1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2024
Vārdadienas šodien: Alma, Annemarija

Vai balveniešus "uzmeta"?

Trešdien Balvu novada vadība aizvadīja divas sanāksmes, lai spriestu par pārvaldības modeli nākotnē. Ja Kubulos izpildvaras vadība tikās ar pagastu pārvaldniekiem, tad Balvos kultūras pārvaldes sanāksmē piedalījās domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs. “Izvēlējos iet tur, kur ir mazāki dzīvības draudi,” viņš jokoja.

Vai Balvos dzīvo bagātākie cilvēki?

“Kāpēc ir tik liela degvielas cenu atšķirība starp Balvos un Gulbenē esošajām degvielas uzpildes stacijām? Kādā no rītiem braucu un redzēju, ka degvielas uzpildes stacijā “Viada” Gulbenē dīzeļdegviela maksāja 1,58 eiro litrā, bet Balvos – 1,66 eiro litrā. Savukārt degvielas uzpildes stacijā “Virši” Gulbenē dīzeļdegviela maksāja 1,59 eiro litrā, bet Balvos atkal dārgāk – 1,66 eiro litrā. Kāpēc tādas cenu atšķirības? Arī citās pilsētās esmu ievērojis, ka degvielas cenas ir mazākas nekā Balvos. Saprastu, ja starpība būtu viens vai divi centi, bet astoņi centi – tas ir par traku! Vai Balvos dzīvo paši bagātākie cilvēki?” jautā lasītājs.

Iedzīvotājiem šie pakalpojumi ir vajadzīgi

 

Satiksmes ministrija uzdevusi “Latvijas Pasta” padomei atkārtoti izvērtēt ieceri šogad slēgt vai reorganizēt 105 no 176 pasta nodaļām. Pastam pārmet sliktu komunikāciju, uzstājot, ka nepieciešams apturēt haotisko pasta nodaļu reorganizāciju un sākto procesu atkārtoti izvērtēt. Uzņēmuma vadība vajadzību samazināt nodaļu skaitu pamato ar to, ka mazinās pieprasījums pēc pasta pakalpojumiem un uzturēt tik daudzas nodaļas Latvijā nav finansiāli izdevīgi.

Piedāvā izvēlēties profesiju

14.februārī Balvu Valsts ģimnāzijā (BVĢ) jauniešus pulcēja izglītības iespēju izstāde “Kur studēt 2024”.

Ir, uz ko tiekties!

Svētdien Balvu sākumskolas sporta zālē noslēdzās Balvu novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem. Finālā no mūspuses komandām iekļuva tikai “NDK” (Naudaskalns), kas cīņā par trešo vietu piekāpās komandas “Azarts” (Rēzekne) sportistiem. Savukārt čempionu titulu izcīnīja kārsavieši “SK Kuorsova/Rogovka”, aiz sevis atstājot valmieriešus.

vadi

Veiksmes prognoze


.