1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-11-2023
Vārdadienas šodien: Andrejs, Andrievs, Andris

Rakstos

“Laimē ceļojumu uz cietumu vai ievēro ātrumu”

Sociālā kampaņa “Laimē ceļojumu uz cietumu vai ievēro ātrumu” tiek realizēta saskaņā ar Ceļu satiksmes drošības plāna 2021.–2027.gadam paredzētajiem rīcības virzieniem ar mērķi sasniegt izvirzīto politikas plānošanas mērķi – 2030.gadā ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo un smagi ievainoto skaita samazinājums 50% apmērā pret 2020.gadu. Sociālo kampaņu pret atļautā ātruma pārsniegšanu organizē CSDD sadarbībā ar Valsts policiju un partneriem.
Nesen Latviju pāršalca ziņa par traģisku avāriju pie Spuņciema uz Ventspils šosejas, kur, saskrienoties vieglajai automašīnai un satiksmes autobusam, bojā gāja divi cilvēki un 17 tika ievainoti. Ir aizdomas, ka traģiskā avārija notikusi, pārsniedzot ātrumu, jo tā notika vietā, kur satiksmes ātruma ierobežojums ir 50 kilometri stundā.
Gada tumšākais mēnesis šogad vēl ir samērā silts, taču svētku dienās sinoptiķi sola, iespējams, piesals, ceļi apledos un kļūs slideni. Atcerieties: tikai pārsniedzot braukšanas ātrumu dažus kilometrus, bremzēšana ceļš var izrādīties garāks un novest pie satiksmes negadījuma!

metrapole
vadi

Veiksmes prognoze


.