1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Aleksejs, Aleksis

Upītē izprot pietiekamības vērtību

16.maijā Valsts prezidents un Lielās talkas patrons Egils Levits piedalījās Lielajā talkā Valkas pusē pie Igaunijas robežas Žuldiņos, kur kopā ar klātesošajiem ieraka ceļa stabiņu. Zīmīgi, ka šādu robežstabu 1836.lv “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju” Lielajā talkā uzstādīja arī Upītes puses ļaudis pie nu jau bijušās pamatskolas ēkas. Ar to aktivitātes Upītē nebeidzās. Vakarpusē interesentiem, sēžot savās automašīnās, bija iespēja noskatīties latviešu piedzīvojumu filmu “Vecā dārza noslēpums”.

Ar sniega moci maijā meklē Sniegbaltīti

“Maija vidū tā kā prieks, pēkšņi uzsnidzis ir sniegs. Es ar sniega moci glīti braukšu meklēt Sniegbaltīti!” šādu videosveicienu 12.maija rītā, kad mūspusē zemi sedza teju 10 cm bieza sniega kārta, visiem Latvijas iedzīvotājiem nosūtīja tilžēnietis, muzikants Zintis Krakops. Dažu stundu laikā tas kļuva par interneta hītu, bet vakarā šo video demonstrēja teju visos Latvijas TV kanālos.

Amatam piekrita, kolektīva mudināts

Pagājušā gada 9.augustā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka amatā stājās policists ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi Agris Boldāns. Lai gan šī nav viņa pirmā reize vadošā amatā, jo darījis to, aizstājot iepriekšējo vadītāju atvaļinājuma laikā, kā arī veicot amata pienākumu izpildītāja funkcijas, Agris apgalvo, ka labāk jūtas padotā statusā. Ieņemt priekšnieka krēslu pastāvīgi pieredzējušais policists piekritis, kolektīva mudināts.

 

Katram savs darbu grafiks

Pavasaris iet savu gaitu, un cilvēkiem jāturas tam līdzi. Vasarāju sēja tikpat kā pabeigta, pretī saulei stiepjas ziemāji. Vai zemnieki laukos atvelk elpu? Dārzu un lauku kopējiem darāmā aizvien pietiek. Kāds noskaņojums valda, ko ļaudis dara, “Vaduguns” brauca lūkot Viļakas novada pusē. Par to vairāk jaunākajā laikraksta numurā.

Māmiņām uzdāvina koncertu

Sestdien mūziķe Sintija Velme no Krišjāņu pagasta sociālo tīklu lietotājus pārsteidza ar trīs stundu ilgu Māmiņu dienai veltītu koncertu. Taujāta, kāpēc šāda izvēle, Sintija atzina, ka diemžēl Mātes dienā plānotie publiskie pasākumi visā valstī tika atcelti: “Bija jāizdomā jauna forma, kā sumināt mūsu māmiņas. Sākotnēji manī valdīja uztraukumus, kā un vai sanāks. Manuprāt, izdevās!”

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.