1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-05-2022
Vārdadienas šodien: Dailis, Herberts, Umberts

Rakstos

Piešķir apbalvojumus

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2022.gada 4.aprīļa lēmumu 79 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis (34 personībām), Viestura ordenis (10 personībām) un Atzinības krusts (35 personībām). Latvijas valsts apbalvojumus piešķir cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Lepojamies, ka par Atzinības krusta komandieri iecelta ģimenes ārste, Balvu pilsētas “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses” vadītāja, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska; par Atzinības krusta virsnieku iecelta Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas ārste, pneimonoloģe, alergoloģe un kardioloģe Sarmīte Pužule.

Pasniegtas gada balvas medicīnā

 Tradicionālais pasākums “Gada balva medicīnā 2021” notika jau 12. reizi un pasniegts rekordliels balvu skaits – 22. Balvas pasniedza 15 tradicionālajās nominācijās  un pirmo reizi  arī profesora Ilmāra Lazovska balvu, godinot izcilā ārsta piemiņu un 90 gadu jubileju. Nominācijā “Gada ārsta palīgs” sumināta mūsu kaimiņu novada – Druvienas feldšeru - vecmāšu punkta ārsta palīdze Larisa Zvirgzdiņa.

Papildus laiki inficēto bērnu pieņemšanai Gulbenē

Gulbenes poliklīnikā ieviesti papildus darba laiki pediatra pieņemšanām, kas ietver arī ar Covid-19 vīrusinfekciju apstiprinātu bērnu konsultēšanu gan saistībā ar šīs infekcijas radītām sūdzībām, gan citiem veselības traucējumiem, kamēr bērns ir Covid pozitīvs. Pirmdienās no plkst. 13.00 līdz 15.00 pieņem bērnus bez aizdomām par Covid infekciju. No plkst. 15.00 līdz 16.00 – bērnus ar apstiprinātu Covid infekciju. Trešdienās no plkst. 13.00 līdz 14.00 – bērnus bez Covid, no plkst. 14.00 līdz 16.00 – bērnus ar Covid.
Piesakoties vizītei, jānorāda, ka bērns ir inficēts ar Covid-19. Covid pacientu laikā var griezties ne tikai ar sūdzībām, kas saistītas ar Covid infekciju, bet arī citiem veselības traucējumiem, ja ir tāda vajadzība. Jāņem vērā, ka Covid-19 apstiprinātie bērni neiet uz reģistratūru, bet savas vizītes laikā izmanto Gulbenes slimnīcas ieeju, kas ir uzreiz no Brīvības ielas puses.

Iespēja vakcinēties Balvos

26.februārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā notiks vakcinācija pret Covid-19: no plkst. 9.00 līdz 12.00 jauniešu un pieaugušo vakcinācija, no plkst. 12.00 līdz 13.00 bērnu no 5 līdz 11 gadu vecumam vakcinācija.

Informē slimnīcu apvienība

Tuvākie vakcinācijas datumi ir: Gulbenē – 17.februāris, Balvos – 25.februāris. Jāpiesakās www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai arī zvanot uz poliklīniku reģistratūrām, kā arī elektroniski www.eveselibaspunkts.lv. Aicinām būt saprotošiem un noteikti ziņot, ja ambulatorajiem pacientiem jāatliek vizīte pie speciālista vai uz izmeklējumu. Ja ir saņemts fakts par Covid-19 pozitīvu gadījumu, taču ir pieraksts pie kāda no Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības speciālistiem vai uz izmeklējumu, informējiet par to poliklīnikas reģistratūras darbinieku, un pieraksts tiks pārcelts, turklāt prioritāri, bez atkārtotas gaidīšanas rindā! Ar jums sazināsies, tiklīdz būs brīvs pieraksts. Tālruņi saziņai: Gulbenes poliklīnikas reģistratūra 64472809, Balvu poliklīnikas reģistratūra 64507001, radioloģijas kase Balvu slimnīcā 64507132.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Balvu novada domes deputātu lēmumu uzņēmumu "Balvu Enerģija" pilnībā pārņemt pašvaldības īpašumā?