1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-08-2019
Vārdadienas šodien: Bernhards, Boriss

Četrpadsmitais mazuļu salidojums

59 jaunie Balvu novada iedzīvotāji - tieši tik daudz pērn dzimušo mazuļu ar saviem vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem un radiem ieradās uz Balto zeķīšu svētkiem, lai saņemtu novada pašvaldības sarūpētās piemiņas balvas. Neiztrūkstoša pasākuma sastāvdaļa, protams, bija arī kopbilde, kas paliks kā vēsturiska liecība Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļas arhīvā.

Pa lāča pēdām

Šonedēļ redakcijā pienāca ziņa, ka Medņevas pagastā manīts lācis. Vēl pirms pāris nedēļām par Rugāju novada Rugāju pagastā manītām lāča pēdām un ķepaiņa sabojātu bišu stropu redakciju informēja kāda sieviete. Kas piespiedis lāčus pamest migas un doties uz apdzīvotām vietām?

Vai esam gatavi ballēties?

Šonedēļ SIA “BTRS” pabeidza Balvu pilsētas brīvdabas estrādes skatuves grīdas nomaiņas un estrādes sienu atjaunošanas darbus. Būvfirmas vadītājs Raimonds Trubņiks ir pārliecināts, ka māksliniekiem, kā arī vasaras pasākumu apmeklētājiem garantēta drošība, gan griežot valsi, gan lecot polku.

Balvu ugunsdzēsējiem jaunas autokāpnes

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve SANDRA VĒJIŅA informē, ka, turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, šonedēļ VUGD Latgales reģiona brigādes Balvu daļa saņēma jaunas ugunsdzēsības autokāpnes “IVECO Magirus” (attēlā). Ugunsdzēsēji glābēji ar tām dosies uz izsaukumiem Balvos un pilsētas apkārtnē jau tuvākajā laikā.

Velobraucēji izbauda dabu

Sestdien pie Balvu novada tūrisma informācijas centra/Balvu Novada muzeja pulcējās 40 interesenti, lai dotos pirmajā šīs vasaras velobraucienā mūspusē. Pasākuma gide Santa Paegle no Valmieras neslēpa, ka ir patīkami pārsteigta par lielo atsaucību.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Neitrāla otrdiena neitrālām nodarbēm, kad saudzējam gan nervu sistēmu, gan galvu. Īpašu uzmanību pievēršot acīm, turklāt īpaši, ja darbojaties pie datora. Vairākas reizes dienā ieteicams šāds vingrinājums: ar plaukstām aizveram acis, atbrīvojam ķermeni un 10-20 sekundes pasēžam ar aizvērtām acīm. Ja sāk sāpēt galva, uzreiz neķerieties pie spēcīgām pretsāpju zālēm. Ja pie rokas ir citrons, tad izdzeriet citronūdeni un ar tā miziņu parīvējiet deniņus. Saka, ka palīdzot. Varbūt ir vērts pamēģināt?