1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-03-2019
Vārdadienas šodien: Jāzeps

Rakstos

Trešā un divas ceturtās vietas

12.martā Salaspilī norisinājās Latvijas U-12 grupas (2007.gadā dzimušie) finālsacensības futbolā telpās. Lai gan Balvu Sporta centra komanda izcīnīja trīs uzvaras, divas reizes spēlēja neizšķirti un tikai vienu reizi zaudēja, tomēr šoreiz tas neļāva pacelties augstāk par 4.vietu. Arī 14.martā Rēzeknē, kur norisinājās Latvijas finālturnīrs futbolā telpās U-13 vecuma grupā (2006.gadā dzimušie), mūsējie izcīnīja augsto 4.vietu, uzvarot trīs spēles un trīs reizes piekāpjoties pretiniekiem. Savukārt 13.martā Smiltenē Balvu Sporta centra U-10 futbolisti Latvijas finālturnīrā futbolā telpās izcīnīja 3.vietu, uzvarot trīs spēlēs un piedzīvojot trīs zaudējumus.

Otrā vieta Atzeles volejbola līgā

Atzeles volejbola līgas lielajā finālā čempionu titulu izcīnīja “Gulbene 2” komanda, aiz sevis atstājot balveniešus “Logu maiņa”. Savukārt bronzu izcīnīja komandas “Gulbene1” sportisti. Par sezonas komandu labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Gatis Stepanovs (Logu maiņa), Elvis Logins (Balvi) un Gints Mičulis (Bērzpils).

Tilžā šaha spēlei atvēl divas dienas

9. un 10.martā Tilžā norisinājās trešais Balvu novada atklātais šaha turnīrs.

Spēlēs piedalījās 42 šahisti no Tilžas, Balviem, Rēzeknes, Rēzeknes novada, Maltas, Rīgas, Daugavpils, kā arī no Lietuvas pilsētas Rokišķiem un Krievijas pilsētām Pitalovas un Pleskavas.
Spēles notika piecās grupās.
U – 12 grupā uzvarēja Martijs Krakops ar 7 uzvarām 7 spēlēs. 2.vieta - Raimondam Jakubsevičam no Daugavpils , 3.vieta - Vjačeslavam Kirilovam no Maltas.
U – 16 grupā uzvarēja Markuss Rižovs no Rīgas. 2.vieta - Edvardam Štekelim no Maltas, 3.vieta - Maksimam Šestakovam no Rēzeknes.
Jauniešiem: 1.vieta - Jegorovam Leonovam no Daugavpils, 2.vieta - Kirilam Baibaratskim no Pitalovas, bet 3.vieta - Aleksandram Kuļņevam no Pleskavas.
Sievietēm 1.vietu ar 7 uzvarām 7 spēlēs ieguva Jekaterina Smirnova no Rēzeknes novada, 2.vietu - Žanete Kluša no Rēzeknes, bet 3.vietu - Rebeka Ločmele no Tilžas.
Sīvas cīņas norisinājās vīriešu grupā, kur uzvaru izcīnīja Balvu pārstāvis Kaspars Circenis. 2.vietā ierindojās Dainis Viļums no Maltas, bet 3.vietā - Laimutis Mikenas no Rokišķiem. Turnīru tiesāja Aleksandrs Vasiļkovs un Anatolijs Jasinskis.

Panākumi Igaunijā

No 22. līdz 24.februārim Haapsalu, Igaunijā, notika ložu šaušanas sacensības.
Tajās piedalījās izglītojamie no Lietuvas, Minskas, Igaunijas, Aizputes, Krāslavas, Dobeles, Tukuma, Daugavpils, kā arī Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas. Ar mazkalibra šauteni (30 šāvieni guļus) 3.vietu ieguva Arvis Pužulis. Ar mazkalibra šauteni no trīs stāvokļiem jauniešiem 2.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Šaušanā ar pneimatisko šauteni (40 šāvieni) 1.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Jāuzsver, ka Didzim pietrūka divu punktu līdz sporta meistaram. Savukārt lielajā kopvērtējumā ar šautenēm (pneimatiskā + mazkalibra summā) jauniešu grupā pārliecinoši uzvarēja D.Aleksāns un ieguva ceļojošo kausu. Turklāt šajās sacensībās piedalījās un uzrādīja rezultātus tuvu saviem personīgajiem sasniegumiem Gunita Šakina, Diāna Dupuže un Samanta Jugane.

Izcīna pirmās vietas

10.februārī Daugavpils Vieglatlētikas manēžā notika 4.Ziemas atklātais Latgales čempionāts senioriem vieglatlētikā telpās. Čempionātā startēja Latgales reģionu sportisti, arī Balvu vieglatlēti. Sporta veterāni cīnījās soļošanā, lodes grūšanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Ēriks Apšenieks startēja 600m un 1500m skrējienos, abās disciplīnās izcīnot zelta medaļas. Arī Jānis Strapcāns lodes grūšanā izcīnīja 1.vietu.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Normāla otrdiena normāliem cilvēkiem, kad ar savām super idejām varat griezties pie cilvēka, kurš jums ir autoritāte. Iespējams, ka jūs atbalstīs un vēl ieteiks ko labu. Tomēr pie šī jaunā darba vai projekta vēl neķerieties. Izpētiet visus riskus, tad nākotnē panākumi neizpaliks. Ja runājam par veselību, tad daudziem šodien un rīt problēmas var sagādāt tāda kutelīga lieta kā vēdera izeja. Tad, ja nu mokies ar vēdera aizcietējumu, ēd ābolus, plūmes un vārītas bietes. Un paglaudi savu vēderiņu pulksteņa rādītāja virzienā pats (-i) vai arī uztici to savai mīļotajai personai (šinī gadījumā iespējams, ka sāks darboties ne tikai zarnu trakts, bet arī ...).

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai novecojošu ģimenes ārstu vietā nāks jauni dakteri?

jā - 6.9%
nē - 3.4%
viss atkarīgs no piedāvājuma - 14.9%
drīz nebūs ne kam ārstēt, ne ko ārstēt - 20.7%
mani tas neinteresē - 54%

Balsis kopā: 87
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Marts 19, 2019