1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Aleksejs, Aleksis

Visiem priecīgus VALSTS SVĒTKUS!

Balvu pašvaldības budžetā 2020.gadam Neatkarības atjaunošanas gadadienas svinībām bija atvēlēti EUR 2 850, kā arī vēl EUR 1 600 brokastīm ar Rītiņa šovu. Jautājums, kur novirzīs ietaupīto finansējumu šiem, kā arī citiem nenotikušajiem plānotajiem pasākumiem, izskanēja 23.aprīļa Balvu novada domes sēdē. Novada vadītājs Aigars Pušpurs informēja, ka par budžeta plāniem un iecerēm deputātus iepazīstinās maija sēdē. “Viss atkarīgs no situācijas valstī,” viņš paskaidroja.

No lielā krusta pazudusi Jēzus Kristus figūra

Aizvadītajā svētdienā, esot Balvu-Rozu kapos, Balvu katoļu draudzes prāvests Mārtiņš Klušs pamanīja, ka no lielā, baltā krusta pazudusi Jēzus Kristus figūra (attēlā).

Kādu atbalstu būtu pelnījuši dravu saimnieki

Biškopības biedrības vadītājs Jānis Kuprišs Balvos saka, ka strīdēties ar mammu Dabu nav iespējams. Tik un tā izdarīs pa savam, vēlamies to vai nē. Taču bitenieki ir stipri noraizējušies. Dabā notiek procesi, kas liek rēķināties ar ievērojamu bišu saimju zudumu, un tur vaino lāčus. Aprīļa nogalē bišu dravas vairākos mūspuses novados izstaigāja speciālisti, pētīja, skatīja un sastādīja atbilstošu dokumentāciju, ko iesniegt, lai dravu saimnieki  pēc tam varētu saņemt kompensāciju. Jautājums tikai,- kad un vai vispār viņi ko saņems?

Solo un duo katru dienu

Lai arī Lielā talka šogad pārcelta uz 16.maiju, Tilžā jau vairāk nekā divas nedēļas talko solo (vienatnē) un duo (divatā) formātā. Vakar divi pagasta darbinieki bija sastopami pie tautā sauktā Akuču purva Baltā krusta. Talciniece Dzidra Dulmane zināja stāstīt, ka norit Tilžas pagasta čekistu nošauto partizānu un viņu atbalstītāju masu kapu vietas sakopšanas darbi.

Nepacietīgi gaida darba atsākšanu

Tāpat kā daudzās dzīves sfērās, zināma neziņa valda arī dažādu jauniešu projektu realizācijas jomā. Neraugoties uz to, mūspuses novadu jaunatnes politikas veidotāji turpina darbus pie iesāktajiem, kā arī sagatavo jaunus starptautiskus un vietējas nozīmes projektus, ko tuvākajā laikā iesniegs izvērtēšanai.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.