1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
29-05-2020
Vārdadienas šodien: Maksis, Raivis, Raivo

Tatjana Aņisimova - labākā pasta operatore Latgalē

“Latvijas Pasta” organizētajā konkursā “Mans Pastnieks 2019” katrā Latvijas reģionā noskaidroti uzticamākie, izpalīdzīgākie un atbildīgākie pastnieki un pasta nodaļu operatori. Lepojamies, ka labākā pasta nodaļas operatore, klientu vērtējumā, Latgales reģionā ir Tatjana Aņisimova no Viļakas pasta nodaļas. Labākos Latgales pastniekus un pasta operatorus, tostarp Tatjanu Aņisimovu, apsveiks 23.martā Rēzeknē.

Ieinteresē ar paraugdemonstrējumiem un sarunām

26.februārī Balvu Valsts ģimnāzijas (BVĢ) sporta zālē Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu skolu audzēkņiem un citiem interesentiem bija iespēja tuvāk iepazīt dažādu Latvijas augstskolu un profesionālo skolu studiju programmu piedāvājumu. 26 mācību iestāžu pārstāvji no visas Latvijas stāstīja, rādīja paraugdemonstrējumus un citos veidos mēģināja piesaistīt savus topošos audzēkņus.

Vai bīstamais vīruss jau arī pie mums?

Trešdien, 26.februārī, Gulbenes Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta brigāde ar aizdomām par saslimšanu ar bīstamo koronavīrusu “Covid -19” Latvijas Infektoloģijas centrā nogādāja pacienti no Viļakas novada. Ceturtdienas rītā sievietes ģimenes ārste saņēma priecīgu vēsti – varam uzelpot, testa rezultāti ir negatīvi un saslimšana nav apstiprinājusies.

Vai viss patiešām sen jau sačākstējis?

Tilžā notikušo iedzīvotāju sapulci var uzskatīt par sen nebijušu notikumu. Bija sapulcējies ļoti kupls vietējo iedzīvotāju pulks, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem. Vairumā teiktais bija vērsts pret pagasta pārvaldes vadītājas, iedzīvotājuprāt, neprasmīgu darbu, viņas darba stilu un arī attieksmi saskarsmē ar iedzīvotājiem. Tiesa, daži pateica arī ko labu. Kas tad notiek Tilžā, kas neapmierina vietējos un kādas problēmas cilvēki akcentē,- centās izprast arī laikraksts “Vaduguns”, piedaloties 19.februāra pievakares sapulcē divu stundu garumā.

Kas top bijušajā degvielas uzpildes stacijā?

Laikraksta “Vaduguns” redakcijā griezušies vairāki lasītāji, kuri jautā, kas top bijušajā degvielas uzpildes stacijā (uzreiz izbraucot no Balvu pilsētas, virzienā uz Viļakas pusi, labajā pusē)? Vairāk lasiet 28.februāra laikraksta 13.lpp!

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat deputāta Andra Kazinovska lēmumu izstāties no JKP frakcijas Saeimā?