1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
28-09-2023
Vārdadienas šodien: Lana, Sergejs, Svetlana

“Harmonijs atgriežas baznīcā”

24.septembrī Augustovas Elizabetes Romas katoļu baznīcā iesvētīja harmoniju. Draudzes valdes priekšsēdētāja Gunta Grigāne priecājas, ka ar gādīgu cilvēku palīdzību ir restaurēts gadsimtu vecais harmonijs.

Saņem jaunas automašīnas

Aizvadītajā nedēļā trīs mūspuses pastnieki saņēma jaunas automašīnas. Balvu 1.piegādes punkta pastniece Ilga Melne, pastnieks Aivars Dille un pastniece Irēna Belka, saņemot “Latvijas Pasta” automobiļus sūtījumu piegādēm.

Stundas vērts milzenis

Augusta sākumā rakstījām, ka Pērkonu ezerā balvenietis Raimonds Plavnieks ar dēlu Ralfu noķēra piecpadsmit kilogramus smagu samu. Jāsecina, ka 24.septembrī Gunārs Plavnieks izgrieza pogas gan dēlam, gan mazdēlam. Pēc stundu ilgas cīņas Pērkonu ezerā noķerts 22 kilogramus smags sams.

Meitene no Kubuliem Latvijai pārved zeltu

Latvijas studente ir piedalījusies starptautiska mēroga estētiskās plombēšanas sacensībās Itālijā un guvusi pasakainus rezultātus. Pirmo reizi 19 gadu laikā Latvija ir sumināta kā galvenā uzvarētājvalsts un mājās pārvesta zelta medaļa. Tas ir zobārstniecības studentes nopelns, kura cēlusies no Balvu novada Kubuliem, kur joprojām dzīvo viņas vecāki. Laikrakstā “Vaduguns” saruna ar Ditu Keišu.

 

“Jūs jau sen to bijāt pelnījuši”

Sestdien Balvu Kultūras un atpūtas centrā svinīgajā apbalvošanas pasākumā “Mūsu lepnums” pasniedza Gada balvas kultūrā deviņās nominācijās. “Kopumā tika saņemti 36 pretendentu pieteikumi,” atgādināja pasākumu vadītājs, aktieris Jānis Kronis.

vadi

Veiksmes prognoze


.