1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-08-2022
Vārdadienas šodien: Virma, Zelma, Zemgus

Glezno ar spalvu, kaltu un otām

Balvu Novada muzejā skatāma Zinta Purena gleznu izstāde “Krāsainās emocijas”. 17.jūnijā, atklājot izstādi, muzeja direktore Iveta Supe pastāstīja, ka daži apmeklētāji izstādi paskatījušies jau pirms atklāšanas un bijuši sajūsmā par mākslinieka darbiem. Balvu pilsētas pārvaldniece Maruta Castrova, kura darbojas gleznošanas studijā “Olīves”, sveicot mākslinieku, atzina, ka viņa darbos ir jaušams vieglums un tīrība. “Lai sirdī vienmēr ir radošums, prieks, dāsnums un mīlestība,” vēlēja M.Castrova.

 

Uzņēmums "BalviFlora" apbalvots ar "Zaļās izcilības" balvu

Jau septīto reizi Valsts vides dienests par izciliem sasniegumiem vides aizsardzībā ar “Zaļās izcilības balvu” apbalvoja deviņus laureātus, tostarp arī uzņēmumu SIA “BalviFlora”, kuri izcēlušies ar spēju visaugstākajā līmenī ievērot vides prasības un pēc savas iniciatīvas izlēmīgi rīkojušies, lai samazinātu savas darbības ietekmi uz vidi. Par vides aizsardzības jautājumiem un darbu uzņēmumā “Vaduguns” jautāja valdes loceklim IVARAM ZAHARĀNAM.

Gaidāms demogrāfiskais sprādziens

Līgo vakarā balvenieši, jautāti, kāds ir noskaņojums, jokoja, ka novadā gaidāms demogrāfiskais sprādziens. Kā nu ne, ja pilsētas estrādē virmoja draiskulīgi vieglprātīga “Īsas pamācības mīlēšanā” noskaņa.

Noticēja savai idejai un realizēja to

“Uzņēmējdarbības vidē svarīgākā ir spēja uzdrošināties runāt par savām idejām pat tad, kad sākotnēji vienīgais, kas tai tic, esi tu pats! Ir jāuzdrošinās, ir jānotic saviem spēkiem, un tu tiksi sadzirdēts!” teic bijusī rugājiete Līga Zoža, uzņēmuma “LZ LATVIA”, zīmola “OuwaCare” dibinātāja un jauna, unikāla produkta radītāja. Ar Līgas gādību un milzīgu ieguldīto darbu jau pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs Latvijā ražots dārzeņu un augļu mazgāšanas līdzeklis.

Tas būs sāpīgi skaists rožu stāsts…

Ar ļoti emocionālu stāstu, kas patiesi aizkustināja daudzu jo daudzu cilvēku sirdis un kādam lika arī notraust acīs sariesušās asaras, portālā “Facebook” padalījies balvenietis Harijs Brokāns. Tas ir stāsts par trīs rožu stādiem, kas mērojuši garu un tālu ceļu no Ukrainas – kara teju vai pilnībā nopostītās Severodoneckas pilsētas. Stāsts, kas liek sirdīm asiņot…

vadi

Veiksmes prognoze


.