1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-09-2020
Vārdadienas šodien: Mariss, Matīss, Modris

Rakstos

Liek pārskatīt konkursa rezultātus

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atzinis par nepamatotiem vairākus Autotransporta direkcijas lēmumus konkursā par reģionālajiem pasažieru autopārvadājumiem un uzdevis pārskatīt rezultātus astoņās lotēs no 16 lotēm jeb reģionālo maršrutu tīkla daļām. Personu apvienība “SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Balvu autotransports” apstrīdēja konkursa 4. un 10. lotes rezultātus, un birojs konstatēja, ka lēmums 4. lotē ir nepamatots, jo nav pārbaudīts nepamatoti lēts piedāvājums un nav sniegts objektīvs pamatojums konkrētā piedāvājuma izvēlei. Savukārt konkursa 10. lotē apvienības “SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Balvu autotransports” piedāvājums nepamatoti ir atzīts par neatbilstošu un noraidīts.

Atjauno autoceļa segumu

Turpinās seguma atjaunošana uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no krustojuma ar autoceļu Lubāna–Upatnieki (V842) līdz Gulbenei (65,48.-86,69. km). Tur būs divi ar luksoforiem regulēti posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Lai remonta posmu izbrauktu, būs nepieciešama vismaz pusstunda.

“Vaduguns” pārstāvēs Latvijas Reģionālo mediju asociāciju

Apvienojoties septiņu mediju organizāciju pārstāvjiem, izveidota Latvijas reģionālo mediju asociācija (RMA). Dibināšanas līgumu parakstījuši: akciju sabiedrība “Kurzemes Radio” (Edgars Čeporjus), SIA “Novadu Ziņas” (Ivonna Plaude), SIA “Balvu Vaduguns” (Edgars Gabranovs), SIA “Vietējā” (Viktorija Ņečajeva), biedrība un portāls “Lobs” (Egita Jonāne), SIA “Reģionu Mediji” (Uldis Salmiņš) un SIA “Latgales Laiks” (Iveta Valpētere). Biedrība, kas pārstāv 10 medijus, par savu mērķi ir izvirzījusi nepieciešamību sekmēt neatkarīgu un kvalitatīvu mediju attīstību Latvijas reģionos. Turklāt tādu mediju attīstību, kurus veido neatkarīgi un kvalitatīvi strādājoši žurnālisti.

Apbalvos labākos pastniekus

11.septembrī “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns apbalvos labākos pasta darbiniekus Latgalē, par kuriem klienti, vērtējot pasta pakalpojumu saņemšanu 2019.gadā, snieguši visvairāk pozitīvu atsauksmju. Par labākajām pasta darbiniecēm Latgales reģionā klienti atzinuši pastnieci Marinu Rubeni no Rēzeknes 4.pasta nodaļas un pasta nodaļas operatori Tatjanu Aņisimovu no Viļakas pasta nodaļas.

Lauku labumu tirdziņš Balvos 12.septembrī

12.septembrī Balvos, laukumā pie kultūras nama, notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus lauku labumus un mājražotāju gardumus, sezonas augļus un dārzeņus, stādus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat iniciatīvu ieviest valsts apmaksātu zobārstniecību bērniem akūtās situācijās?