1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-09-2019
Vārdadienas šodien: Alita, Elita, Liesma

Rakstos

Labākie Latgalē un Vidzemē

Balvu Mūzikas skola, nosvinējusi sešdesmito gadadienu, turpina apstiprināt savu nu jau valstī atzīto līmeni, demonstrējot augstus sasniegumus kolektīvās muzicēšanas jomā.

1.martā Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis Lindas Vītolas vadībā startēja konkursa “Balsis – 2019” 2.kārtā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē, kur kārtējo reizi apstiprināja savu kompetenci, iegūstot augstāko pakāpi ar vislielāko punktu skaitu.
Savukārt Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestris Egona Salmaņa vadībā 7.marta pievakarē uzstājās Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Latgales un Vidzemes novadu skatē Gulbenē, kur sīvā sacensībā izcīnījis 1.pakāpi, atgriezās mājās ar uzvaru un gandarījumu par labi padarīto darbu.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Naudīgajā.trešdienā ir lielas iespējas papildināt savu naudasmaku varbūt ar algu, varbūt ar kādu veiksmīgu darījumu vai haltūru, vai pat ar laimestu loterijā. Te nu gan nenospēlē pēdējās bikses. Ja tev ir lemts tikt pie lielā laimesta, tad pie tā arī tiksi, neiztērējot vairāk kā 5 eiro. Bet, ja nav lemts, tad pat 500 eiro nepalīdzēs nogrābt miljonu. Vispār gan šodien, gan rītdien darbosies princips: ko sēsi, to pļausi. Tad nu gan mūsu šodienas veiksmes, gan neveiksmes būs pašu nopelnītas. Tātad nevainosim citus, ja kas...


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat priekšlikumu, ka no nākamā gada paredzēts samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru?