1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-08-2022
Vārdadienas šodien: Virma, Zelma, Zemgus

Made in Latvia Ņujorkā

Balvu novada svētku dienās ikvienam interesentam bija iespēja kļūt par dažādu pasākumu aculiecinieku, tostarp izmantot unikālu iespēju, piedaloties Atvērto durvju dienā SIA “Balvi Wood”, kas ražo kamīnmalku bijušajā gaļas kombināta teritorijā. Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra vadītāja Mārīte Orniņa klātesošajiem ieskicēja faktus par industriālās teritorijas attīstību. “Balvos nereti populāri teikt -  bijušais tas, bijušais vēl kaut kas, tāpēc visiem kopā vajadzētu izdomāt jauno nosaukumu, kas veicinātu šīs teritorijas vēl lielāku un labāku attīstību,” sprieda viņa.

Meklē iespējas jaunas tehnikas iegādei Balvu pilsētai

4. jūlijā Viļānos notika ikgadējā Lauku diena,  kuru apmeklēja arī Balvu pilsētas pārvaldniece Maruta Castrova un pašvaldības aģentūras “San-Tex” darbinieki. Mērķis - jaunas tehnikas iegāde Balvu pilsētai.

Gatavojas draudzes svētkiem

Vasaras viducis, kā ierasts, ir svētkiem un pasākumiem bagāts laiks. Par kultūras aktivitātēm, kas notiek un ir gaidāmas Bērzpils pagastā, sarunā atklāj Saieta nama vadītājas pienākumu izpildītāja ILGA LAZDIŅA.

Atkal esam kopā!

Ar Atzinības rakstu pasniegšanas ceremoniju pūtēju orķestra “Balvi” pavadībā, koncertu un balli noslēdzās Balvu novada svētki, kas ilga četras dienas. Lepojamies, ka programma bija daudzveidīga, tostarp īpašus aplausus izpelnījās koncertuzvedums “Ričijs Rū rīko koncertu” visai ģimenei, kurā uzstājās populārais dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks.

Ir labi zināt - nākamgad satiksies atkal

9.jūlijā Ludonkā pie Jura Circeņa ciemos atbrauca radi, lai atkal pabūtu kopā dzimtas salidojumā.

vadi

Veiksmes prognoze


.