1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-05-2022
Vārdadienas šodien: Dailis, Herberts, Umberts

Rakstos

Lauku labumu tirdziņš Balvos 14.maijā

14.maijā Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus lauku labumus un amatniecības izstrādājumus.

Saņem valsts augstākos apbalvojumus

 

3.maijā Rīgas pilī notika 2021.gadā piešķirto valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija 63 izcilām personībām. Par Atzinības krusta komandieri iecēla Baltinavas novada lauksaimnieku, zemnieku saimniecību “Amatnieki” un “Riekstiņi” vadītāju Guntaru Bartkeviču par nesavtīgo ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā un lauku vides kopšanā; par Atzinības krusta kavalieri iecēla Balvu novada sporta skolu skolotāju un sporta treneri Ulriku Pozņaku par mūža ieguldījumu sporta un izglītības darbā un skolu jauniešu nacionāli patriotiskajā audzināšanā.
Savukārt 4.maijā Rīgas pilī prezidents pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus 73 izcilām personībām. Par Atzinības krusta komandieri iecēla ģimenes ārsti, Balvu pilsētas “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakse” vadītāju, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidenti Līgu Kozlovsku par nozīmīgo profesionālo ieguldījumu Latvijas lauku novadu pacientu veselības aprūpē un pašaizliedzīgo darbu Covid-19 pacientu ārstniecībā; par Atzinības krusta virsnieku iecēla Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas ārsti, pneimonoloģi, alergoloģi Sarmīti Pužuli par nozīmīgo profesionālo ieguldījumu Latvijas lauku novadu pacientu veselības aprūpē un pašaizliedzīgo darbu Covid-19 pacientu ārstniecībā.

 

Atvērto durvju diena!

Šo piektdien no pulksten 12 līdz 15 visi interesenti aicināti klātienē apmeklēt Valsts robežsardzes koledžas Atvērto durvju dienas pasākumu Rēzeknē, Zavoloko ielā 8.
Ikvienam būs iespēja iepazīt mācību procesu un iegūt informāciju par karjeras iespējām Valsts robežsardzē, ielūkoties mācību auditorijās, dienesta viesnīcā, muzejā un sporta centrā. Tāpat varēs apskatīt Valsts robežsardzes bruņojumu, tehniku, ekipējumu, tehniskos un speciālos līdzekļus, kā arī paviesoties Kinoloģijas centrā un vērot kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus. Īpašu prieku sagādās Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta “Sigma” paraugdemonstrējumi, kā arī helikoptera demonstrācijas lidojums un apskate. “Šogad durvis klātienē vērsim gan skolēniem, gan viņu vecākiem. Tā ir vērtīga iespēja iepazīt mācību iestādi un profesiju, lai galu galā izdarītu visdrošāko un pareizāko izvēli!” uz Atvērto durvju dienu aicina Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta priekšnieks pulkvežleitnants Vladimirs Supe.
Valsts robežsardzes koledža kļūt par robežsargu piedāvā viena gada laikā, apgūstot profesionālās tālākizglītības programmu “Robežapsardze”. Sīkāku informāciju par Atvērto durvju dienu meklē Valsts robežsardzes tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv.

Atsāk klientu apkalpošanu klātienē

Ar 2.maiju Valsts zemes dienests pakāpeniski, pēc iepriekšējā pieraksta, atsāka klientu apkalpošanu klātienē vēl četros klientu apkalpošanas centros Latvijā – Balvos, Bauskā, Limbažos un Tukumā.

Tuvojas Lielā talka

30.aprīlī jau 15.reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā talka, kurā ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas darbus. Talkas koordinatore Balvu novadā Sandra Kapteine informē, ka Balvos talcinieki aicināti pulcēties plkst. 9.00 pilsētas parkā pie estrādes, saģērbjoties atbilstoši laika apstākļiem. Jāpiebilst, ka plkst.12.00 neizpaliks talcinieku zupa. Tāpat ikvienam ir iespēja piedalīties SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkā un vākt atkritumus individuāli.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Balvu novada domes deputātu lēmumu uzņēmumu "Balvu Enerģija" pilnībā pārņemt pašvaldības īpašumā?