (dzim. Puka) gleznu izstāde.Starptautiskā klasiskās dramaturģijas amatierteātru festivāla “Ķiršu dārzs” laikā aicinājums piedalīties radošo darbu izstādē -– ĶIRŠU LIETUS “KIRŠU...

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.