1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
05-03-2021
Vārdadienas šodien: Ella, Elmīra

Rakstos

Pērn mūspusē – 83 reģistrēti ugunsgrēki

Šis gads mūspusē iesākās traģiski, jo janvāra nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Viļakas novadu, kur ugunsgrēkā dzīvojamā mājā gāja bojā viens cilvēks.
Kopumā šogad visā Latvijā ugunsgrēkos gājuši bojā jau 26 cilvēki, bet no ūdenstilpēm izcelti četri noslīkušie. Tikmēr VUGD apkopojis statistiku par pagājušā gada notikumiem. Tā pērn Balvu novadā reģistrēti 43 ugunsgrēki, viens cilvēks gāja bojā. Viļakas novadā bija 24 ugunsgrēki un trīs tajos cietuši cilvēki (bojāgājušo nebija). Arī Rugāju novadā bojāgājušo un cietušo cilvēku nebija, bet pagājušajā gadā šajā novadā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz 12 ugunsgrēkiem. Savukārt Baltinavas novadā bija četri ugunsgrēki (arī bez cietušajiem un bojāgājušajiem).
Visā Latvijā pērn bija 6970 ugunsgrēki, 84 cilvēki gāja bojā (tajā skaitā viens bērns), 273 iedzīvotāji ugunsgrēkos cieta, kā arī 331 viens cilvēks tika izglābts. Jāpiebilst, ka VUGD informāciju par glābšanas darbiem, ugunsgrēkiem un to radītajām sekām apkopo no VUGD Izbraukumu reģistrācijas un resursu vadības informācijas sistēmas. VUGD uzskaita tikai tos bojāgājušos, kuriem ugunsgrēka bīstamo faktoru ietekmē (iedarbībā) iestājusies nāve, tāpēc to skaits var tikt precizēts.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai atbalstāt eitanāzijas legalizāciju Latvijā?