1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
29-11-2022
Vārdadienas šodien: Andrejs, Andrievs, Andris

Rakstos

Ģimnāzijai jauna direktore

24.novembrī Balvu novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi akceptēja lēmumprojektu iecelt Kristīni Leli Balvu Valsts ģimnāzijas direktores amatā ar 2022.gada 1.decembri. Jaunā direktore, runājot par ambīcijām, uzsvēra, ka virzīs ģimnāziju izcilībai.

Balvi iemirdzēsies svētkiem

17.novembrī plkst. 17.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā notiks pasākums “Balvi iemirdzas svētkiem”.

“LgSC” strādās kā “Volūda”

Latgaliešu kultūrvides organizācijām un latgaliešu kultūras ziņu portāla lakuga.lv īpašniece – biedrība “LgSC” – turpmāk būs atpazīstama un strādās kā “Latgalīšu kulturys kusteiba “Volūda””. Jaunais zīmols ar saukli “Volūda, kas saviļņoj” daudz precīzāk raksturo sajūtu un procesus, ar kādiem aizrautīgi strādā biedrība – visu darbu pamatā vairāk vai mazāk ir latgaliešu valoda un ar to saistītais dažādos aspektos.

Apbalvos valsts svētkos

27.oktobra Balvu novada domes sēdē pieņēma lēmumu Balvu novada Atzinības rakstu piešķirt 22 personām. Apbalvojumus pasniegs svētku sarīkojumā, kas notiks 18.novembrī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

Aicina pretendentus pieteikt balvai

Izglītības un Zinātnes ministrija izsludinājusi gadskārtējo konkursu “Gada sporta pedagogs 2022”. Dalībai konkursā aicināti pieteikties paši sporta skolotāji, pieteikumu var sagatavot un iesniegt arī ikvienas valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors vai direktora vietnieks mācību darbā līdz 30.novembrim. Uzvarētājus paziņos ceremonijas “Trīs Zvaigžņu balva sportā 2022” apbalvošanas pasākumā, kas notiks 2023.gada 14.janvārī.

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Latvijas autoceļu stāvokli ziemā?