1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
03-07-2020
Vārdadienas šodien: Benita, Everita, Verita

Rakstos

Mācības mazajiem lauku uzņēmējiem

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” šī gada 23.-24.oktobrī organizē mācības “Saimniekošanas iespējas mazajās saimniecībās – darbības attīstība, dažādošana, paaudžu maiņas nodrošināšana, uz tirgu vērstas produkcijas ražošana”.

Mācības notiks Viļakas klostera ēkā (Klostera ielā 1), Viktora Sobola saimniecībā “Vītoliņi”, Šķilbēnu pagastā, un z/s “Ezerlīči”, Tilžas pagastā. Mācību sākums 23.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 un 24.oktobrī no plkst. 9.00 līdz 17.00.
Īstenojot biedrības “Latvijas Zemnieku federācija” piedāvātās mācības, tiks veidota un palielināta lauksaimnieku un pārtikas ražotāju izpratne mazo saimniecību darbības attīstības iespējām un dažādošanai, kā bez lielas pretestības un šķēršļiem padarīt iespējamu paaudžu nomaiņu saimniecībā, kā uzlabot konkurētspēju, saražot tirgū pieprasītu produkciju, plānot ilgtspējīgu saimniecības attīstību.
Mācību kursa lektori - Ineta Timšāne (lauksaimniecības uzņēmējdarbība), Agnese Hauka (uzņēmuma vadība, finanšu analīze), Ernests Pūliņš Cinis (psihologs).
Mācības ietver gan teorētiskās (8h), gan praktiskās nodarbības (8h), un tiks dota iespēja praktiskās nodarbībās mācību kursā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot praksē, veicot reālus darba uzdevumus.
Dalībai mācībās pieteikties, zvanot pa tālr. 26536985 (Aigai) vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Dalībnieku skaits ierobežots.
Pirms apstiprināsim Jūsu reģistrāciju, lūgums aizpildīt un elektroniski atsūtīt Mācību dalībnieka pieteikuma anketu. Papildus aicinām atsūtīt skanētus dokumentus, kas pierāda jūsu iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs.
Kā saistošie dokumenti var būt, piemēram, Zemesgrāmata, kas apliecina, ka jūsu īpašumā ir lauksaimniecības zeme, mežs; EPS izdruka, ja jūs 2019.gadā esat pieteicies platību maksājumiem; saimnieciskās darbības veicējiem D3 veidlapas kopija; juridiskām personām gada pārskata kopija; uzņēmuma (z/s) darbiniekiem izziņa par to, ka strādā uzņēmumā (darba līgums nav jāiesniedz), par ģimenes locekļiem - brīvā formā apliecinājumu par radniecības saistību ar uzņēmuma īpašnieku, kā arī informāciju par to, ka klausītājs ir iesaistīts uzņēmuma saimnieciskajā darbībā un ir kopīga mājsaimniecība.
Līdzmaksājums par dalību divu dienu mācībās ir 19,50 eiro mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 eiro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem. Pārējiem līdzmaksājums - 97,50 eiro.
Dalības maksā iekļauts: mācību nodrošināšana, visu nepieciešamo mācību materiālu sagatavošana, izsniegšana, apliecinājuma izsniegšana pēc mācību kursa pabeigšanas (vismaz 75% no mācību kursa apjoma) un ēdināšana.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā mudināt bērnus un pieaugušos lasīt grāmatas?