1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Aleksejs, Aleksis

Dzimšanas dienu svin Izgudrotāju ciemā

Sestdien īpaša diena izvērtās astoņiem piecgadniekiem, kurus sumināja Bērnības svētkos Rugājos. “Vai dieniņ, pie visām Jāka mušām, pie tēvoča Klausa kofera, svētki jau sākušies! Ak, dieniņ, esmu aizkavējusies,” pavēstīja Lote, kura, kā jau Izgudrotāju ciemā pieklājas, jubilārus kopā ar krusttēviem un krustmātēm aicināja izgatavot burbuļu mašīnu un doties lielajā bikšu gājienā. 

Kristīne Briede. Meitenīte ar ģimeni uz svētkiem ieradās viena no pirmajām. “Kas šodien te būs? Forši,” žurnālistam paskaidroja Kristīne.

“Palaidiet pieneņpūku vējā!” Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine (foto - no labās), uzrunājot klātesošos, uzsvēra, ka rugājieši svin sirsnīgākos un mīļākos svētkus: “Baudiet katru mirkli, katru minūti – tveriet taureņus pļavā, atrodiet smaržīgāko un skaistāko ziedu, palaidiet pieneņpūku vējā!”

Kerija Šmagre. Interesanti, vai Kerijas krustmāte Signe Šīriņa un krusttēvs Normunds Šmagris bija pārsteigti, uzzinot, ka krustmeitiņa par nākotnes profesiju izvēlējusies nagu krāsošanu?  

Regnārs Šadurskis. Krustmāte Endija Masa no Rīgas un krusttēvs Nauris Kadakovskis no Rugājiem lepojas ar topošo ugunsdzēsēju Regnāru.

Pasaku varoņi. Bērnus pasākumā priecēja kaķis Bruno, zaķis Alberts un Lote (foto - vidū).

“Mana omīte ir Gunta”. Piecgadniece Elizabete Čoiča no Siguldas taujāta, kā jūtas Rugājos, lepni pavēstīja, ka viņas omīte ir Gunta Grigāne. Savukārt meitenītes vecāki Arnita un Andris Čoiči sprieda, ka nu meita ir liela. “Tagad būs vēl vairāk jāmācās,” piebilda viņi.

Kopā ar krustmāti. Katrīnas Anckinas krustmāte Daina Kaupere-Plaude no Rīgas ir pārliecināta, ka krustmātes pienākumi ir tādi paši kā mammai.

Izšūpo krustdēlu. Spodris Sīlis atzina, ka ir paklausīgs Nika Baburina krusttēvs. Interesanti, ka puika sapņo kļūt par ūdenslīdēju.

Elza Indrika. Krusttēvs Sergejs Jasinskis un krustmāte Mairita Romanovska arī turpmāk solīja piepildīt visas Elzas vēlmes.

Būs ugunsdzēsējs. Mārtiņš Nesterovs aktīvi iesaistījās visās aktivitātēs, tostarp vingroja (foto). Krustmāte Sabīne Jansone un krusttēvs Osvalds Tūminš no Liepariem ir apņēmības pilni krustdēlam palīdzēt izaugt lielam un stipram.

Reportāžas

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.