1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2024
Vārdadienas šodien: Alma, Annemarija

“Viss ir vienkārši – būs tam, kurš dara…”

Jau šo ceturtdien, 9.janvārī, savā darba vizītē Viļakas novadā ieradīsies Latvijas Valsts prezidents Egils Levits. Kopā ar novada iedzīvotājiem prezidents godinās Brīvības cīņu Ziemeļlatgalē 100.gadadienu, tiksies ar Ziemeļlatgales iedzīvotājiem, Latgales pašvaldību vadītājiem un Viļakas novada deputātiem, kā arī apmeklēs vienu no lielākajām Latvijas saimniecībām Šķilbēnu pagasta “Kotiņos”. Teju 30 gadu laikā, kopš dibināta zemnieku saimniecība, šī būs pirmā reize, kad viesa statusā “Kotiņos” uzņems Valsts prezidentu.

Jaunā gadā - jaunā amatā

2020.gads krišjānietei Ivetai Sockai-Puisānei iesācies ar jauniem izaicinājumiem. Kā nu ne, ja viņa uzņēmusies atbildību vadīt Balvu novada attālāko pagastu. Atgādinām, ka 19.decembrī deputāti teica ‘jā’ vārdu’ par I.Sockas-Puisānes iecelšanu Krišjāņu pagasta pārvaldes vadītājas amatā.

Vietējā baznīcā koncertē pirmo reizi

Pirmo reizi Rugāju jauktais koris koncertēja Rugāju katoļu baznīcā. Taču tas nebija vienīgais svarīgais notikums aizvadīto Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Baznīcā, dodot svētību visiem klātesošajiem, to izpelnījās arī kora dziedātāji un viņu jaunie tērpi.

“Latvija spēj!”

Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot iedzīvotājus Vecgada vakarā, vēlēja cerību, ticību, pārliecību un pāri visam – mīlestību uzsverot: “Par spīti it visam, Latvija ir un būs sekmīga, Latvija ir un būs jaudīga, Latvija ir un būs valsts ar lieliskiem cilvēkiem! Latvija spēj!” Līdzīgas pārdomas izteica balvenieši un pilsētas viesi gadu mijā pie lielās pilsētas egles.

Tavs plecs ir manas rokas turpinājums...

Pirms Ziemassvētkiem Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Svetlana Romanovska, uzrunājot Zelta pārus, atzina, ka gaviļnieku acis staro ne mazāk spilgti kā 1969.gadā, kad viens otram teica ‘jā’ vārdu.

vadi

Veiksmes prognoze


.