1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-04-2024
Vārdadienas šodien: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Afiša ar 5.janvāri (2023.g.)

Balvu Novada muzejā
Latvijas Nacionālā arhīva izstāde “Ar barikāžu gaišumu sirdīs”. Normunda Beržinska saktu privātkolekcijas izstāde “Latvijas dārgumi”.
19.janvārī Balvu Novada muzejā un Balvu muižā “Barikādēm– 33” atceres pasākumi – plkst. 9.50 grupas “Vilki” koncerts (BVĢ);
plkst. 11.00 ugunskura iedegšana pie muzeja, Latvijas Nacionālā arhīva izstāde “Ar barikāžu gaismu sirdīs”;
plkst. 13.00 piemiņas brīdis uz Balvu muižas kāpnēm (piedalās senioru koris “Pīlādzis” un Balvu Valsts ģimnāzijas koris). Tikšanās ar bijušo lauksaimniecības ministru Daini Ģēģeri un Latvijas Nacionālā arhīva pārstāvjiem. Pēc pasākuma – barikāžu dalībnieku tikšanās muzejā.

Balvos
13.janvārī plkst. 16.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā biedrības “Razdolje” pasākums “Vecais Jaunais gads”. Pasākumā uzstāsies ansamblis “Razdolje” un citi ciemiņi, kopā savijoties tradicionālajos Vecā Jaunā gada svētkos.
Līdz 20.janvārim Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā Leonīda - Daila Bērziņa gleznu izstāde un rokdarbu pulciņa “Mežģis” darinātie rūķi.
20.janvārī plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā izrāde Norms Fosters “Garā nedēļas nogale” (komēdija). Četru brīvmākslinieku kopdarbs – Inga Alsiņa-Lasmane, Ilze Liepa, Gatis Gāga un Ivo Martinsons. Ieejas maksa – EUR 15; EUR 12; EUR 10. Stāsts par četriem draugiem, kuri satiekas brīvdienu mājā, lai kopā pavadītu nedēļas nogali. Lai gan draugi ir pazīstami jau daudzus gadus, īsā laika sprīdī atklājas dažādi pagātnes noslēpumi. Sarunām raisoties, mēs uzzinām laika gaitā noklusēto. Izrādās, katram varonim ir kāds nepiepildīts sapnis.
27.janvārī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Maksima Trivaškeviča soloizrāde “Stāstīšu jokus”. Ieejas maksa – EUR 5. Stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā. Interneta vidē M.Trivaškeviča stand-up priekšnesumi ieguvuši vairāk kā pusmiljonu skatījumu, kļūstot par dažiem no populārākajiem video, kur cilvēks runā latviski. 
Maksims Trivaškevičs ir viens no Latvijā pieredzējušākajiem un aktīvākajiem komiķiem. Papildus jokiem, ieguvis arī sertificēta fizioterapeita kvalifikāciju, kas viņa izrādes padara par pilnvērtīgiem smieklu terapijas seansiem. 
Pasākuma dress code – drēbes. Derēs jebkādas, bet, jo melnākas, jo labāk.

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Ziema” (jauni darbi) aplūkojama darbdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Baltinavā
No 15.janvāra līdz 9.februārim kultūras namā Olgas Rečes gleznu izstāde, apmekletājiem izstāde pieejama darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Bērzkalnē
12.janvārī plkst. 18.00 Rubeņu tautas namā pasākums “Vecais Jaunais gads”.

Briežuciemā
12.janvarī plkst. 19.00 stāstnieku vakars ar muzikāliem pārsteigumiem. Līdz 10.janvārim aicināti pieteikties patiesu un izdomātu notikumu stāstnieki, mednieku stāstu zinātāji, anekdošu un pasaku stāstītāji pa tālr. 25444621. Visiem piemiņas veltes, bet lielākajam stāstniekam ceļojošā balva – āksta cepure. Skatītājiem – ieeja ziedojums.
17.janvarī plkst. 10.00 rokdarbu darbnīcā “Atspole” dzijas mandalu darināšana. Meistare Valentīna Daukste.

Kubulos
Līdz 8.janvārim kultūras namā Kubulu kultūras nama kolektīvu “Rūtas’’ un “Vakarblāzma’’ rokdarbu darinājumu izstāde “Sajūti ziemu’’.
13.janvārī plkst. 17.00 kultūras namā fotomākslinieka Vitauta Putreikas lielizmēra darbu izstādes atklāšana ar autora piedalīšanos.
19.janvārī plkst. 19.00 kultūras namā koncerts ziemas noskaņās kopā ar “Dricānu dominanti” (Andris Eriņš). Biļetes iepriekšpārdošanā (tālr. 26627122 ) un tiešsaistē bezrindas.lv. Pirmās 35 biļetes – tikai EUR 5, nākmās – EUR 7, pasākuma dienā – EUR 10.

Krišjāņos
13.janvārī plkst. 19.00 tautas namā pašdarbības kolektīvu koncerts un dramatiskā kolektīva jubilejas pasākums.

Rugājos
6.janvārī plkst. 17.00 tautas namā koncerts Zvaigznes dienā “Es Tev novēlu mani...” – vokāli instrumentāls koncerts ar ziemas tematiku. Linda Hamfrīsa (Elha) ir komponiste, producente, dzejniece un pianiste. Rasa Laube ir dziesminiece, ieguvusi milzīgu koncertēšanas pieredzi, uzstājoties ar savu ģimeni, kura Latvijā pazīstama kā dziedošā Vītolu ģimene. Ieeja – par ziedojumiem.
No 4.janvāra Rugāju muzejā skatāma ceļojošā izstāde par Balvu novada kolektīviem Latvijas Vispārējos XXVII Dziesmu un XVII Deju svētkos jeb “Dziesmu svētkiem 150 – Balvu novads”.

Tilžā
Līdz 12.janvārim Tilžas pagastmājas 2.stāvā Vēsmas Ušpeles keramika, Līgas Skabes pinumi no klūgām, Agneses Skabes ikonas, Anfisas Pupauses tamborējumi. Izstādi iespējams aplūkot katru darbdienu. Tuvojas svētki. Varbūt vari nolūkot kādu jauku dāvaniņu. Atnāc!

Vīksnā
Līdz 30.janvārim tautas nams sadarbībā ar “Latvijas Lepnums” “Sirdsdarbs” nominanti Maretu Bērziņu Meirāni aicina atbalstīt un piepildīt bērniem “Drosmes kasti” 10.onkoloģiskajai nodaļai. Ziedojumus var atstāt Vīksnas tautas namā vai veikalā “Džinsu stils” Balvos tieši šim mērķim paredzētās kastēs. Neskaidrības gadījumā var zvanīt pa tālr. 20284144, Ligitai.

* Pārpublicēšanas gadījumā “Vaduguns” atsauce obligāta

Afiša

 • Satiec savu meistaru

  (Afiša)

    No 25. līdz 28.aprīlim ikvienam interesentam būs iespēja satikt savas jomas meistarus Balvu novadā un uzzināt par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē! Balvos25.aprīlī plkst. 14.00 Balvu Mākslas skolā...

 • Afiša ar 19.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāLīdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.19.aprīlī plkst. 10.00...

 • Afiša ar 12.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāLīdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”. Balvu Kultūras un...

 • Afiša ar 5.aprīli (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā iespējams ieraudzīt pirmās pavasara vēsmas Dinas Babānes izstādē “Uzziedēšana”.7.aprīlī plkst. 16.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā “Ufo, izstāsti vēl kādu joku!” (jokos Kaspars Upaciers – tautā...

 • Afiša ar 22.martu (2024.g.)

  (Afiša)

    Balvu Novada muzejāo Izstāde “Atmiņas par Sibīriju”.o 25.martā plkst. 10.00, pieminot Latvijas iedzīvotāju 1949.gada masu deportācijas 75.gadadienu, eseju konkursa “Latvija. Sibīrija. Liktenis” noslēguma pasākums. BalvosBalvu Kultūras un atpūtas...

 • Afiša ar 15.martu (2024.g.)

  (Afiša)

    Balvu Novada muzejāo Izstāde “Atmiņas par Sibīriju”.o 25.martā plkst. 10.00 pieminot Latvijas iedzīvotāju 1949.gada masu deportācijas 75.gadadienu – eseju konkursa “Latvija. Sibīrija. Liktenis” noslēguma pasākums.o 27.martā plkst. 15.00 Lieldienu...

 • Afiša ar 8.martu (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 1.martu (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 23.februāri (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Sakrālajā kultūras centrāSvētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola aicina uz ziemas sesiju no 8. līdz 10.martam. Reģistrācija no plkst. 16.00. Sākums plkst. 17.00. Programmā: vērtīgas...

 • Afiša ar 16.februāri (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvu Novada muzejāo Latvijas Nacionālā arhīva izstāde “Ar barikāžu gaišumu sirdīs”. o Normunda Beržinska saktu privātkolekcijas izstāde “Latvijas dārgumi”.o Izzināsim mūsu vēsturi kopā! Aicinām līdzdarboties Balvu dzelzceļa stacijas muzeja...

vadi

Veiksmes prognoze


.