1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Ignats, Virgīnija

Rakstos

Uzzīmē pat rīta kafijas putu nospiedumus

Tilžēniete Sigita Loča pašlaik mazliet darbojas jauniešu centrā, bet līdz ar esošo situāciju valstī ar jaunāko meitu vairāk laika pavada mājās. Studējusi un ieguvusi speciālās izglītības skolotāja kvalifikāciju, piecus gadus līdz slēgšanai strādājusi Tilžas internātpamatskolā, pašlaik laiku velta savam hobijam - glezno, veido dekorācijas un sapņo par personālizstādi.

Atjauno divas ēkas

Viļakā, Abrenes ielā 9 un Balvu ielā 10, šopavasar uzsākta ēku vienkāršota atjaunošana ar mērķi izveidot sociālo pakalpojumu infrastruktūru – grupu dzīvokļus un dienas aprūpes centru personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Vīrusu atved uz Rugājiem

Aizvadītajā sestdienā Slimību un profilakses centra apkopotajā jaunākajā informācijā par iepriekšējā diennaktī reģistrētajiem Covid-19 slimniekiem pirmo reizi interaktīvajā kartē parādījās arī Rugāju novada vārds. Cilvēkus šis fakts darīja bažīgus, jo, lai kā arī priecājāmies, ka joprojām esam neskartajā zonā, saslimšana tomēr nonākusi līdz mūspusei.

 

Latgalē saka,- dzīduošona pi krysta

Maijs pašā ziedēšanā, un šajā mēnesī Latgalē, pārmantota no paaudzes paaudzē, ir dzīva tradīcija,- Maija dziedājumi jeb dziesmas un lūgšanas pavasara dienu novakarēs pie ceļmalu krucifiksiem, kas veltītas Dievmātei Marijai. Tradīcija ar dziedāšanu un lūgšanos Jaunavas Marijas godam pie brīvdabas krusta ļaudis Latgalē sauc par “dzīduošonu pi krysta”. Kā ir šogad, kad kopā pulcēšanos ierobežo valstī noteiktā ārkārtas situācija?

Upītē izprot pietiekamības vērtību

16.maijā Valsts prezidents un Lielās talkas patrons Egils Levits piedalījās Lielajā talkā Valkas pusē pie Igaunijas robežas Žuldiņos, kur kopā ar klātesošajiem ieraka ceļa stabiņu. Zīmīgi, ka šādu robežstabu 1836.lv “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju” Lielajā talkā uzstādīja arī Upītes puses ļaudis pie nu jau bijušās pamatskolas ēkas. Ar to aktivitātes Upītē nebeidzās. Vakarpusē interesentiem, sēžot savās automašīnās, bija iespēja noskatīties latviešu piedzīvojumu filmu “Vecā dārza noslēpums”.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?