1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
10-10-2019
Vārdadienas šodien: Minna, Vilhelmīne

Rakstos

Nosvin ar dzeju un dziesmām


1.oktobrī visā pasaulē atzīmēja Starptautisko veco ļaužu dienu, tāpēc arī Balvu seniori tikās muižā, lai kopīgo padziedātu, paklausītos dzeju un baudītu siltu zupu.
 Atnākušos iepriecināja Beāte Anta Zeltiņa no Balvu Kultūras un atpūtas centra, kura nolasīja izjustos un emocionālos vecmāmiņas Hertas Zeltiņas dzejoļus. Arī viņas tēvs Imants Zeltiņš rakstīja dzeju, un arī tos Beāte Anta atklāja klausītājiem. Jauko noskaņu papildināja krievu kultūras biedrības ansambļa “Razdoļje” sievas, izpildot dziesmas, kuras daļēji līdzi varēja dziedāt visi zālē sēdošie.  Ar akordeonu ieradās Zintis Krakops, kura repertuārā ir dziesmas gan latviešu un krievu, gan latgaliešu valodā. Noslēgumā visi baudīja Dzidras Sērmūkšas uzņēmuma meiteņu gatavoto zupu un saņēma Latvijas Sarkanā Krusta Balvu komitejas dāvanas. Arī otrajā dienā seniori tikās pirmajā šī rudens sapulcē, lai no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Viļakas posteņa vadītāja Raivja Bondara uzzinātu aktuālo par dūmu detektoriem un to uzstādīšanu. Seniori iegādājās arī gleznu no gleznošanas studijas “Olīves” izstādē redzamajiem darbiem, no kuru pārdošanas atbalstīs ugunsnelaimē cietušās Inas Bankovas ģimeni. Darbus  Sociālā dienesta 3. stāvā vēl var apskatīt un par nelielām summām iegādāties ikviens interesents.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Kārtējo čika pirmdienu vieglāk būs pārdzīvot, ja neturēsieties pie konkrēta plāna vai saraksta. Un rīkosieties apmēram tā: ko ieraugu, to padaru. Ja pēkšņi pazūd internets, eju kārtot rakstāmgaldu vai barot cūci, vai paņem kafijas pauzi. Ja no rīta nepielec auto, nostopēju uz ceļa mašīnu vai dodos uz autobusu. Vārdu sakot, nekrītam panikā, esam elastīgi un kā hameleons pielāgojamies jebkuriem apstākļiem. Neuztraucieties, spēka un enerģijas pietiks, no plkst. 00.08 pie debesīm parādīsies pilnmēness, kas provocēs mūs gan uz darbiem, gan nedarbiem. Ceru, ka no tiem pēdējiem tev šodien izdosies izvairīties.


 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat faktu, ka pašvaldības izsola mežus papildu līdzekļu iegūšanai?