1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
09-07-2020
Vārdadienas šodien: Asna, Asne, Zaiga

Rakstos

Tautas skrējiens Balkanos

12.jūlijā  plkst. 12.00 Šķilbēnu pagasta Balkanos notiks tautas skrējiena “Balkanu apļi” 1. kārta. Reģistrācija no plkst. 11.30. Distanču garumi - 300m-5000 m. Dalījums vecuma grupās. Labākajiem visās trīs kārtās (noslēgumā) - speciālas balvas. Sīkāka informācija pie Pētera Vancāna.

Šaha turnīrs neizpaliks

13.marta laikrakstā “Vaduguns” informējām, ka 14. un 15.martā Tilžas vidusskolā pulcēsies labākie šahisti, lai cīnītos tradicionālajā Balvu novada atklātajā šaha turnīrā. 14.martā valdība nolēma paplašināt piesardzības un drošības pasākumus, lai ierobežotu Covid-19, tāpēc sacensības tika atceltas. Tilžas pagasta sporta darba organizators Jānis Melnis informē, ka tagad turnīru plānots noorganizēt 22. un 23.augustā. Dalībniekiem jāpiesakās elektroniski e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 17.augustam.

Sacentīsies pludmales volejbolā Balvos un Viļakā

 

1.jūlijā plkst. 18.00 pie Balvu ezera sāksies Balvu novada čempionāts pludmales volejbolā. 2.posms paredzēts 8.jūlijā, 3.posms – 18.jūlijā, 4.posms – 4.augustā, 5.noslēguma posms - 4.septembrī.
Savukārt Viļakas novada atklātais pludmales volejbola čempionāts sāksies 2.jūlijā plkst. 18.00. 2.posms plānots 16.jūlijā, 3.posms – 23.jūlijā, 4.noslēguma posms – 6.augustā.

 

Sportiskas aktivitātes Balvos

 

17.jūnijā plkst. 10.00 Balvu Sporta skolas stadionā sacentīsies vieglatlēti, bet plkst. 17.00 Balvu Bērnu un jauniešu centrs aicina uz velotripu. Centra vadītāja Olita Loseva taujāta, kas ir velotrips, atjokoja: “Atnāksiet, uzzināsiet!” Tiesa, viņa iesaka līdzi ņemt velo, ūdeni un našķi.

 

Var sportot, piedalīties dievkalpojumos

No 13.maija visā Latvijā atvērti bērnu rotaļu, sporta un āra trenažieru laukumi (bērnu rotaļu laukums Balvu pilsētas skvērā slēgts, jo tur turpinās seguma remontdarbi). Jāņem vērā, ka katram personīgi ir jānes atbildība kā par savu, tā apkārtējo cilvēku veselību un drošību. Vispārējie pandēmijas laika noteikumi paliek spēkā – jāievēro 2 metru distance, nevar drūzmēties, laukumos nedrīkst pulcēties vairāk par 25 cilvēkiem vienlaikus. Tāpat no 12.maija atļauta pulcēšanās gan iekštelpās, gan ārtelpās organizētos pasākumos – arī reliģiskās darbības veikšanai (ja pasākuma laiks nepārsniedz trīs stundas iekštelpās).

vadi

Veiksmes prognoze


.