1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-08-2022
Vārdadienas šodien: Virma, Zelma, Zemgus

Kaimiņam jāiet pie kaimiņa

Sestdien Egļavas mežniecības muzejā retro tehnikas un kolekcionāru entuziastu saietā neizpalika ikgadējais krāmu tirdziņš, kura organizators Dzintars Dvinskis jokoja, ka kopā sanākuši trakie. Tāpat pirmssvētku gaidās klātesošie zināja teikt, ka papardes zieds eksistē! 

Skolā vairs neskanēs smiekli

Šonedēļ Stacijas pamatskolas Vīksnas filiālē valdīja divējāds noskaņojums. Kā nu ne, ja piecus atraktīvus absolventus sveica 9.klases izlaidumā un vienlaikus skola, kas 2013.gada augustā svinēja simtgadi, beidza pastāvēt. 

“Daudz ir sazombēto, arī pie mums...”

Šonedēļ visā Latvijā, tostarp mūspusē, pieminēja komunistiskā genocīda upurus. Šogad aprit 81 gads kopš pirmajām masu deportācijām, kad 1941.gadā izsūtīja vairāk nekā piecpadsmit tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

Aizstāv diplomdarbus, gatavojas izlaidumam

Balvu Kultūras un atpūtas centrā līdz 18.jūlijam skatāma Balvu Mākslas skolas 24 absolventu diplomdarbu izstāde. Darbu aizstāvēšanā bez skolotājiem, kuri vērtēja septiņos mācību gados iegūtās zināšanas un noslēguma darbus, klāt bija arī vecāki, draugi, lai atbalstītu un iedrošinātu skolu beidzējus. Šodien viņiem ir izlaidums.

Šovasar skolēniem darbavietu vasaras brīvdienās pietiek

Ar 1.jūniju sākās nodarbinātības pasākumu īstenošana vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, NVA Balvu filiālē jeb darba vasara Balvu novada skolēniem, kas ilgs līdz 31.augustam.

vadi

Veiksmes prognoze


.