1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2021
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Sudarbē sadeg desmitiem lopu

Šajā trešdienā pulksten 11.32 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Balvu novada Vectilžas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega lopu novietne un piena māja 700m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt degošai ēkai blakus esošo graudu glabātuvi un šķūni. Pulksten 15.47 ugunsgrēku likvidēja. Valsts policija skaidro ugunsgrēka iemeslu.

Balvu poliklīnikā jauna darba vieta

Lai nodrošinātu otorinolaringologa pakalpojumus, arī Balvos iegādāts un uzstādīts jauns otorinolaringoloģijas bāzes aprīkojums un ergonomisks pacienta krēsls, kas pacientam pieņemšanas laikā ļauj justies  ērtāk. Ir iegādātas arī mūsdienīgas medicīniskās iekārtas – audiometrs r27A Resonance un timpanometrs R26M Resonance. Līdz šim otolaringologa medicīniskie pakalpojumi bija pieejami Gulbenē, tagad būs arī Balvos.

Novadpētniekiem tālejoši plāni

Šonedēļ Balvu Centrālās bibliotēkas kolektīvs aicināja interesentus uz novada muzeju, kur novadpētniecības konferenci veltīja prāvesta Alberta Budžes piemiņai. Bibliotēkas vadītāja Ruta Cibule atklāja, ka izvirzīti tālejoši plāni: “Līdz prāvesta simtgades jubilejai noorganizēt piecas konferences jeb lasījumus – ik pēc gada.”

Kad gribas ar skaistumu dalīties...

Pagājušās darba nedēļas nogalē Balvu Mākslas skolā atklāja Marutas Raudes izstādi “Vienmēr maksimāli”, turklāt pirms atklāšanas skolas 12 audzēkņiem notika darbnīca, kurā  bija iespēja padarboties ar mākslinieces izveidotajiem zīmējumiem – dekoliem, veidojot savu krūzītes dizainu. Mākslas skolas direktores vietniece izglītības jomā Līga Bule mudināja audzēkņus radīt savu stāstu uz krūzītes.

Patīk Latvija un tās stiprie cilvēki

22.janvāra vakarā Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) valdīja priecīga rosība. Ar rotaļām, atrakcijām, prezentāciju un kopīgu kartupeļu cepšanu uz ugunskura ardievas pagaidu mītnes zemei - Latvijai – teica Eiropas brīvprātīgā Helena Haldorsena no Norvēģijas. Jau šonedēļ Helēna atgriezās Norvēģijā, lai turpinātu iesāktās bakalaura studijas politikā.

vadi

Veiksmes prognoze


.