1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2021
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Balvu sākumskolā klātienē nemācās

Balvu sākumskolā konstatēta Covid-19 saslimšana, trīs klašu skolēniem noteikts kontaktpersonas statuss, tādēļ ar Balvu novada domes rīkojumu skolā aizliegts viss darbs klātienē vismaz  uz pāris nedēļām. Skolas direktore ļoti cer, ka pilnvērtīgs mācību darbs varētu atsākties pēc 30.novembra.

Maskas saņem mazaizsargātie iedzīvotāji

Ņemot vērā Covid-19 izplatību un prasību sabiedriskās vietās obligāti valkāt mutes un deguna aizsegu, pašvaldības aizvadītajā nedēļā mazaizsargātām personām sāka izdalīt valsts apmaksātas vairākkārt lietojamas higiēniskās sejas maskas. Paredzēts, ka katram maznodrošinātajam, trūcīgajam vai mājas aprūpē esošam iedzīvotājam izsniegs divas maskas. Maskas varēs saņemt arī nakts patversmju un Dienas centru klienti. Līdz 17.novembrim visā Latvijā piegādāti 130 000 masku. Otrs masku piegādes posms būs no 26.novembra līdz decembra beigām.

Dubultsvētki Tilžā jeb abi jubilāri ir dzīvi

18.novembrī Tilžas luterāņu baznīcas dārzā ierobežots klātesošo pulciņš svinēja baznīcas deviņdesmitgadi un Latvijas 102.dzimšanas dienu, lūdzoties par valsti, tautu un tās spēku. Noslēgumā pagasta pārvaldniece Anna Bērziņa čaklākajiem pagasta ļaudīm pasniedza Tilžas pagasta pateicības zīmes.

Dzīvība ir tik trausla

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” mediķe saņēmusi godinājumu par godprātīgu, nesavtīgu un profesionālu darbu medicīnā un nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju aprūpē. Balvu novada domes Atzinības raksts piešķirts medmāsai Inārai Kaņepei. Par to vairāk jaunākajā laikraksta “Vaduguns” numurā.

 

Par spīti pandēmijai jauna kolekcija būs

Katram no mums piemīt kādas spējas. Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas (BPVV) 4.kursa audzēknei, topošajai tērpu izgatavošanas un stila speciālistei LAURAI CEPURĪTEI padodas zīmēšana, apģērba modelēšana un dziedāšana. Lai gan profesijas apguvi jau otro reizi aizkavē pandēmija, Laura un viņas kursabiedrenes kopā ar skolotāju Anitu Matuli-Bordāni turpina darināt jaunu, Lauras izdomātu un uzzīmētu tērpu kolekciju “Rotājies, mana skola”.

vadi

Veiksmes prognoze


.