1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-09-2019
Vārdadienas šodien: Alita, Elita, Liesma

Rakstos

Aizturēts Māris Zvirgzdiņš

Aizvadītajā sestdienā Lietuvā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem sadarbojoties ar Lietuvas policijas kolēģiem, aizturēts bruņots 1984.gadā dzimušais Māri Zvirgzdiņš. Pēc redakcijas rīcībā esošās informācijas likumsargi vīrieti meklēja par 16.martā notikušo sievietes slepkavību Rīgā.

Pēc vīrieša aizturēšanas Valsts policija izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedz. Savukārt redakcija atgādina, ka 16.marta vakarā (minētās sievietes slepkavības dienā) Balvos notika pakaļdzīšanās M.Zvirgzdiņam. Valsts policijai nācās pielietot arī dienesta ieroci. Tomēr, turpinot nepakļauties policijas darbinieku likumīgām prasībām, M.Zvirgzdiņam no likumsargiem kājām izdevās aizmukt. Savukārt pagājušajā trešdienā un naktī uz ceturtdienu Balvu novada Kubulu pagasta mazdārziņu teritorijā notika vērienīgi bēguļojošā vīrieša meklēšanas pasākumi. Operācijā tika iesaistīti arī speciālo uzdevumu dienesti “OMEGA” un “SIGMA”, tajā skaitā helikopters. Tomēr arī šoreiz meklēšanas operācija nevainagojās panākumiem, līdz, kā minēts, pagājušajā sestdienā Lietuvā likumsargi M.Zvirgzdiņu aizturēja.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Naudīgajā.trešdienā ir lielas iespējas papildināt savu naudasmaku varbūt ar algu, varbūt ar kādu veiksmīgu darījumu vai haltūru, vai pat ar laimestu loterijā. Te nu gan nenospēlē pēdējās bikses. Ja tev ir lemts tikt pie lielā laimesta, tad pie tā arī tiksi, neiztērējot vairāk kā 5 eiro. Bet, ja nav lemts, tad pat 500 eiro nepalīdzēs nogrābt miljonu. Vispār gan šodien, gan rītdien darbosies princips: ko sēsi, to pļausi. Tad nu gan mūsu šodienas veiksmes, gan neveiksmes būs pašu nopelnītas. Tātad nevainosim citus, ja kas...


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat priekšlikumu, ka no nākamā gada paredzēts samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru?