1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-08-2022
Vārdadienas šodien: Virma, Zelma, Zemgus

Trešajai Latgales brigādei - 30

Šo trešdien Rēzeknē ar svinīgiem pasākumiem notika Zemessardzes 3.Latgales brigādes 30.gadadienas svinības, kurā dienesta pienākumus pilda arī zemessargi un profesionālā dienesta karavīri no Balvu novada.

Mācās augt par labiem cilvēkiem

Pateicoties Lūgšanu brokastīs savāktajiem ziedojumiem un novada pašvaldības finansiālam atbalstam, kā arī skolotāju un jauniešu brīvprātīgajam darbam, no 28.jūnija līdz 2.jūlijam Viļakā norisinājās dienas vasaras nometne 30 Balvu novada bērniem, kurā viņi izzināja dažādas dzīves vērtības.

Vai brauksim baltās mašīnās?

Jūlija sākumā Balvu novada domes vadība un Balvu pilsētas pārvaldes vadītāja Maruta Castrova tikās ar valsts iestāžu pārstāvjiem , lai pārrunātu aktualitātes, kā arī lai klātesošos iepazīstinātu par Balvos notiekošajām aktivitātēm.

Dvēseli atklāj grāmatā "Zvaigznes diena"

Ārsta Andra Tjunīša jaunā grāmata “Zvaigznes diena” iznākusi  jau 2020.gadā, bet tikai šogad pirms Saulgriežiem Balvu Sakrālās kultūras centrā pulcējās radi, draugi un citi interesenti, lai kopā pārlapotu grāmatas lappuses un ielūkotos autora dzīves mirkļu mozaīkā.

Viena saulaina diena Krišjāņos

Vasara, šķiet, tikko sākusies, jo siltumu un saulainu laiku gaidījām teju līdz Jāņiem. Taču pēc Jāņiem vasara apmetas uz otriem sāniem un laiks nosveras uz rudens pusi, lai gan daudziem tikai tagad sākas brīvdienas un atvaļinājumi. Par to, kas šajā laikā notiek attālākajā Balvu novada pagastā Krišjāņos, “Vaduguns” devās aprunāties ar pagasta pārvaldes vadītāju IVETU SOCKU-PUISĀNI un pagasta iedzīvotājiem.

vadi

Veiksmes prognoze


.