1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-11-2019
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Rakstos

Uzvar četrās no piecām spēlēm

3.novembrī Salaspils sporta namā aizvadīts Latvijas 2019./2020.gada sezonas komandu čempionāts galda tenisā, kas ir pirmais sabraukums no pieciem.

“Balvu Sporta centrs - Lagūna” komandas sastāvā startēja Guntis Dulbergs, Aivars Dulbergs, Valdis Prilužnijs, Oļegs Iļjins un Ingus Meisters. Guntis Dulbergs stāsta, ka šogad Balvu komanda ir pakāpusies par vienu līgu augstāk un tagad spēlē 3.līgā: “Balvu komandai bija jāspēlē pret “GTK Namejs – Mārupe”, kur pārliecinoši uzvarēja Balvu komanda ar rezultātu 4:0. Pret otro komandu - “Salaspils GTK” - piedzīvots zaudējums, jo ar rezultātu 0:4 uzvarēja Salaspils komanda. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Duada” uzvarēja Balvu komanda ar 4:1. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Jelgava” zaudējums ar 4:2. Spēlē pret nākamo komandu “Latgale academy” no Līvānu novada sīvā cīņā uzvarēja Balvu komanda ar 4:3, kur izšķirošo uzvaru guva Guntis Dulbergs. Balvu komandas dubultspēlēs, kurās spēlēja Aivars Dulbergs kopā ar Oļegu Iļjinu, Balvu komanda uzvarēja četras no piecām spēlēm. Šajā sabraukumā Balvu komandai bija jāizspēlē 27 spēles.

Uzvaras izcīna nūjotāji

26.oktobrī Zaķumuižā, Ropažu novadā, notika 6.Latvijas čempionāts nūjošanā, kurā piedalījās arī Balvu nūjotāji. Lūk, rezultāti: 1.vieta 5 km distancē Artūram Pušpuram, 3.vieta - Sandijai Kalniņai. Komandu vērtējumā 1.vieta 5km distancē “Nūjot Prieks” juniori piedalījās četri dalībnieki: Artūrs Pušpurs, Sandija Kalniņa, Viktorija Sērmūkša, Rēzija Ozola - visi Balvu pamatskolas audzēkņi. 1.vieta arī 10 km komandu vērtējumā, kurā piedalījās Inta Ozola, Sarmīte Upmane un Sergejs Golubničijs.

Viļakas pārvaldei - sudrabs un bronza

Viļakas pārvaldes komanda. Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra šautuvē aizvadītas Valsts robežsardzes čempionāta sacensības šaušanā. Valsts robežsardzes pārstāve DIĀNA DEŅISOVA informē, ka tajās piedalījās Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Rīgas, Ventspils, Aviācijas pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas komandas. To dalībnieki sacentās trīs vingrinājumos: “Ātršaušana - divas sērijas ar aptveres maiņu”, “Ātršaušana - divas sērijas norādītajās zonās” un “Noziedznieku vajāšana”. Sacensībās gan komandu, gan arī individuālajā vērtējumā ar panākumiem startēja arī Viļakas pārvaldes robežsargi. Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja VRS Ludzas pārvalde, 2.vietu - VRS Daugavpils pārvalde, bet 3.vietu ieguva VRS Viļakas pārvaldes komanda. Savukārt sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Edīte Barsova no Viļakas pārvaldes.
Attēlā redzama Viļakas pārvaldes komanda, kurā startēja Roberts Kaļva, Tatjana Silineviča, Sergejs Volnobajevs, Edīte Barsova, Raitis Štotaks un Aldis Kašs.

 

Viļacēni uz pjedestāla

No 24. līdz 26.septembrim Valsts robežsardzes koledžā notika Valsts robežsardzes XVII robežsargu norīkojumu sacensības.
Tajās piedalījās Valsts robežsardzes Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Ventspils, Rīgas, Aviācijas pārvalžu komandas un Valsts robežsardzes koledžas komanda. Papildus tam sacensībās startēja arī Igaunijas Republikas un Lietuvas Republikas Robežsardzes komandas (atsevišķos sacensību kontroles punktos, ārpus kopējā vērtējuma), kā arī Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēni, kuri apgūst vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programmu “Valsts robežas drošība”.
Sacensībās trīs dienu laikā komandas noteiktā secībā veica dažādus uzdevumus kopumā 13 kontroles punktos. Komandas uzstājās ar prezentāciju par tēmu “Robežsargs nākamajā simtgadē. Izaicinājumi jaunajām paaudzēm”, veica svešvalodas (angļu) zināšanu pārbaudi, ieguva personas biometrijas datus, pārbaudīja transportlīdzekļus un personas, sniedza pirmo palīdzību cietušajiem, veica veiklības braucienus ar automašīnu, ar topogrāfiskās kartes palīdzību meklēja kontrolpunktus, veica dažādus uzdevumus, pārvietojoties pa distanci, kā arī sacentās konkursā “Robežsargu prāta veiklība” un praktiskajā šaušanā.
Godalgoto 1.vietu izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - Ventspils pārvaldes komanda. Savukārt 3.vietu ieguva Viļakas pārvaldes komanda, kurā startēja leitnants RAIVIS PUGEJS, kaprālis JĀNIS PAJATS un virsseržants VALDIS SERTS.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Ceturtdiena, kurā daudziem gribēsies gūt jaunus iespaidus un grūti būs nosēdēt uz vietas. Ieteikums tomēr aprobežoties ar tuvākiem braucieniem: kaimiņu pilsētu vai sava novada robežās. Diena piemērota, lai vāktu lietderīgu informāciju (uz pilsētiņas vai ciemata tenkām tas neattiecas) par jauniem projektiem, darba vakancēm vai izmaiņām likumdošanā. Dažiem šodien būs tendence ātri aizsvilties un grūti savaldīt savus nervus. Ceru, ka tu būsi izņēmums.