1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-07-2024
Vārdadienas šodien: Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Pret mīlestību vakcīnas nav

Aizvadītajās brīvdienās Tilžas pagasta “Kapulejās” aplausus izpelnījās Latvijas Jātnieku federācijas organizētās pajūgu braucēju ieskaites sacensības “Balvi 2020”. Galvenā tiesnese Māra Lūkina svētdienas rītā zināja teikt, ka Tilžā varēs apjūsmot sportistu un divdesmit zirgu sniegumu.

Kas notiek bijušā gaļas kombināta teritorijā?

Balvu pilsētas iedzīvotāji pamanījuši, ka aizvadītajās dienās bijušā gaļas kombināta teritorijā notiek rosība – ar tehnikas palīdzību tiek nojaukti padomju laiku celtņu pārpalikumi. “Vai teritoriju beidzot sakārtos un nodos lietošanā uzņēmējiem?” jautā balvenieši. Par to vairāk jaunākajā "Vaduguns" numurā.

Vairāk nekā pussimts komandas meklē piedzīvojumus Latgalē

Pagājušās nedēļas nogalē mūspuses ceļus ķemmēja 54 autobraucēju komandas no visas Latvijas, lai lielajā autu-foto orientēšanās braucienā “Latgales piedzīvojums 2020” gūtu jaunus iespaidus.

Cīņa rit sīvā konkurencē

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī notika šī gada Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ceturtais posms, kurā augstu vietu izcīnīja Balvu komanda. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

“Māsiņ, tavu daiļu rotu līdz pat kāju galiņam!”

No 6. līdz 9.augustam Baltinavā, ar ievaddaļu Balvu Novada muzejā, Latvijas Nacionālais kultūras centrs rīkoja praktisko semināru, kura dalībniekiem bija iespēja izzināt Ziemeļlatgales tradicionālo kultūru un nemateriālo kultūras mantojumu gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbībās. Notika dziju krāsošanas un jostu aušanas darbnīca, kreklu aušanas un izšūšanas darbnīca, galvas autu un vainagu darināšanas darbnīca, latgaļu valodas darbnīca. Kājas dalībnieki varēja izvingrināt pārgājienā uz Puncuļovas pilskalnu.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.