1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-11-2023
Vārdadienas šodien: Andrejs, Andrievs, Andris

Slēgs Vientuļu robežkontroles punktu

Reaģējot uz Krievijas lēmumu būtiski ierobežot Ukrainas pilsoņu ieceļošanas iespējas no Eiropas Savienības valstīm, pa sauszemi atļaujot ieceļot tikai caur vienu robežpunktu Latvijā – Vientuļiem, Latvijas valdība lēmusi no 16.oktobra slēgt Pededzes un Vientuļu robežšķērsošanas punktus.

 

“Balvu Roņi” atklāj sezonu un gaida ziemu

1.oktobrī tradicionāli sezonu atklāja ziemas peldētāji, tautā saukti par roņiem. Tagad viņi ik svētdienas rītu desmitos, neskatoties uz vēju, lietu vai sniegu, satiekas Balvu ezera pludmalē.

Iepazīstina ar grāmatām, kaķiem un putniem

4.oktobrī Balvu Centrālajā bibliotēkā notika tikšanās ar dzejnieci, publicisti un redaktori, bērnu grāmatu autori un izdevēju INESI ZANDERI.

Balvi – Balta

28.septembrī Balvu novada domes sēdē deputāti atbalstīja ieceri noslēgt Sadarbības līgumu ar Ukrainas Republikas Odesas apgabala Baltas pilsētas pašvaldību. 6.oktobrī ZOOM platformā līgumu oficiāli parakstīja Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Baltas pilsētas vadītājs Sergijs Mazurs.

Mudina nevilkt kaķi aiz astes

 

Pāris dienas pirms jaunā mācību gada uzsākšanās Balvu novada ārkārtas domes sēdē neakceptēja lēmumprojektu par Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāles slēgšanu. Šonedēļ pašvaldības vadība un speciālisti, tiekoties ar pagasta ļaudīm, sprieda, kāds ir iespējamais skolas telpu liktenis, kur pašlaik atrodas bērnudārzs. Ernesta vecāki Santa un Andis Kaši uzskata, ka bērnudārzs Krišjāņos noteikti ir jāsaglabā. “Domāju, tas ir pašvaldības iespēju robežās. Ja ‘nē’, tad izdarīsim secinājumus,” piebilda Andis.

 

metrapole
vadi

Veiksmes prognoze


.