1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-06-2022
Vārdadienas šodien: Kitija, Viestards, Viesturs

Rakstos

Lauku atbalsta dienestam – 22 gadi

Šis gads Lauku atbalsta dienestam (LAD) ir īpašs, jo 1.aprīlī apritēja 22 gadi kopš tā dibināšanas. Dienesta uzdevums ir nemainīgs – strādāt Latvijas lauku attīstībai, pārdomāti un atbildīgi administrējot Eiropas Savienības un valsts finansējumu.
LAD darbinieki uzsver, ka šo gadu laikā pilnveidots sniegto pakalpojumu klāsts un tehnoloģiju pielietojums ikdienas darbu veikšanai, speciālisti vienmēr bijuši atvērti saviem klientiem un sadarbības partneriem. Protams, meklēti un rasti jauni, efektīvi risinājumi, lai sniegtie pakalpojumi būtu iespējami ērtāki un pieejami. Dienesta darbība aizvien vērsta uz sadarbību, atbalsta sniegšanu un konsultācijām, un līdz ar neatlaidīgu darbu tas kļuvis par drošu un profesionālu sadarbības partneri, kam uzticas.
LAD direktors Ģirts Krūmiņš: “Vēlos teikt paldies mūsu kolēģiem no Zemkopības ministrijas, lauksaimnieku, mežsaimnieku un zivsaimnieku organizācijām, sadarbības partneriem, kas nav lieguši padomus un ir snieguši atbalstu mūsu attīstībai un izaugsmei. Turpināsim veikt savu darbu, ieklausīsimies klientu teiktajā un vienmēr būsim gatavi palīdzēt. Dienesta klienti un partneri ir tā dzinējspēks un atbalsts!” Direktors ir gandarīts par paveikto un uzsver, ka kopā ar saviem darbiniekiem, savstarpējās diskusijās un vienam otru atbalstot, izdosies paveikt vēl ļoti daudz!

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Palaist bērnus nometnē vai iekrāt apkures rēķinam rudenī?

Šobrīd izskatās, ka nauda jāiekrāj - 21.4%
Bērniem bērnību nolaupīt nedrīkst - 10.7%
Jāmeklē iespējas bērnus nodarbināt bez maksas - 35.7%
Nometņu cena ne vienmēr atbilst kvalitātei - 14.3%
Mani tas neinteresē - 17.9%

Balsis kopā: 28
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Jūnijs 28, 2022