1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
10-10-2019
Vārdadienas šodien: Minna, Vilhelmīne

Rakstos

Atkal panākumi vieglatlētikas krosā

 

Turpinoties Valsts robežsardzes (VRS) 2019.gada spartakiādei, 20.septembrī Rīgā, Šmerļa meža  trasē, notika VRS čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā.

VRS, VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas robežsargi veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, bet vīrieši-veterāni, sievietes un sievietes-veterāni - 1000 m. Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā augsto 2.vietu izcīnīja VRS Viļakas pārvaldes robežsardze ZANDA MIHAILOVA.
Savukārt nedēļu vēlāk (27.septembrī) turpat Rīgā, Šmerļa mežā, notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Piecu komandu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Valsts policija, 2.vietu - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, bet 3.vietu - Valsts robežsardzes komanda. Turklāt VRS komandā startēja un bronzas vērtās godalgas palīdzēja izcīnīt arī jau minētā Z.Mihailova no Viļakas pārvaldes.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Kārtējo čika pirmdienu vieglāk būs pārdzīvot, ja neturēsieties pie konkrēta plāna vai saraksta. Un rīkosieties apmēram tā: ko ieraugu, to padaru. Ja pēkšņi pazūd internets, eju kārtot rakstāmgaldu vai barot cūci, vai paņem kafijas pauzi. Ja no rīta nepielec auto, nostopēju uz ceļa mašīnu vai dodos uz autobusu. Vārdu sakot, nekrītam panikā, esam elastīgi un kā hameleons pielāgojamies jebkuriem apstākļiem. Neuztraucieties, spēka un enerģijas pietiks, no plkst. 00.08 pie debesīm parādīsies pilnmēness, kas provocēs mūs gan uz darbiem, gan nedarbiem. Ceru, ka no tiem pēdējiem tev šodien izdosies izvairīties.


 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat faktu, ka pašvaldības izsola mežus papildu līdzekļu iegūšanai?