1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-11-2023
Vārdadienas šodien: Andrejs, Andrievs, Andris

Gaismas stīdziņu nesēja

Nesen Balvu Centrālajā bibliotēkā notika ANITAS BICĀNES dzejas grāmatas “Gaismas stīdziņas” atvēršana, bet pirms tam viņa tikās ar iedzīvotājiem Viļakas pilsētas bibliotēkā. Kas viņa ir? Anita sevi dēvē par Gaismas nesēju, bet gaisma šajā tumšajā laikā – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē – mums ir ļoti vajadzīga.

Mācīties nepieļaut vardarbību

Iepriekšējā “Vaduguns” numurā informējām par to, ka Balvu Valsts ģimnāzija iesaistījusies starptautiskajā programmā “KiVa” jebkura veida vardarbības novēršanai skolas vidē. Turpinot sarunu par šo programmu, “Vaduguns” izjautāja “KiVa” skolas komandas pārstāvi, skolas izglītības metodiķi pamatskolas posmā, skolotāju un klases audzinātāju Guntu Salmani.

Pirmā tēlniecības darbu izstāde Balvos

Balvu Novada muzejā skatāmas vairākas zīmīgas izstādes. Īsi pirms valsts svētkiem atklāja tēlnieka Vitālija Peļņas darbu izstādi “Dzīves ģeometrija”, bet apmeklētāju uzmanībai piedāvā arī mākslinieka Māra Čačkas muzejam dāvātās gleznas.

Vai kauliņi ir mesti?

Pirms valsts svētkiem Balvu novada domes Finanšu komitejas sēdē pirmo reizi publiskoja iespējamās izmaiņas Balvu novada pilsētu un pagastu darba organizācijā. Informatīvajā ziņojumā Balvu novada pašvaldības izpilddirektora vietniece administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne pavēstīja, ka ir iecere pašvaldību sadalīt piecos blokos (skat. attēlu).

Palīdzot Ukrainai,mēs palīdzam sev!

Pirmdien pievakarē Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Ukrainas Republikas Odesas apgabala Baltas pilsētas vadītājs Sergijs Mazurs oficiāli parakstīja pilsētu Sadarbības līgumu.

metrapole
vadi

Veiksmes prognoze


.