1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-08-2020
Vārdadienas šodien: Dzelde, Zelda, Zenta

Rakstos

Novadpētniekiem tālejoši plāni

Šonedēļ Balvu Centrālās bibliotēkas kolektīvs aicināja interesentus uz novada muzeju, kur novadpētniecības konferenci veltīja prāvesta Alberta Budžes piemiņai. Bibliotēkas vadītāja Ruta Cibule atklāja, ka izvirzīti tālejoši plāni: “Līdz prāvesta simtgades jubilejai noorganizēt piecas konferences jeb lasījumus – ik pēc gada.”

Kad gribas ar skaistumu dalīties...

Pagājušās darba nedēļas nogalē Balvu Mākslas skolā atklāja Marutas Raudes izstādi “Vienmēr maksimāli”, turklāt pirms atklāšanas skolas 12 audzēkņiem notika darbnīca, kurā  bija iespēja padarboties ar mākslinieces izveidotajiem zīmējumiem – dekoliem, veidojot savu krūzītes dizainu. Mākslas skolas direktores vietniece izglītības jomā Līga Bule mudināja audzēkņus radīt savu stāstu uz krūzītes.

Patīk Latvija un tās stiprie cilvēki

22.janvāra vakarā Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) valdīja priecīga rosība. Ar rotaļām, atrakcijām, prezentāciju un kopīgu kartupeļu cepšanu uz ugunskura ardievas pagaidu mītnes zemei - Latvijai – teica Eiropas brīvprātīgā Helena Haldorsena no Norvēģijas. Jau šonedēļ Helēna atgriezās Norvēģijā, lai turpinātu iesāktās bakalaura studijas politikā.

Kur nodot spuldzes?

"Visi runā par atkritumu šķirošanu un dabas saudzēšanu, bet pilsētā nav manīta vieta, kur varētu nodot nolietotas spuldzītes. Tās var izmest kopā ar sadzīves atkritumiem un nav kaitīgas?” jautā lasītāji. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

“Anton, Anton, lūdzu, ne tik strauji!”

Baltinavā ļoti iemīļoti ir Ontana un Annes tēli no izrādes “Ontans i Anne”, tādēļ amatierteātra “Palādas” 20 gadu jubilejas pasākumā joku ainas no dzīves izspēlēja pat vairākas Annes un Ontani. Turklāt nevis amatierteātra aktieri, bet Baltinavas jauktā kora, etnogrāfiskā ansambļa un sieviešu vokālā ansambļa dalībnieki.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai sējumu apdrošināšana pasargā zemniekus no finansiāliem zaudējumiem?