Lapa atjaunota:
02-05-2024
Vārdadienas šodien: Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Cīnās Rīgā, Jēkabpilī un Valmierā

Noslēgušās vairākas sacensības vieglatlētikā, kurās startēja arī Balvu Sporta skolas audzēkņi.

12.martā notika Jēkabpils Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā “U-10”, “U-12” un “U-14” vecuma grupām. Balvu Sporta skolas jaunie sportisti izcīnīja 19 godalgotas vietas individuālajās disciplīnās un 4 x 150 metru stafetē. Individuāli medaļas izcīnīja: “U-10” grupā – Rinalds Kokorevičs, Ričards Tiltiņš, Marks Keiselis, Eduards Jaunžeikars, Nikola Rundzāne un Emīls Leons. “U-12 grupā – Patriks Ķirsons, Martins Maslovskis, Emīls Ločs, Jānis Keišs, Loreta Ciukore, Māra Romka, Aiga Aleškeviča, Laura Vasiļjeva un Rēzija Kokoreviča. “U-14” grupā – Ņikita Jeršovs.
Noslēdzies arī Latvijas “U-14” grupas čempionāts telpās Rīgā, jaunajā vieglatlētikas manēžā “Daugava”. No Balvu Sporta skolas sacensībās piedalījās trīs sportisti. Ņikita Jeršovs izcīnīja 1.vietu augstlēkšanā (rezultāts – 1,55 metri) un 7.vietu lodes grūšanā (rezultāts – 10,18 metri). Dmitrijs Jekimovs ieguva 14.vietu lodes grūšanā (rezultāts – 8,66 metri), bet Gvido Prokofjevs izcīnīja 34.vietu 60 metru barjerskrējienā (rezultāts – 11,92 sekundes).
Savukārt Valmierā notika Latvijas “U-18” un “U-20” grupu čempionāts telpās. “U-20” grupā Raits Markus izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā, sešus kilogramus smago lodi raidot 14,44 metrus tālu. Raits 2.martā Latvijas izlases sastāvā piedalījās arī Baltijas “U-20” čempionātā, lodes grūšanā izcīnot 5.vietu.

Attēlā (vidū): Balvu Sporta skolas audzēknis Ņikita Jeršovs – Latvijas “U-14” grupas čempions augstlēkšanā.