1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
26-02-2021
Vārdadienas šodien: Justs, Skaidra, Skaidrīte

Mainās sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs

1.februārī maršrutu tīkla daļā mūspusē “Gulbene, Alūksne, Balvi” mainīsies pārvadātājs, kas nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus. Autotransporta direkcijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere informē, ka, mainoties pārvadātājam, kustības sarakstā izmaiņu nebūs - autobusi kursēs tāpat kā līdz šim. Jaunais pārvadātājs pakalpojumus nodrošinās līdz gada beigām.

Uzmanību, vilki!

Nomedījot atļauto vilku skaitu - 280, janvāra otrajā pusē Latvijā noslēdzās plēsēju medību sezona. Taču Latgalē, pierobežā, vilki turpina sirot. Pierobežas ciemos aiznesti un saplosīti vairāki suņi. Mednieki uzskata,- ja vilkiem pietrūks barības, pelēči var uzbrukt arī nobarojamiem liellopiem, ja tie uzturas laukā.

Balvos slēgts bērnudārzs

Vakar Balvu novada domes sēdē apstiprināja lēmumprojektu par Balvu novada pašvaldības iestāžu vadītāju pienākumu pildīšanu to prombūtnes laikā, kas paredz, ka Balvu pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” vadītāja vietnieku izglītības jomā Inu Aizupi un skolotāju logopēdi Ingu Mičuli aizstāj saimniecības daļas vadītāja Ineta Leišavniece. Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inta Kaļva deputātiem paskaidroja, ka šis lēmums nepieciešams, jo trīs cilvēku vadībai ir konstatēta saslimšana ar Covid-19, turklāt bērnudārzs no pirmdienas ir slēgts. 

Sociālie pakalpojumi ar relaksācijas odziņu

Īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu par deinstitucionalizācijas pasākumiem, Balvu novada pašvaldība sakārtojusi telpas divās ēkās Balvos. Šobrīd notiek iekštelpu aprīkošana un nepieciešamo iekārtu uzstādīšana. Ir cerība, ka ar martu varētu svinīgi vērt durvis Vidzemes un Liepu ielas mājās, aicinot nākt atbilstošās mērķgrupas klientus saņemt viņiem paredzētos sociālos pakalpojumus.

“Esam pārliecināti, ka savu panāksim!”

Pērn gada nogalē Baltinavas novada iedzīvotājs Aigars Bukšs apmeklēja satiksmes ministru Tāli Linkaiti, lai iesniegtu viņam iedzīvotāju parakstītu vēstuli par nepieciešamību turpināt Tilžas – Baltinavas ceļa sakārtošanu, uzklājot ceļam asfalta segumu. Aigars tic, ka viņa iniciatīvu atbalstīs. Dzīve taču virzās uz priekšu! Katrs jauns gads sākas ar jaunām iecerēm, arī darbiem. Arī šis jaunais gads sācies ne vien ar jauniem sapņiem, bet arī jaunu attīstības programmu izstrādi, jaunu plānošanas periodu Eiropas Savienības struktūrfondu sadalē, kas kaut kādā veidā tomēr dzīvi virza uz priekšu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai jāmaina sodu sistēma nepilngadīgajiem pārkāpējiem?