1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
05-03-2021
Vārdadienas šodien: Aurora, Austra

Pulksteņa rādītāji jāpagriež stundu atpakaļ

Svētdien, 27.oktobrī plkst. 04.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) Latvijā notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ.

 

Palīdzēsim Ditai atsākt staigāt un sportot

“Lūgt palīdzību citam nav tik vienkārši. Tas nav tas pats, kas aiziet pie kaimiņa pēc šķipsniņas sāls. Taču saprotu, ka šobrīd citas izejas nav – man jāizkāpj no savas komforta zonas un tas jādara, jo veselība svarīgāka par visu,” teic 22 gadus vecā balveniete Dita Kaša, kuru daudzi pazīst kā labsirdīgu, izpalīdzīgu cilvēku un labu sportisti. Treniņa laikā gūtās smagās traumas dēļ jauniete pašlaik spiesta pārvietoties uz kruķiem – viņai steidzami vajadzīga operācija un pēc tam arī rehabilitācija, lai atkal varētu atsākt mācīties staigāt.

 

Katrs saziedotais eiro šobrīd Ditai ir svarīgs, jo operācijai jānotiek pēc iespējas drīzāk. Tādēļ nepaliksim vienaldzīgi, atbalstīsim viņu, cik spēsim. Kopā mēs to varam!

Ziedojumu konts: LV47HABA0551042259258,
Ditai Kašai.

 

 

Saimniekšova Egils jau precēta vīra statusā

Rit latviešu tautā tik ļoti iemīļotā TV šova “Saimnieks meklē sievu” piektā sezona, kurai īpaši seko līdzi Balvu puses cilvēki. Viņi ar interesi vēro bērzkalnieša Gunāra gaitas, kurš jau kopš pirmās pārraides spējis iemantot noturīgu skatītāju uzmanību. Taču pirms diviem gadiem šovā piedalījās un līgaviņu lūkot mēģināja vēl kāds mūspuses puisis - briežciemietis Egils Langovskis. “Saimnieks meklē sievu” filmēšanas laikā viņš gan sievu neatrada, toties, pateicoties šim piedzīvojumam, Egils tomēr sastapa otro pusīti. Pirms diviem mēnešiem - 23.augustā - viņi viens otram teica ‘jā’ vārdu un kļuva par precētu pāri.

Svētki grāmatām

18.oktobrī Balvu Centrālā bibliotēka sadarbībā ar “Zvaigzni ABC” rīkoja jau devītos Grāmatu svētkus. Atklājot svēkus grāmatai, bibliotēkas metodiskās un komplektēšanas nodaļas vadītāja Vita Romanovska ar lepnumu ciemiņus iepazīstināja ar dzejnieka, rakstnieka, latgaliešu valodas druvas kopēja Antona Slišāna atstāto bagāto mantojumu un tā turpinātājiem - dēlu Andri Slišānu un Upītes folkloras kopu, caur kuru dziesmām un dejām turpinās tradīciju pārmantošana un saglabāšana.

 

Atstāj kaķi likteņa varā

13.oktobrī kāda balveniete Sitas meža masīvā, aptuveni 10 kilometrus no Balvu pilsētas, atrada, visticamāk, cilvēku pamestu kaķi. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai atbalstāt eitanāzijas legalizāciju Latvijā?