1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-08-2022
Vārdadienas šodien: Elvīra, Rēzija, Velga

"Amatniekiem" un "Riekstiņiem" - trīs gadu desmiti

1.jūlijā Baltinavas pagasta zemnieku saimniecības “Amatnieki” un “Riekstiņi”  sapostā atpūtas vietā pie Puncuļovas ezeriņa svinēja 30 gadu jubileju. Saimniecības vadītāji Guntars Bartkevičs, Juris Kašs un Elvis Bartkevičs ar kolektīvu bija parūpējušies, lai  ikviens šajā vakarā justos īpašs un gaidīts. Jauku svētku noskaņu radīja mūziķi Arnis Graps, “Baltie lāči” un “Ginc & Es”.

Labākā no labākajām

Ierasts, ka, atklājot koncertus, viesmākslinieki pavēsta, ka ieradušies Latvijas skaistākajā un labākajā pilsētā, turklāt neizpalikuši kuriozi, kad Balvus nodēvē, piemēram, par Bausku. Jāsecina, ka vasaras šlāgerfestivālu ““Apvedceļš” svin Balvos” pilsētas estrādē aktieris Jānis Kirmuška pieteica godam: “Tika nolemts, ka uz Balviem jābrauc vislabākajam, vistalantīgākajam, visskaistākajam un visslaidākajam aktierim. Kāpēc smejaties? Jūs neesat redzējuši tos pārējos.”

Kļūst par Baltijas čempionu

Dobelē aizvadītas Baltijas kausa izcīņas sacensības ložu šaušanā, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

"Razdoļje" sarīko svētkus balveniešiem un ciemiņiem

26. jūnijā Balvu Kultūras un atpūtas centrā  aizvadīts  koncerts “Vasariņas vidiņā”, kurā piedalījās vokālais ansamblis “Razdoļje” un viesu kolektīvi.

Atklāj svētbildi

Pirmdien Augustovas Svētās Elizabetes Romas katoļu baznīcā valdīja īpaši svinīga noskaņa. Par to liecināja sapostie bērni, draudzes, ciemiņu, kā arī vairāku priesteru lepnums par altārī restaurētās svētgleznas atvēršanu un iesvētīšanu. Nemitīgās Palīdzības Dievmātes godināšanas diena, kā atzina klātesošie, neskatoties uz svelmīgo laiku, ilgi paliks atmiņās kā īpaši svētki. 

vadi

Veiksmes prognoze


.