1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-06-2024
Vārdadienas šodien: Justīne, Juta

Pasākums, kas ieies vēsturē

26.jūnija pievakare visticamāk papildinās Balvu pamatskolas vēsturi. Kā nu ne, ja svinīgajā pasākumā apliecības par pamatizglītības iegūšanu saņēma četri braši puiši. Viņi bija pēdējais pamatskolas 9.klases izlaidums, turklāt skolā vairs nebūs mazākumtautību izglītības programmas. Tāpat nebūs arī pašas Balvu pamatskolas - 25.jūnija Balvu novada domes sēdē deputāti apstiprināja Balvu sākumskolas nolikumu.

Kāpēc laukumā, nevis parkā?

23.jūnijā ar Līgo vakara noskaņas koncertiem Balvos, Viļakā un citviet Latvijā atsākās, šķiet, aktīva pašdarbnieku sezona pēc Covid-19 izraisītās ārkārtējas situācijas atcelšanas. Tiesa, daudzi ierobežojumi vēl ir spēkā, tostarp ārā vienkopus pulcēties atļauts līdz 300 cilvēkiem, ievērojot divu metru distanci starp personām.

Vecās pieturvietas stāsts

Pirms Jāņiem Vīksnas pagastā, skolas tuvumā, atklāja kādreizējās autopieturas prototipu. Šo dāvanu sarūpējuši pagasta dramatiskā kolektīva “Krams” dalībnieki cerībā, ka tā patiks un to saudzīgi izmantos visi, kas vēlēsies.

Lustīgu līgošanu! (19.06.2020.)

Šī gada Jāņu svinības būs kā nekad – bez publiskas līgošanas visas nakts garumā un bez daudzām citām gadu garumā ierastām lietām, jo lielu svītru tam visam pāri pārvilkusi pandēmija. Taču labā ziņa tā, ka svētki tāpat būs – ar līgodziesmām, tradicionālajiem Jāņu ugunskuriem, pļavu ziedu vainagiem, kas rotās skaistās līgotājas.

Vieta, kur pierobežā saule aust

15.jūnijā Valsts prezidenta Egila Levita ciemošanās laikā Baltinavā pavadīja daudzas augstas amatpersonas. Tāpat neizpalika dāvanas un, šķiet, cerības, kā arī neatbildēti un noklusēti jautājumi...

vadi

Veiksmes prognoze


.