1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-11-2019
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Rakstos

Piešķir finansējumu jaunas grupiņas izveidei

 

Vakar Balvu novada domes ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja trīs cirsmu (“Alojas” Vectilžas pagastā, “Kronīši” Balvu pagastā un “Mežiņi” Lazdulejas pagastā) izsoles rezultātus par izsolēs nosolīto augstāko cenu (EUR 66 735). Tāpat deputāti piekrita piešķirt finansējumu EUR 4 853,17 apmērā Balvu pirmsskolas izglītības iestādei “Pīlādzītis” no finanšu līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem jaunas grupiņas izveidošanas remontdarbu veikšanai.

 

Lauku labumu tirdziņš Balvos 9.novembrī

9.novembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš.

Atbalstīs preventīvus pasākumus

Otrdien Balvu novada domē valsts iestāžu vadītāju sapulcē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirkņa priekšniece Sanita Stirna informēja par darba aktualitātēm. Novada vadītājs Aigars Pušpurs apliecināja, ka pašvaldība maksimāli savu iespēju robežās atbalsta un atbalstīs preventīvos pasākumus. Viņš secināja, ka Balvos pēdējā laikā tiek apzīmētas ēku sienas, kas nedara pilsētu pievilcīgāku. Tāpat vadītāji pārrunāja problēmu par viltus izsaukumiem. Nesen uz Steķentavu ātrā palīdzība saņēma izsaukumu, ka bez samaņas guļ 16-gadīgs jaunietis. S.Stirna neslēpa, ka šis un citi gadījumi tiks rūpīgi izmeklēti, turklāt policijas rīcībā ir zvana audio ieraksts. Savukārt domes priekšsēdētāja vietniece Anita Petrova atgādināja, ka, dodoties uz viltus izsaukumu, cieš tie, kuriem palīdzība patiesi ir nepieciešama. Zīmīgi, ka domes vadība sapulcē apliecināja, ka Balvu kultūras nama remontdarbi noslēgsies jau šogad. “Nākamā gada sākumā būs jādomā par krēslu, apskaņošanas, apgaismošanas un flīģeļa iegādi,” informēja A.Pušpurs.

Mainās deputātu sastāvs

Pēc 24.oktobra Balvu novada domes sēdes pašvaldības vadītājs Aigars Pušpurs informēja, ka saņēmis iesniegumu no Sanda Puka par vēlmi atjaunot deputāta pilnvaras. Tas nozīmē, ka deputāta pienākumus beigs pildīt Andris Bačuks.

Aicina izvēlēties labāko pastnieku

Latvijas Pasts jau devīto reizi rīko tradicionālo konkursu “Mans Pastnieks”, lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un atbildīgāko. Konkursa anketas aizpildīšanai ar roku un nosūtīšanai Latvijas Pastam ar jau apmaksātu piegādi ir ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2020.gadam, kas bez maksas piegādāti lasītāju pastkastītēs. Anketas iespējams iesniegt līdz 2020.gada 31.janvārim.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Ceturtdiena, kurā daudziem gribēsies gūt jaunus iespaidus un grūti būs nosēdēt uz vietas. Ieteikums tomēr aprobežoties ar tuvākiem braucieniem: kaimiņu pilsētu vai sava novada robežās. Diena piemērota, lai vāktu lietderīgu informāciju (uz pilsētiņas vai ciemata tenkām tas neattiecas) par jauniem projektiem, darba vakancēm vai izmaiņām likumdošanā. Dažiem šodien būs tendence ātri aizsvilties un grūti savaldīt savus nervus. Ceru, ka tu būsi izņēmums.