1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2021
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Kas notiek bijušā gaļas kombināta teritorijā?

Balvu pilsētas iedzīvotāji pamanījuši, ka aizvadītajās dienās bijušā gaļas kombināta teritorijā notiek rosība – ar tehnikas palīdzību tiek nojaukti padomju laiku celtņu pārpalikumi. “Vai teritoriju beidzot sakārtos un nodos lietošanā uzņēmējiem?” jautā balvenieši. Par to vairāk jaunākajā "Vaduguns" numurā.

Vairāk nekā pussimts komandas meklē piedzīvojumus Latgalē

Pagājušās nedēļas nogalē mūspuses ceļus ķemmēja 54 autobraucēju komandas no visas Latvijas, lai lielajā autu-foto orientēšanās braucienā “Latgales piedzīvojums 2020” gūtu jaunus iespaidus.

Cīņa rit sīvā konkurencē

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī notika šī gada Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ceturtais posms, kurā augstu vietu izcīnīja Balvu komanda. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

“Māsiņ, tavu daiļu rotu līdz pat kāju galiņam!”

No 6. līdz 9.augustam Baltinavā, ar ievaddaļu Balvu Novada muzejā, Latvijas Nacionālais kultūras centrs rīkoja praktisko semināru, kura dalībniekiem bija iespēja izzināt Ziemeļlatgales tradicionālo kultūru un nemateriālo kultūras mantojumu gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbībās. Notika dziju krāsošanas un jostu aušanas darbnīca, kreklu aušanas un izšūšanas darbnīca, galvas autu un vainagu darināšanas darbnīca, latgaļu valodas darbnīca. Kājas dalībnieki varēja izvingrināt pārgājienā uz Puncuļovas pilskalnu.

Viens, divi – reizē jeb Veids, kā sevi norūdīt

Šonedēļ Rugāju parku okupēja jaunieši, lai divās dienās iegūtu jaunas zināšanas un prasmes. Jaunsargu instruktors Jānis Rakstiņš otrdien atklāja, ka Jaunsardzes centra 2.novada nodaļas jaunsargu nometnē piedalās jaunieši no Baltinavas, Balvu un Rugāju novadiem.

vadi

Veiksmes prognoze


.