1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
01-03-2021
Vārdadienas šodien: Laila, Lavīze, Luīze

Rakstos

Valsts robežsardze izcīna sudraba medaļu

 

2.oktobrī Rēzeknē, Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra šautuvē, notika Valsts robežsardzes (VRS) čempionāta sacensības šaušanā.
Sacensību dalībnieku vidū bija VRS teritoriālo pārvalžu komandas un Valsts robežsardzes koledžas komanda. Kopumā sacensībās piedalījās 47 robežsargi, kuru programmā bija iekļauti trīs vingrinājumi: “Ātršaušana – divas sērijas ar aptveres maiņu”, “Ātršaušana – divas sērijas norādītajās zonās” un “Noziedznieku vajāšana”. Uzvarētājus noteica pēc vingrinājumu vietu summas, bet uzvarētājus starp komandām - pēc trīs vīriešu un viena sieviešu labāko rezultātu kopsummas. Panākumus guva arī VRS Viļakas pārvaldes robežsardze EDĪTE BARSOVA, kura sieviešu konkurencē ieguva godalgoto sudraba medaļu.

 

Rugājieši piekāpjas runčiem

Aizvadītajā svētdienā Rīgā Latvijas kausa izcīņas basketbolā pirmās kārtas atbildes mačā “Rugāju sporta centrs” ar 71:97 piekāpās “Garkalnes runčiem”. Tādējādi rugājieši atzina garkalniešu pārākumu divu spēļu summā (pirmā spēle Rugājos noslēdzās neizšķirti 87:87) un no kausa izcīņas izstājās. “Lai līdzsvarotu “Garkalnes runču” tandēma ‘Kaspars Kambala - Normunds Feierbergs’ varējumu abos soda laukumos, rugājiešiem bija vajadzīgs ātrums un enerģija uzbrukumā, cenšoties maksimāli noslogot pretiniekus aizsardzībā un cerot uz pieredzējušo mājinieku pagurumu un efektivitātes pakāpenisku mazināšanos. Taču iecerēm izpildījuma kvalitātes pietika vien epizodiski. Divcīņas liktenis faktiski tika izšķirts pirmajā puslaikā, kad runči panāca vairāk nekā 20 punktu pārsvaru,” pēc mača vēstīja Latvijas Basketbola savienība. Uzvarētājiem K.Kambala guva 39 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bet N.Feierbergs pievienoja 19 punktus, 22 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles. Rugāju komandas labā Elmārs Rakstiņš un Matīss Rižais guva pa 14 punktiem. Otrajā kārtā “Garkalnes runči” spēlēs ar “Gulbenes bukiem”.

Duelis Rugājos

19.septembrī plkst. 17.00 Rugāju Sporta centrā Kaspara Kambalas pārstāvētā Maksibasketbola 40+ grupas čempioni “Garkalnes runči” spēkosies ar Reģionālās līgas vienību “Rugāju SC”. Tiešraide YouTube. Atgādinām, ka Latvijas Basketbola kausa turnīrs ir atsācies pēc 26 gadu pārtraukuma. Tajā piedalīsies 23 komandas no četrām Latvijas līgām.

Aicina uz tradicionālo Tautas skrējienu

19.septembrī plkst. 10.15 pie Rekavas vidusskolas sāksies sportistu reģistrācija tradicionālajā Tautas skrējienā “Rekova-Balkani-Rekova”. Dalījums vecuma grupās, distances no 500 metriem līdz 11 kilometriem.

Izcīna trīspadsmit medaļas

Augusta nogalē Preiļos aizvadīts 6.Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem un mājup pārvestas 13 medaļas: Ēriks Apšenieks vecuma grupā 65+ izcīnīja trīs sudraba medaļas (otro vietu izcīnīja 400m, 800m un 5000m skrējienos). Divas sudraba medaļas un viena bronzas medaļa Jānim Spridzānam vecuma grupā 80+ un Andrim Spridzānam vecuma grupā 55+. Leontīnai Spridzānei 2.vieta lodes grūšanā un šķēpa mešanā, Lolitai Spridzānei vecuma grupā 50+ trešā vieta 5km soļošanā un 4.vieta diska mešanā.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai jāmaina sodu sistēma nepilngadīgajiem pārkāpējiem?

bez sodiem nevar - 19%
vajag vēl bargākus sodus - 23.8%
vaina jāmeklē ģimenē - 23.8%
nepilngadīgajiem jāpalīdz, nevis jāsoda - 23.8%
mani tas neskar - 9.5%

Balsis kopā: 21
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Marts 2, 2021