1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
02-03-2021
Vārdadienas šodien: Laila, Lavīze, Luīze

Pieaudzis apmeklētāju skaits dabas takās

Pandēmijas laikā pieaudzis apmeklētāju skaits dabas takās. Taču tam ir arī negatīvas sekas, proti,  teritorijas bieži vien ir izmīdītas un piesārņotas. Tāpēc šobrīd tiek diskutēts par to, vai mums pienākas dabas takas par brīvu. Iniciatīva diskusijai par šo tēmu, kas sākusies sabiedrībā, nāca no Vidzemes plānošanas reģiona sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu.

Pasniedz aizsardzības ministra Pateicību

Pagājušajā trešdienā laikraksta “Vaduguns” žurnālistam Artūram Ločmelim un visam redakcijas kolektīvam tika pasniegts Latvijas Republikas aizsardzības ministra Arta Pabrika Pateicības raksts nominācijā “Uzņēmējs – Zemessardzes stiprinātājs”.

Reorganizēs Bērzpils vidusskolu

25.februāra Balvu novada domes sēdē deputāti akceptēja lēmumprojektu par Bērzpils vidusskolas reorganizāciju - ar 2021.gada 1.augustu tā būs Bērzpils pamatskola.

Aplausi Teātra ielā

Pirms nedēļas laikraksta pirmajā lapā rakstījām, ka garāmgājēji Teātra ielā, Balvos, neskopojās ar uzslavām pašvaldības uzņēmuma “San-Tex” darbiniekiem, kuri cītīgi attīrīja ielu no sniega sablīvējumiem. Savukārt šonedēļ Teātra ielā atskanēja aplausi, kad ugunsdzēsēji nocēla runci, vārdā Runcis, no koka pie Balvu Centrālās bibliotēkas.

Uz darbu nevienu dienu bez prieka!

18.februārī Latvijas dzimtsarakstu sistēma atzīmēja nozīmīgus svētkus – simto jubileju, savukārt Balvu dzimtsarakstu nodaļai šogad 1.novembrī apritēs 95. Teju trešdaļu no šī laika kā dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, esot kopā ar cilvēkiem gan prieka pilnos brīžos, gan skumjās, aizvadījusi balveniete Svetlana Novika. Kā un vai mainījies darbs dzimtsarakstu sistēmā laika griežos,- par to sarunā ar viņu pašu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai jāmaina sodu sistēma nepilngadīgajiem pārkāpējiem?

bez sodiem nevar - 19%
vajag vēl bargākus sodus - 23.8%
vaina jāmeklē ģimenē - 23.8%
nepilngadīgajiem jāpalīdz, nevis jāsoda - 23.8%
mani tas neskar - 9.5%

Balsis kopā: 21
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Marts 2, 2021