1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-05-2024
Vārdadienas šodien: Salvis, Selva, Venta

Rakstos

Uzvar lazdukalnieši

5.maijā Olimpiskajā centrā Rēzeknē Balvu novada draudzības kausa izcīņā hokejā pirmo vietu izcīnīja hokeja klubs “Lazdukalns”, aiz sevis atstājot komandas “Balvu novads” un “VINTAGE” (Rēzekne). Atgādinām, ka 10.maijā sākas Pasaules čempionāts hokejā, kas šogad norisinās Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā. Latvijas izlase pirmo spēli aizvadīs 11.maijā plkst. 17.10, kad mūsējiem pretī stāsies Polijas hokejisti.

Sacentīsies hokejisti Balvu novada draudzības kausa izcīņā

 

Ziemeļlatgales Sporta centrs informē, ka 5.maijā plkst. 16.00 Olimpiskajā centrā Rēzeknē notiks Balvu novada draudzības kausa izcīņa hokejā, kad laukumā dosies hokeja klubi “Balvi” un “Vintage Lubānas apvienotā komanda”. Līdzjutējiem un faniem būs lieliska iespēja ledus hallē paslidot par brīvu.

 

“Olimpiskā diena 2024”

26.aprīlī Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos ar dažādām sportiskām aktivitātēm notiks “Olimpiskā diena 2024”, kurā varēs vērot sporta veidu tehnisko elementu paraugdemonstrējumus no Balvu novada vadošajiem sportistiem. Pulksten 9.45 – pasākuma atklāšana un olimpiskā karoga pacelšana, pulksten 10 – rīta vingrošana kopā ar Ilutu Baluli. Savukārt olimpiskais vēstnesis pasākumā būs volejbola kluba “Ezerzeme/Daugavpils Universitāte” spēlētājs Mārtiņš Jansons.

Dāmas aicinātas uz “Prieka tūri”!

“Ziemeļlatgales Sporta centrs” aicina sieviešu komandas (vismaz divas sievietes komandā) pieteikties tradicionālajām autoorientēšanās sacensībām “Prieka tūre”, kas notiks 18.maijā Balvu novadā. Pieteikties aicinātas gan komandas no Latvijas, gan arī kaimiņvalstīm. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, pašvaldība, dalībnieču vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasts. Dalībniecēm jābūt līdzi telefonam ar interneta pieslēgumu. Sacensību dienā reģistrācija no pulksten 10 līdz 11 stāvlaukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības ielā 61), bet starts – pulksten 11.30. Komandu pieteikšanās līdz 10.maijam, rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Komandas tiks vērtētas pēc to noformējuma un uzdevumos iegūtajiem punktiem. Vairāk informācijas, zvanot galvenajam tiesnesim Jānim Melnim pa tālr. nr. 23996599.

Novada sportistu komandai 1.vieta Latvijas čempionātā spiešanā guļus

23.martā Gulbenes sporta centrā noslēdzās 2024.gada Latvijas čempionāts spiešanā guļus veterānēm un veterāniem. Tas izvērtās par līdz šim lielākajiem LV mačiem senioriem spiešanā. Latvijas čempionātā piedalījās teju simts dalībnieku no 21 sporta kluba. Komandu vērtējumā dominēja Ziemeļlatgales Sporta centra sportisti, kuri kopvērtējumā ierindojās godalgotajā 1.vietā. Līdz ar senioriem Gulbenē savus spēkus Valsts meistarsacīkstēs spiešanā guļus pārbaudīja arī jaunie sportisti un sportistes. Balvu novada jaunie sportisti arī parādīja teicamu sniegumu – komandu vērtējumā viņiem 2.vieta no 9 komandām.

vadi

Veiksmes prognoze


.