1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-09-2019
Vārdadienas šodien: Vanda, Veneranda, Venija

Rakstos

Atkal sportiska nedēļas nogale

21.septembrī plkst. 10.30 aktīva dzīvesveida cienītāji tiek gaidīti sacensībās ar velosipēdiem apkārt Viļakas ezeram. Starts un finišs pie Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta halles. Savukārt 22.septembrī plkst. 12.00 pie Rekavas vidusskolas startēs tautas skrējiena Rekova-Balkani-Rekova dalībnieki. Būs dalījums vecuma grupās, distanču garums no 400 metriem līdz 11 kilometriem.

Godalgas orientēšanās sportā

6.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janopole” notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta un Valsts robežsardzes (VRS) čempionāta sacensības orientēšanās sportā. Sacensībās ar panākumiem startēja arī VRS Viļakas pārvaldes robežsardze ZANDA MIHAILOVA, kura Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās orientēšanās sportā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā ieguva 2.vietu. Savukārt Valsts robežsardzes čempionātā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā Z.Mihailova izcīnīja 3.vietu.

Iespēja piedalīties ģimeņu festivālā

14.septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Viļakas ezera pludmalē un stadionā notiks Marienhauzenas ģimeņu festivāls, kurā varēs piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, velo braucienā un meistarklasēs.

Aicina pieteikt komandas turnīra spēlei

21.septembrī plkst. 14.00 Balvu novada Kubulu pagasta kultūras namā notiks turnīra PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS spēle. Turnīrs tiek organizēts ar mērķi attīstīt prāta spēļu kustību visā Latvijā, aicinot ikvienu piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu. Spēles norisināsies visa gada garumā dažādās pilsētās un novados visā Latvijā. LATVIJAS KAUSĀ var piedalīties ikviens, kas sevī jūt vajadzību meklēt atbildes uz mūžīgajiem un laicīgajiem jautājumiem, un sacensties ar citiem. Spēļu dalībniekiem nav noteiks vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas. Lai pieteiktos, nepieciešams apzināt 4-6 cilvēku komandu un pieteikt dalību mājaslapā www.prataspeles.lv.

Vectilžā notiks sporta svētki

31.augustā plkst.10.00 sporta svētki “Mūsu rati ripo raiti”. Notiks tradicionālie un netradicionālie sporta veidi ( šautriņu mešana mērķī, šaušana, basketbola soda metieni, volejbols , futbols, baskāju trase, “ložmetējs”, “barankas cīņa ar salmiņu”, “jautrās pēdiņas”, “bizes pīšana” un citas aktivitātes. Supdēļi, loka šaušana, piepūšamās bumbas. No plkst.13.00 riteņbraukšana, autoorientēšanās, ģimeņu stafete, vīru cīņas. Plkst.17.00 noslēgums, apbalvošana.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Paškontroles pirmdienā nestrēbsim karstu putru ne mājās, ne darbā. Būsim kritiski ne tikai pret apkārtējiem, bet, pirmkārt, pret sevi pašu. Otrkārt, sekosim gan tam, ko sakām, gan tam, ko ēdam. Šodien pusdienās izvēlamies kaut ko veselīgu, varbūt pat negaršīgu (bez sāls un garšvielām). Arī no kafijas, stipras tējas un alkohola labāk atteikties. Joprojām garastāvokļa uzlabošanai un labu lietu iegādei ieteicama iepirkšanās tūre vai nu pa vietējiem, vai tālākiem veikaliem vai tirgiem. Ja vēlaties mainīt imidžu, tad šodien fiksi pie stilista vai friziera! Jaunā matu krāsa vai griezums padarīs jūs par 10 gadiem jaunāku.


 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat priekšlikumu, ka no nākamā gada paredzēts samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru?