1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
24-03-2023
Vārdadienas šodien: Gustavs, Gusts, Tālrīts

Rakstos

Var pieteikties māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai

 

Līdz 30.aprīlim var pieteikties Balvu novada pašvaldības līdzfinansējumam daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai un piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai.

 

Lūdz divreiz vairāk

14.martā noslēdzās konkursa pieteikumu “Tava biznesa ideja Balvu novadā” iesniegšana Ziemeļlatgales Biznesa un tūrisma centrā un uzsākta to vērtēšana. Konkursā šogad iesniegti 25 biznesa ideju pieteikumi, kuros pašvaldībai prasītais finansējums jeb grants ir EUR 112 432,16 apmērā. Šī gada pašvaldības budžetā biznesa ideju konkursam paredzēti 50 000 eiro.

Attīrīs elektrolīnijas trases

No 20.marta līdz 30.aprīlim AS “Sadales tīkls” attīrīs elektrolīnijas trases no krūmiem un bīstamiem koku zariem Kubulu, Bērzpils, Lazdukalna un Vecumu pagastos.

Aicina uz iesvētes mācībām

Balvu luterāņu draudze aicina visus interesentus uz iesvētes mācības kursa sākumu 18.martā plkst. 10.00. Iesvētes nodarbību mērķis ir iepazīstināt ar svarīgākajiem kristietības principiem, lai ikviens klausītājs varētu izšķirties par savām attiecībām ar Dievu. Topošie draudzes locekļi varēs uzzināt būtiskāko par kristīgo ticību, iepazīt tuvāk Dievu, luterisko mācību un savu nākamo draudzi. Nodarbības vadīs mācītājs Mārtiņš Vaickovskis. Pēc veiksmīga kursa pabeigšanas notiks Kristības un Iesvētības draudzes svētdienas dievkalpojumā, kas ir svinīga uzņemšana draudzē un nozīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē.

Spriedīs par vidi

14.martā plkst. 15.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā ikviens interesents ir aicināts piedalīties publiskajā apspriedē par Balvu muižas un tai piegulošo teritoriju apstādījuma un publisko ārtelpu attīstības plānojuma projektu. Tāpat iespējams piedalīties tiešsaistē, izmantojot ZOOM platformu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat valdības atbalstītos grozījumus, lai samazinātu alkohola patēriņu sabiedrībā?