1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
13-11-2018
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Baltinavā atklāj velomaršrutu

26.maija rītā Baltinavas tirgus laukumā valdīja neierasts skats. Tirgus sievu vietā te pulcējās riteņbraucēji. Siltais un saulainais sestdienas rīts bija ideāls, lai atklātu Baltinavas novada marķēto velomaršrutu “Vēstures atskaņas Grīvas mežos”.

Naudaskalna purvā darbs rit pilnā sparā

Pieturoties siltam un saulainam laikam, kūdras purvos sākusies melnā zelta ieguves sezona. Pilnā sparā darbs rit arī Naudaskalna purvā Balvu pagastā, ko izstrādā uzņēmums SIA “BalviFlora”. “Strādājam kopš aprīļa beigām. Šogad sezona sākusies veiksmīgi,” saka SIA “BalviFlora” valdes loceklis IVARS ZAHARĀNS.

Paliek “Mežābeles” un milzīgs darbu plāns

Viļakas novada pašvaldība izsludinājusi vakanci – aicina pieteikties Susāju pagasta kultūrvēsturiskās lauku sētas vadītāja amatam. Tas nozīmē, ka līdzšinējais ilggadējais vadītājs šo darbu nolēmis atstāt. Līdz šim Vēršukalnā notika aktīva sabiedriskā dzīve, un arī tagad maija nogalē te brauc ciemiņu grupas, kuras ar stāstījumu un lauku gardumiem turpina iepriecināt Aldis Pušpurs. Ko viņš nolēmis mainīt savā dzīvē un kāpēc,- saruna ar Aldi pašu.

28.maijā iedarbinās trauksmes sirēnas

28.maijā no pulksten 9.30 līdz 9.45 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trīs minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā. Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama, jo tā ir tikai kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude. Savukārt, ja iedzīvotāji iepriekš nav brīdināti par sirēnu pārbaudi, tās izdzirdot, jāieslēdz radio vai televizors, kur tiks pārraidīta informācija par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par aizsardzības pasākumiem un turpmāko rīcību.

Uz darbu ar jaunu sparu un enerģiju

“Esmu īstena savas vietas un sava pagasta patriote. Daru darbu, kas man patīk, un esmu bezgala priecīga par to, ka pazīstu sejā visus pagasta iedzīvotājus, no paša mazākā līdz vecākajam. Tieši viņi ir mūsu vislielākā bagātība,” teic jaunā Vīksnas pagasta pārvaldes vadītāja Dzintra Pipcāne, kura savus darba pienākumus sāka pildīt 20.aprīlī. Kā jaunajai priekšniecei sokas jaunajā amatā,- saruna ar viņu pašu.

Laika prognoze

3.3°C

Balvi

Lietus
Humidity: 99%
Wind: DR at 0 kmh
Ceturtdiena0°C/4°C
Piektdiena1°C/3°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena-2°C/4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Astrologi apgalvo, ka šī būšot novembra visveiksmīgākā diena. Viņi sola gan veiksmi, gan panākumus, gan karjeras izaugsmi un pat slavas dziesmas gan tev, gan man. Cerēsim, ka tā arī notiks. Lai nesabojātu šo skaisto prognozi, es tomēr jums atgādināšu par tām problēmzonām, kuras šodien jāsaudzē, lai nenokļūtu slimnīcā. Tātad sargājami apakšstilbi, liela kauli, kāju ikri, aklā zarna, galvas smadzenes, nervu sistēma un orgāni, kas saistīti ar asinsspiedienu. Vai skaidrs?