1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-05-2024
Vārdadienas šodien: Salvis, Selva, Venta

Solo un duo katru dienu

Lai arī Lielā talka šogad pārcelta uz 16.maiju, Tilžā jau vairāk nekā divas nedēļas talko solo (vienatnē) un duo (divatā) formātā. Vakar divi pagasta darbinieki bija sastopami pie tautā sauktā Akuču purva Baltā krusta. Talciniece Dzidra Dulmane zināja stāstīt, ka norit Tilžas pagasta čekistu nošauto partizānu un viņu atbalstītāju masu kapu vietas sakopšanas darbi.

Nepacietīgi gaida darba atsākšanu

Tāpat kā daudzās dzīves sfērās, zināma neziņa valda arī dažādu jauniešu projektu realizācijas jomā. Neraugoties uz to, mūspuses novadu jaunatnes politikas veidotāji turpina darbus pie iesāktajiem, kā arī sagatavo jaunus starptautiskus un vietējas nozīmes projektus, ko tuvākajā laikā iesniegs izvērtēšanai.

Kad aizveras cietuma vārti…

 

Saņēmis no cietuma administrācijas brīvai dzīvei nepieciešamos dokumentus, viļacēnietis Vladimirs šogad februārī beidzot nonāca ārpus dzeloņdrāšu līnijai. Vispirms viņš iegāja netālajā veikalā un nopirka sev jaunu apģērbu. Beidzot brīvība! Tik dīvainas un neierastas sajūtas, kad aiz tevis aizveras smagie dzelzs vārti. Taču, neskatoties uz to, Vladimirs atzīst, ka dzīvē apguvis labu mācību – nekad nedrīkst teikt ‘nekad’: “Arī šobrīd nevaru apgalvot, ka nekad vairs nenonākšu ieslodzījuma vietā, kaut gan atpakaļ uz turieni nudien neraujos.”

Vanagi joprojām lido augstu

Pirms diviem gadiem laikraksts “Vaduguns” lasītājus iepriecināja ar Ziemeļlatgales dzimtu spēku stāstiem, tostarp Vanagu ģimeni, uzdodot jautājumu,- vai Vanagi lido augstu? Lido! To apliecina piektās paaudzes pēctecis Kristaps Vanags, kurš iecerējis Vīksnas ciema centrā izveidot parku.

Paldies tiem, kas strādā ārkārtas apstākļos (21.04.2020.)

 

Daudziem tagad vīrusa Covid-19 laikā ir gluži citāds ikdienas darba un dzīves ritms. Cilvēki dzīvo mājās, vieni strādā, citi mācās attālināti, ar draugiem nesatiekas, sabiedrībā iziet pa retam. Vai vērts apmeklēt skaistumkopšanas iestādes, ja var iztikt tāpat? “Vaduguns” centās uzzināt, kā šādu pakalpojumu meistares organizē savu darbu un kā vispār šobrīd klājas skaistumkopšanas salonu saimniekiem?
Balvos ir vismaz 13 frizētavas, un to durvis nebūt nav aizvērtas. Taču vīrusa ēna jūtami ietekmējusi arī šo uzņēmēju darbu, jo klientu skaits sarucis uz pusi un pat vēl vairāk. Lai arī daudzām tas ir vienīgais iztikas avots, skaistumkopšanas speciālistes tomēr iesaka nopietni izvērtēt, vai cilvēks tiešām jūtas vesels un vai ar frizētavas apmeklējumu nevar pagaidīt. Kad atnāk apmeklētājs, jāparaksta apliecinājums, ka cilvēks nav bijis ārzemēs, ka nav bijis saistīts ar Covid-19 slimnieku. Frizētavās starp darbavietām ir distance. Tagad pie friziera vai manikīra meistara var iet tikai tad, ja meistars sazvanīts un ir pieraksts.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.