1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-11-2019
Vārdadienas šodien: Aldis, Aldris, Alfons

Rakstos

Viļakas pārvaldei - sudrabs un bronza

Viļakas pārvaldes komanda. Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra šautuvē aizvadītas Valsts robežsardzes čempionāta sacensības šaušanā. Valsts robežsardzes pārstāve DIĀNA DEŅISOVA informē, ka tajās piedalījās Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Rīgas, Ventspils, Aviācijas pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas komandas. To dalībnieki sacentās trīs vingrinājumos: “Ātršaušana - divas sērijas ar aptveres maiņu”, “Ātršaušana - divas sērijas norādītajās zonās” un “Noziedznieku vajāšana”. Sacensībās gan komandu, gan arī individuālajā vērtējumā ar panākumiem startēja arī Viļakas pārvaldes robežsargi. Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja VRS Ludzas pārvalde, 2.vietu - VRS Daugavpils pārvalde, bet 3.vietu ieguva VRS Viļakas pārvaldes komanda. Savukārt sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Edīte Barsova no Viļakas pārvaldes.
Attēlā redzama Viļakas pārvaldes komanda, kurā startēja Roberts Kaļva, Tatjana Silineviča, Sergejs Volnobajevs, Edīte Barsova, Raitis Štotaks un Aldis Kašs.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Nepatīkamo pārsteigumu piektdienā viens no tādiem tevi var piemeklēt, ja no agra rīta neaizvāksi sāls trauciņu no sava ēdamgalda. Tāpat šodien un rītdien jāaizmirst par sāļiem sieriem, riekstiņiem, siļķēm, sālītu gaļu un sālītiem gurķiem. Vārdu sakot, šīs 2 dienas bez sāls diēta. „Ak, es neizturēšu!” Izturēsi, izturēsi, un tavas nieres un urīnpūslis par to tev būs ļoooti pateicīgi. Ja rodas kādas citas problēmas darbā vai mācībās, droši griezies pēc palīdzības. 99% cilvēku būs atsaucīgi un tev noteikti palīdzēs.

 

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat ierosinājumu atsaukt Saeimu un atlaistajiem deputātiem ierobežot iespēju kandidēt turpmāk?