1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-06-2022
Vārdadienas šodien: Kitija, Viestards, Viesturs

Rakstos

Cilvēkiem, kuri bēg no kara Ukrainā

Lūgums informēt cilvēkus no Ukrainas, kuri ierodas Latvijā, ka viņiem jāsazinās ar Valsts robežsardzi pa diennakts tālruņiem +371 67913569 vai +371 67913568! Tas nepieciešams, lai saņemtu atbalstu Latvijā no valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī mājokli.
Latvija nodrošinās Ukrainas pilsoņiem, kuri no šīs valsts izceļo militārā konflikta dēļ, mītnes vietu, pārtiku un cita veida palīdzību. Lai varētu uzturēties un strādāt Latvijā, Ukrainas pilsoņiem izsniegs ilgtermiņa vīzas saistībā ar tiesībām uz nodarbinātību Latvijā. Dodoties uz Latviju, Ukrainas pilsoņi lūgti arī neaizmirst ceļošanas dokumentus. Tajā pašā laikā nedz ceļošanas dokumentu, nedz arī medicīnisko dokumentu neesamība (sadarbspējīgs sertifikāts, Covid-19 tests) nebūs šķērslis viņu ieceļošanai Latvijā. Ja, ierodoties Latvijas teritorijā, ieceļotājam vai viņa ģimenes loceklim nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, par to jāinformē robežšķērsošanas vietā strādājošo Valsts robežsardzes amatpersonu vai jāzvana uz 113!
Papildus informācija par Ukrainas pilsoņu ierašanos un uzturēšanos Latvijā pieejama Valsts robežsardzes interneta mājaslapā www.rs.gov.lv.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Palaist bērnus nometnē vai iekrāt apkures rēķinam rudenī?

Šobrīd izskatās, ka nauda jāiekrāj - 21.4%
Bērniem bērnību nolaupīt nedrīkst - 10.7%
Jāmeklē iespējas bērnus nodarbināt bez maksas - 35.7%
Nometņu cena ne vienmēr atbilst kvalitātei - 14.3%
Mani tas neinteresē - 17.9%

Balsis kopā: 28
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Jūnijs 28, 2022