1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2021
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Par diviem jēru zagļiem mazāk

Augustā vecie vilki izved mācībās jaunuļus, kam seko uzbrukumi mājdzīvniekiem,-  nokostas aitas, teļi, mežos netiek smādētas  stirnas, aļņu teļi. Latvijā vilku medības atļautas no 15.jūlija, bet vasarā nomedīt pelēci lielās zāles dēļ un koku lapās ir ļoti grūti. Necerēta veiksme nesen uzsmaidīja medību kolektīva “Nastrova” biedram RITVARAM ĶERĢIM.

Mājup pārved nelielu sivēntiņu

Pirms nedēļas par necerēta loma īpašnieku kļuva Vitolds Prancāns no Medņevas pagasta. Viņš neslēpj, ka divu stundu cīņa ar nezināmu zivi likusi gan pasvīst, gan nervozēt, gan uzgavilēt. Kā nu ne, ja dabīgā ezerā ar spiningu un auklu, kuras izturība ir līdz 4-5 kilogramiem, noķerta 13,150 kg smaga karpa.

Pansionāta teritorijā svešinieks piekauj invalīdu

Pagājušās svētdienas pēcpusdienā nepatīkamus notikumus piedzīvoja pansionāta “Balvi” klients ARTŪRS KRUSTS, kas raisījis sašutumu daudzos Balvu pilsētas iedzīvotājos. Kā pastāstīja jaunais vīrietis un pansionāta darbinieki, viņu pansionāta teritorijā piekāva kāds svešinieks. Uz notikuma vietu izbrauca arī Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Iepazīst Latgales ūdeņus

No 19. līdz 21.augustam Baltinavas Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Baltinavas novada domi organizēja Vides skolu “Visa dzīva radībiņa saulītē līgojās”. Vides skolas tēma – ūdeņi. Izmantojot silto un saulaino laiku, skolas audzēkņi pedagogu un lektoru pavadībā izzinošās ekskursijās iepazina dabu un ūdeņus gan Baltinavas un Viļakas novados, gan lielākās Latvijas upes Daugavas teritorijā.

Ministrs Pūce atzīst,- novadiem sāksies pārmaiņu laiks

Intensīvu darba dienu piektdien, 21.augustā, aizvadīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs (VARAM) Juris Pūce. Jau no paša rīta viņš devās reģionālajā vizītē uz Viļakas novadu, kur dienas laikā tikās ar tuvējo novadu vadītājiem, no Viļakas novada domes priekšsēdētāja kabineta attālināti piedalījās Ministru kabineta sēdē, aicināja uz sarunu novada deputātus, iestāžu vadītājus un klātienē apskatīja vairākus Viļakas novadam svarīgus objektus.

vadi

Veiksmes prognoze


.