1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-06-2019
Vārdadienas šodien: Nils, Viktors

Rakstos

Labākie Latgalē un Vidzemē

Balvu Mūzikas skola, nosvinējusi sešdesmito gadadienu, turpina apstiprināt savu nu jau valstī atzīto līmeni, demonstrējot augstus sasniegumus kolektīvās muzicēšanas jomā.

1.martā Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis Lindas Vītolas vadībā startēja konkursa “Balsis – 2019” 2.kārtā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē, kur kārtējo reizi apstiprināja savu kompetenci, iegūstot augstāko pakāpi ar vislielāko punktu skaitu.
Savukārt Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestris Egona Salmaņa vadībā 7.marta pievakarē uzstājās Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Latgales un Vidzemes novadu skatē Gulbenē, kur sīvā sacensībā izcīnījis 1.pakāpi, atgriezās mājās ar uzvaru un gandarījumu par labi padarīto darbu.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Tā kā ne darbā, ne biznesā šodien kalnus gāzt neizdosies, tad parūpēsimies par savu izskatu: matiem, nagiem, sejas ādu. Jo papardes zieda meklēšanas diena nav aiz kalniem. Pat, ja nav naudas dārgām procedūrām, tad tev ir rokas un kājas. Tāpēc pēc darba, aidā, uz pļavu un pieplūc ceļmallapas vai lielā dadža lapas vai pat ar lāpstu izroc arī saknes. Nē, nē, ēst tev tās nevajadzēs, bet pavārīt gan minūtes 30. Pēc tam ar šo novārījumu var gan mazgāt, gan skalot matus. Ja šo procedūru 1x nedēļā atkārtosi vismaz mēnesi, es tev garantēju satriecoši skaistus un veselīgus matus. Citas skaistumkopšanas maskas un receptes meklē internetā vai vecmāmiņas vecajā kladē. Lai izdodas!