1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-07-2024
Vārdadienas šodien: Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Ministrs Pūce atzīst,- novadiem sāksies pārmaiņu laiks

Intensīvu darba dienu piektdien, 21.augustā, aizvadīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs (VARAM) Juris Pūce. Jau no paša rīta viņš devās reģionālajā vizītē uz Viļakas novadu, kur dienas laikā tikās ar tuvējo novadu vadītājiem, no Viļakas novada domes priekšsēdētāja kabineta attālināti piedalījās Ministru kabineta sēdē, aicināja uz sarunu novada deputātus, iestāžu vadītājus un klātienē apskatīja vairākus Viļakas novadam svarīgus objektus.

Elektromobiļus varēs uzlādēt arī Bērzpilī

Kā zināms, Balvos, Bērzpils ielā 1 (blakus novada pašvaldības ēkai), jau 2018.gada vasarā darbu uzsāka elektrotransportlīdzekļiem paredzēta uzlādes stacija. Tagad uzlādes punkta būvdarbi uzsākti arī Bērzpils centrā. Kā laikraksts “Vaduguns” noskaidroja VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijā” (CSDD), tur uzlādes stacija varētu sākt darboties septembra beigās, oktobrī.

Tic mūzikas spēkam

Vakar Balvu Mūzikas skolā skatītājus ar dziesmām vairākās valodās - latviešu, franču un angļu - priecēja novadniece Marija Leina ar koncertmeistaru Viktoru Bormani. Marijai Leinai ir 22 gadi. Jauniete ir ar ļoti retu iedzimtu vielmaiņas saslimšanu, kas izpaužas kā muskuļu vājums un ātrs nogurums. Tā kā iespēja ārstēties atrasta Francijā, Marija kopā ar vecākiem dzīvo Parīzē, kā arī vasarās ciemojas pie vecmammas Balvu pagastā.

Āboli dārzos jau krāsojas

Aizvadītajā nedēļā zemnieku saimniecībā “Ievulejas” Susāju pagastā pulcējās Lauku dienas dalībnieki. Ābolu cienītāji ar interesi ieklausījās speciālistu redzējumā par jaunajām, kraupja izturīgajām ābeļu šķirnēm un aplūkoja demonstrējumu dārzkopja Valērija Romanova plašajā ābeļdārzā.

Mājās pārbrauca jau kā vicečempions

Pagājušo sestdien, 15.augustā, Rīgā, biznesa augstskolas “Turība” aktu zālē, noslēdzās Latvijas 2020.gada čempionāts jauniešiem klasiskajā šahā. Piecas dienas Latvijas mazie šahisti mērojās spēkiem, lai noskaidrotu pašus spēcīgākos un labākos. Viņu vidū bija arī 10 gadus jaunais tilžēnietis Martijs Krakops, kurš no dalības savā pirmajā Latvijas čempionātā U-10 grupā mājās pārbrauca ar vicečempiona titulu.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.