1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Ignats, Virgīnija

Rakstos

Trīs sākumskolas klases mācīsies attālināti

Balvu sākumskolas direktore Larisa Krištopanova informē, ka līdz 19.novembrim trīs klases – viena piektā un divas sestās - mācīsies attālināti, jo kādai personai konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

Domnīcā pētīs interneta nevainojamo seju

“Interneta slavenības, viņu dzīve, pieredze un stāsti – vai un kā tie ietekmē mūsu, īpaši jauniešu, ikdienu? Vai vērts ieklausīties influenceru paustajā, vai tiešām varam no tā gūt kaut ko pozitīvu paši sev? Vai katrs var kļūt par influenceri un vai to vajadzētu? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem meklēsim atbildi tiešsaistes domnīcā “Nevainojamā interneta seja tuvplānā”, kas norisināsies 6.novembrī,” informē Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Administratīvās nodaļas vadošais eksperts Taivo Trams. Domnīcas svarīgākā tēma ir aktuālie interneta izmantošanas paradumi jauniešu vidē, influenceru ietekme uz sabiedrību, kā arī ar to saistītie riski. Domnīca sāksies plkst. 10.00, to varēs vērot inspekcijas mājaslapā www.bti.gov.lv un vietnē www.facebook.com/VBTAInspekcija. Domnīcas norisei īpaši aicināti sekot pedagogi un skolēni.

Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā!

Jau tradicionāli pirms valsts svētkiem Valsts prezidenta kanceleja organizē konkursu 5.–12.klašu skolēniem, kurā aicina bērnus un jauniešus iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu vai nu rakstiskā formātā (apjoms ne vairāk kā 500 vārdu), vai videoformātā (ilgums līdz 3 minūtēm). Šī gada uzrunas temats – “Ko man nozīmē brīvība un demokrātija?”. 1.vietas ieguvējam būs iespēja nolasīt savu uzrunu Valsts prezidenta rīkotajā Latvijas 102. dzimšanas dienai veltītajā svinīgajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī 18.novembrī. Konkursa termiņš ir 25.oktobris.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu skolēniem

 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu skolēniem, aicinot veidot radošos darbus – reklāmas projektus Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 jaunās aplikācijas popularizēšanai. Darbus dalībai konkursā var iesniegt no 12. līdz 30.oktobrim. Labāko darbu apbalvošana notiks kustības “Draudzīga skola” konferences laikā novembra sākumā.

 

Ģimnāziste saņem speciālo balvu

18.septembrī Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš” svinēja savu 20.jubileju, savukārt 100.jubileju – Raiņa dzejoļu krājums “Zelta sietiņš”. Kopumā konkursā piedalījās 28 jaunieši no dažādiem Latgales novadiem, tostarp Ziemeļlatgales. Zīmīgi, ka 5.–9.klašu grupā Mairitas Folkmanes darināto speciālo balvu “Zelta sietiņš” pasniedza Bavu Valsts ģimnāzijas audzēknei Kristai Arulei. Kā atzīmēja žūrijas locekļi, jauniete izcēlās ar ļoti labu latviešu valodu, spēju izveidot kontaktu ar skatītājiem, nododot katram teksta galveno domu, kas arī kļuva par veiksmes formulu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?