1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
15-06-2018
Vārdadienas šodien: Alberts, Madis

Balvos maizīti vairs neceps

No šodienas, 15.jūnija, uzņēmuma SIA “Balvu maizīte”  iekārtas apturēs un Balvos pircēju tik iecienīto maizīti vairs neceps.

Viļakā atklāj piemiņas plāksni

Vakar visā Latvijā, tostarp mūspusē, ar klusuma brīdi pieminēja komunistiskā genocīda upurus. 14.jūnijs Viļakā bija zīmīgs arī ar to, ka pie jauniešu centra, kur savulaik atradās mežniecība, atklāja piemiņas plāksni izsūtīto un kritušo meža darbinieku piemiņai.

Kuģis “Gusts” izpelnās apbrīnu un saņem īpašo balvu

Balvos dzīvo ļoti radoši, uzņēmīgi un aktīvi vecāki,- secina Balvu pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” 6.grupas skolotājas Inese Salmane un Vineta Bule. Tieši viņu grupas vecāki, divus gadus mazā Gusta Bārzdiņa mamma Ilona un tētis Jānis konkursā “Mans veltījums tīrai Latvijai” no vairāk nekā 1000 darbiem ieguva īpašo simpātiju balvu, par ko prieks skolotājām, bērniem un, protams, arī pašiem balvas saņēmējiem.

Balvos būvē uzlādes staciju

Balvos, Bērzpils ielā, pie Balvu novada pašvaldības ēkas, uzsākta uzlādes stacijas būvniecība. Par to vairāk jaunākajā laikraksta "Vaduguns" numurā.

Kas dod naudu, tam ir arī intereses

Aizvadītās nedēļas vidū Kubulu pagasta kultūras namā pulcējās mūspuses novadu lauksaimnieki, lai tiktos ar zemkopības ministru un virkni lektoru. Par iespēju uzklausīt svarīgu informāciju, uzdot jautājumus un diskutēt bija parūpējusies Lauku konsultāciju un izglītības centra Balvu nodaļa. Seminārs akcentēja kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020.gada, kā arī uzsvēra lauku attīstības programmas aktualitātes šogad. To atklāja Balvu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Anita Petrova, uzsverot lauksaimnieku izturību, kuru uzņēmējdarbībai nepieciešamas vairākas svarīgas lietas. Proti, atbalsta programmas, sakārtota un pieejama infrastruktūra, internets.

Laika prognoze

18.4°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 82%
Wind: DA at 0 kmh
Ceturtdiena2°C/3°C
Piektdiena2°C/4°C
Sestdiena-2°C/3°C
Svētdiena-4°C/-1°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Neskatoties uz saspringtajām, tukšajām rīta stundām no plkst. 6.26 līdz 11.41, būs laba diena labiem cilvēkiem, kad var darīt jebko un izdosies jebkas, sākot no eksāmena un ieskaišu kārtošanas, dažādu darījumu veikšanas, pirkšanas – pārdošanas, līgumu slēgšanas līdz pat satriecošam randiņam ar bučām, čučām, izlīgšanu un piedošanu. Vienīgais, ko šodien nevajadzētu darīt: dot tukšus solījumus un strebt karstu putru. Lai izdodas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat faktu, ka Balvos aizslēgts maizes kombināts?