1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-11-2019
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Rakstos

Aicina rakstīt diktātu latgaliski

Ikviens latgaliešu valodas draugs un entuziasts ir aicināts 9.novembrī uzrakstīt diktātu latgaliešu rakstu valodā. Diktāts skanēs Latvijas Radio 1, raidījumā “Kolnasāta” plkst. 18.15, bet uzrakstīto tekstu varēs pārbaudīt portālā lakuga.lv.

Pieņem dāvinājumu

24.oktobra Balvu novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi akceptēja lēmumu pieņemt no SIA “Mikrotīkls” dāvinājumu mantas veidā – divus komutatorus un astoņpadsmit bezvadu piekļuves punktus par kopējo summu EUR 1 402,82 – un novirzīt to Balvu Valsts ģimnāzijai.

Aicina saņemt bezmaksas ielūgumus

Zemessardzes orķestris aicina ikvienu interesentu pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz Zemessardzes orķestra koncertiem “Karavīrs gadu simtā”, kas norisināsies Alūksnē, Cēsīs un Liepājā par godu Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgadei. Koncerts Alūksnes Kultūras centrā notiks 2.novembrī plkst. 18.00.

Skolās ievēl prezidentus

Daudzās mācību iestādēs oktobrī pilnā sparā norisinās pašpārvaldes prezidentu vēlēšanas. Baltinavas vidusskolā šis bija viens no pirmajiem darbiem, kas paveikts, sākoties jaunajam mācību gadam. Jau septembra sākumā tur ievēlēja Skolēnu pašpārvaldes jauno sastāvu. Atbilstoši skolēnu pašpārvaldes reglamentam, kandidātus skolēnu padomei izvirzīja 7.-12.klašu skolēni. Pārvēlēšanu sapulcē sākumā par darbu aizvadītajā mācību gadā atskaitījās pērnā gada pašpārvaldes pārstāves Agrita Luīze Kušnire un Salvija Supe no 12. klases. Šogad viņas nekandidēja uz atbildīgajiem amatiem, dodot iespēju pašpārvaldē darboties jauniem pārstāvjiem.
Vēlēšanu komisija, kurā katru klasi pārstāvēja viens skolēns, izsniedza vēlēšanu biļetenus, bet pēc balsošanas saskaitīja balsis un apkopoja vēlēšanu rezultātus. 2019./2020. mācību gada skolēnu pašpārvaldē ievēlēti: Patrīcija Ločmele (12.klase), Mārtiņš Laganovskis (9.klase), Zane Tabore (11.klase), Sonora Logina (9.klase) un Līna Pundure (12.klase). Sanākot uz pirmo sēdi, jaunā Skolēnu padome par Skolēnu padomes prezidentu ievēlēja Mārtiņu Laganovski, bet par viņa vietnieci - Līnu Punduri.

Aicina pieteikt balvai

Latvijas iedzīvotājus un organizācijas aicina pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”, kas 30.novembrī norisināsies Rīgā. Pieteikt var brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laikā no 2018.gada 1.novembra līdz 2019.gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Ceturtdiena, kurā daudziem gribēsies gūt jaunus iespaidus un grūti būs nosēdēt uz vietas. Ieteikums tomēr aprobežoties ar tuvākiem braucieniem: kaimiņu pilsētu vai sava novada robežās. Diena piemērota, lai vāktu lietderīgu informāciju (uz pilsētiņas vai ciemata tenkām tas neattiecas) par jauniem projektiem, darba vakancēm vai izmaiņām likumdošanā. Dažiem šodien būs tendence ātri aizsvilties un grūti savaldīt savus nervus. Ceru, ka tu būsi izņēmums.