1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
02-04-2020
Vārdadienas šodien: Imgarde, Irmgarde

Robežsargi izvērtē pagājušā gada rezultātus

Šo otrdien Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldē notika svinīga sanāksme. Tajā izvērtēja Viļakas pārvaldes pagājušā gada darbības rezultātus, noteica prioritātes šim gadam, kā arī pasniedza apbalvojumus.

Izbraukā citam piederošu īpašumu

Kāds Balvu pilsētas iedzīvotājs regulāri saskaras ar nelūgtiem viesiem, kuri ar džipiem izbraukā viņam piederošo īpašumu Rugāju novadā. Pēdējā šāda cilvēku patvaļa notika pašā mēneša sākumā – 1.martā.

Velc, pelīte, saldu miegu

Mazāki un lielāki, sarkani, zili, rozā un dzelteni, ar austiņām un actiņām, dažādu dzīvnieku formās – tādus bērnu spilventiņus, dekoratīvās sedziņas un attīstošās rotaļlietas, kā arī bērnu gultiņu dekorus no plīša darina jaunā māmiņa Antra Brokāne, kuras vaļasprieks pamazām pārvērties naudas pelnīšanas veidā.

Protesta akcijā - arī baltinavieši

5.martā visā Latvijā notika kārtējā iedzīvotāju protesta akcija pret Administratīvi teritoriālo reformu, tostarp arī Baltinavas novadā. Šoreiz akcents bija likts uz smagās tehnikas vienību pārvietošanos pa valsts nozīmes ceļiem.

Mēs ejam tālāk!

Šodien lasītāju rokās nonāk 9201. “Vaduguns” numurs. Laikraksts iznāk kopš 1950.gada 5.marta, un tolaik tas saucās “Balvu Taisnība”. “Avīzei pieskārušies lasītāji jau vairākās paaudzēs, turklāt par neiespējamo misiju var nosaukt vēlmi saskaitīt to cilvēku vārdus, kuri bijuši laikraksta varoņi, palīdzējuši tā tapšanā septiņdesmit gadu garumā. Ar jums, lasītāji, mēs lepojamies - PALDIES, kas esat!” sakām mēs, vadugunieši (no kreisās) Gvido Lielmanis, Maruta Sprudzāne, Artūrs Ločmelis, Zinaida Logina, Aigars Kirsanovs, Irēna Tušinska, Daina Dimitrijeva, Sanita Karavoičika, Skaidrīte Bērziņa, Skaidrīte Gugāne, Edgars Gabranovs un Ingrīda Zinkovska.
21.gadsimts, mūsuprāt, ir izaicinājumu laiks, kas norit nemitīgā skrējienā, turklāt vājos tas nesaudzē. Arī reģionālo laikrakstu redakciju kolektīvi mērķtiecīgi, nereti arī izmisīgi cīnās par savu pastāvēšanu uzskatot, ka vietējās avīzes mērķis un pamatuzdevums ir informēt sabiedrību par vietējo cilvēku likstām un priekiem, vēlmēm un iespējām, par ko citviet pasaulē neviens neuzrakstīs. Katra vieta ir unikāla, katra vieta ir specifiska...
Lasot “Vadugunij – 70” lasītāju aptaujas anketas, priecājāmies par jūsu vēlējumiem laikraksta kolektīvam būt tikpat radošam arī turpmāk. Acīmredzot ir jābūt tumsai, lai saredzētu zvaigznes. Tāpat ir jābūt gaismai, lai saredzētu ceļu, kurp tālāk iet. Pirms desmit gadiem, “Vaduguns” 60 gadu jubilejas svētku numurā, pirmajā lappusē vēstījām: “Mēs ejam tālāk!” Ko vēl piebilst? Ejam tālāk arī laikā, kad ir arvien vairāk izaicinājumu... Ejam tālāk kopā ar jums!

 

vadi

Veiksmes prognoze


.