1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-11-2019
Vārdadienas šodien: Aldis, Aldris, Alfons

Rakstos

Uzvar četrās no piecām spēlēm

3.novembrī Salaspils sporta namā aizvadīts Latvijas 2019./2020.gada sezonas komandu čempionāts galda tenisā, kas ir pirmais sabraukums no pieciem.

“Balvu Sporta centrs - Lagūna” komandas sastāvā startēja Guntis Dulbergs, Aivars Dulbergs, Valdis Prilužnijs, Oļegs Iļjins un Ingus Meisters. Guntis Dulbergs stāsta, ka šogad Balvu komanda ir pakāpusies par vienu līgu augstāk un tagad spēlē 3.līgā: “Balvu komandai bija jāspēlē pret “GTK Namejs – Mārupe”, kur pārliecinoši uzvarēja Balvu komanda ar rezultātu 4:0. Pret otro komandu - “Salaspils GTK” - piedzīvots zaudējums, jo ar rezultātu 0:4 uzvarēja Salaspils komanda. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Duada” uzvarēja Balvu komanda ar 4:1. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Jelgava” zaudējums ar 4:2. Spēlē pret nākamo komandu “Latgale academy” no Līvānu novada sīvā cīņā uzvarēja Balvu komanda ar 4:3, kur izšķirošo uzvaru guva Guntis Dulbergs. Balvu komandas dubultspēlēs, kurās spēlēja Aivars Dulbergs kopā ar Oļegu Iļjinu, Balvu komanda uzvarēja četras no piecām spēlēm. Šajā sabraukumā Balvu komandai bija jāizspēlē 27 spēles.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Nepatīkamo pārsteigumu piektdienā viens no tādiem tevi var piemeklēt, ja no agra rīta neaizvāksi sāls trauciņu no sava ēdamgalda. Tāpat šodien un rītdien jāaizmirst par sāļiem sieriem, riekstiņiem, siļķēm, sālītu gaļu un sālītiem gurķiem. Vārdu sakot, šīs 2 dienas bez sāls diēta. „Ak, es neizturēšu!” Izturēsi, izturēsi, un tavas nieres un urīnpūslis par to tev būs ļoooti pateicīgi. Ja rodas kādas citas problēmas darbā vai mācībās, droši griezies pēc palīdzības. 99% cilvēku būs atsaucīgi un tev noteikti palīdzēs.

 

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat ierosinājumu atsaukt Saeimu un atlaistajiem deputātiem ierobežot iespēju kandidēt turpmāk?